Kirpimas, svajojančioms susigrąžinti žvilgančius plaukus(FOTO)

Atėjus pavasariui daugelis merginų trokšta atnaujinti savo garderobą, ir, dažniausiai, šukuoseną. Ypač, jei visą žiemą plaukus slėpus po kepure paaiškėja, kad jie - susilpnėjo, o galiukai - suskilinėjo.

Tačiau ką daryti, kai nenori kardinaliai pakeisti plaukų ilgio, o naujos šukuosenos visgi norisi? Siūlome pasekti serialo „Modern Family“ ir filmo „Vampire Academy“ aktorės Saros Hyland pavyzdžiu ir išbandyti ganėtinai trumpą, bet labai universalų ir jaunatvišką kirpimą, kuriuo aktorė pasipuošė visai neseniai.

Savaitės skaitomiausi straipsniai:

30 dienų išbandymas: pratimai dailioms kojoms
51 kg atsikračiusi Rita: jaučiausi lyg ne šio pasaulio gyventoja(INTERVIU)

Sarah Hyland
Sarah Hyland
Vida Press

Prieš tai ilgus plaukus turėjusi aktorė plaukų stilisto kėdėje tapo daug trumpesnės šukuosenos savininke. Grožio blogeriai giria aktorės pasirinkinmą, nes ši šukuosena pretenduoja tapti karščiausia šiltojo sezono vasaros tendencija. Tokio ilgio plaukus paprasta prižiūrėti, smarkiai iškarpius galiukus sruogos lengvai krenta, o panorėjus visuomet galėsi susirišti plaukus į uodegą ir džiaugtis patogumu.

Sarah Hyland
Sarah Hyland
Vida Press

Jeigu tavo plaukai tiesiog reikalauja sveikų pokyčių, tikrai verta žygiuoti pas savo stilistę ir parodyti jai Saros Hyland kirpimą!

Sarah Hyland
Sarah Hyland
Vida Press

Taip Sarah Hyland atrodė anksčiau
Taip Sarah Hyland atrodė anksčiau
Vida Press

Parašyk Redakcijai