4 tavo savybės, kuriomis laimėsi rimtus santykius

Trumpas sijonas ar gili iškirptė tikrai atkreips vaikino dėmesį, tačiau, beveik garantuojame, ne dėl atvirų drabužių ir pudros sluoksnio vaikinai renkasi merginas rimtai draugystei. Juk pagaliau ir pati nori ne vienadienio nuotykio, o rūpestingo ir mylinčio vaikino, kuriuo galėtum pasitikėti.

Tačiau, sakysi, kaip tą vaikiną „nukabinti“, kai visus vertus dėmesio tau iš panosės nuvilioja kitos? Nesijaudink, pasirodo, egzistuoja 4 pagrindinės merginų būdo savybės, dėl kurių vaikinai ir nori būtent su jų savininkėmis artimai ir rimtai draugauti. Jei jas turi - gali turėti ir bet kurį vaikiną. Tačiau reikia mokėti jas tinkamai parodyti!

Savaitės skaitomiausi straipsniai:

„Skudurynų reidas“: kaip stilingai apsirengti už kelis litus?(FOTO)
30 dienų išbandymas: pratimai dailioms kojoms
51 kg atsikračiusi Rita: jaučiausi lyg ne šio pasaulio gyventoja(INTERVIU)

1. Nepulk jam po kojom

Kas nutinka, kai į vakarėlį įžengia patrauklus vaikinas? Visų merginų akys susminga į jį. Drąsesnės neriasi iš kailio bandydamos jį užkalbinti, drovesnės atsargiai stebi iš toliau, o tos, kurios teigia, kad gražuoliukai jų nedomina, paslapčia vis vien pavarvina seilę į įspūdingos išvaizdos gražuolį. O į kurią merginą dėmesį atkreips jis? Gali būti, kad jo akį patrauks ne viena, tačiau jos geriausiu atveju taps tik merginomis vienai nakčiai, kurios bus greitai pamirštos ir ignoruojamos.

Kodėl taip yra? O gi todėl, kad vaikinai, o ypač dėmesio išlepinti, niekuomet nežiūrės į juos „medžiojančią“ merginą. Vaikinai - patys iš prigimties yra medžiotojai, todėl jiems neįdomus lengvai pasiekiamas grobis. Tačiau jei viena tų seilę bevarvinančių pasikvies savo draugę, supažindins ją su vakarėlio gražuoliu, o šioji aiškiai parodys, kad jis tikrai jos neužbūrė ir pasitrauks, galimas daiktas, kad gražuoliuko dėmesį laimės būtent abejingoji.

Geriausia - ignoruoti jį vos po 5 minučių nuo pažinties pradžios. Jis pasakoja, kad laimėjo tinklinio turnyrą? Paklausk, kodėl pasirinko tokį sportą, kuris kelia pavojų prarasti visus apatinius dantis. Jokiu būdu neparodyk, kad tuoj nualpsi nuo jo grožio, geriau mesk jam iššūkį sudėtingais klausimais, o kai pastebėsi, kad jis tavimi susidomėjo, rask priežastį pranykti jam iš akiračio. Patikėk, jis tave ir tamsiausiame kampe suras.

2. Pasitikėk savimi

Vakaruose dažnai sakoma, kad pati patraukliausia žmogaus savybė - pasitikėjimas savimi. Pabrėžiame, savimi, o ne ta šmaikštuole, kuria bandai apsimesti. Nesvarbu, kaip atrodai, koks tavo aprangos stilius ar sugebėjimai, jei spinduliuosi pasitikėjimu savimi, aplinkiniams atrodys, kad esi pati žaviausia būtybė žemėje. Nors vaikinai merginas nori globoti, jie taip pat nori šalia savęs turėti tą, kuri ne tik pasitikės savimi, bet ir leis jam būti tokiu, kokiu jis iš tikrųjų yra.

Neapsimetinėk, kad dievini krepšinį, nors iš tikrųjų kamuolio daužymosi į grindis sukeliamo garso pakęsti negali. Nesistenk padaryti gero pirmojo įspūdžio įspūdingais apdarais ar aukštakulniais, kurių nemoki tinkamai avėti. Vaikinai iškart suuos nepasitikėjimą savimi, o tavo būdai tai nuslėpti kels juoką.

3. Nebijok pasirodyti linksma ir nerūpestinga

Kodėl vaikinai taip bijo rimtų santykių ir įsipareigojimų? Tikrai ne todėl, kad nebegalės lakstyti paskui trumpus sijonus. Jie bijo nuobodaus gyvenimo, kurio centre suksis barniai su mergina dėl niekų ir nuolatinė įtampa. Kiekvienas vaikinas nori, kad jo mergina būtų miela ir turėtų gerą humoro jausmą. Su tokia niekada nebus nuobodu!

Ką vaikinai veikia, kai neturi apie ką kalbėtis su savo draugais? O gi draugiškai vienas kitą erzina. Būtent tokių akimirkų su savo būsima mergina vaikinai ir nori. Nebijok parodyti, kad gebi neskaudžiai pasišaipyti (ne tik iš jo, bet ir iš savęs), nebūk ta „saldute“, kuri dabar pat viską mestų ir keliautų į pasaulio kraštą, jei tik vaikinas paprašytų. Turėk savo nuomonę!

4. Kalbėk apie tai, kas tave iš tikrųjų domina

Ar kada stebėjai, kaip dėl automobilių pamišęs vaikinas gali valandų valandas žiūrinėti skelbimus internete, nors net neplanuoja automobilio pirkti? Arba kaip be žvejybos negalintis vaikinas noriai išsiruošia į savaitės trukmės žūklę, kai orų prognozė numato liūtį? Mūsų hobiai ir paverčia mus bei mūsų gyvenimus įdomiais.

Galvoje turime tikruosius tavo hobius, o ne tuos, kurie, galbūt, padarytų įspūdį tavo naujajai simpatijai. Nedrįsti prisipažinti, kad tave domina makiažo paslaptys? O kas, jei tai - tikrasis tavo pašaukimas ir vieną dieną tapsi viena žymiausių makiažo meistrių? Svarbiausia - neslėpti, kad kažkuo nuoširdžiai domiesi, ir nebijoti išbandyti naujų dalykų. Kaip jau minėjome anksčiau, vaikinai labiau už viską bijo nuobodulio. Įrodyk, kad šalia tavęs kiekviena diena bus nuotykis, ir svajonių vaikinas bus tavo!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis