8 mūsų kūno formų „trūkumai“, kuriuos vaikinai tiesiog dievina

Pilnesnės ar lieknesnės - kiekviena iš mūsų turime unikalaus žavesio. Per amžius verda diskusijos dėl moterų kūno formų grožio ir vis dar nėra prieita vieningos nuomonės, kokia figūra yra gražiausia bei patraukliausia. Iš tiesų tai labai individualu. Ypač, kai turime omenyje meilę.

Nustokime kompleksuoti, įsiklausykime į save, savo kūno poreikius ir paskaitykime, kokie mūsų tariami trūkumai, vaikinų požiūriu yra be proto patrauklūs.

Didesnis pilvukas

Pūpsantis pilvukas neduoda tau ramybės? Anot vaikinų, tau reikėtų dar ir kaip nusiraminti. Vaikinai pilnesniame pilvuke nemato jokių blogybių. Priešingai, minkštutis pilvukas kai kuriems net patinka!

Smarkiai ištreniruotas pilvo presas patinka tikrai ne visiems, o kai kuriuos vaikinus net gąsdina itin sportiškų formų merginos, nes atrodo jiems gana vyriškos. Tačiau jei mėgsti sportuoti, visai nebūtina vengti sporto. O jei turi didesnį pilvuką, privalai nustoti kompleksuoti. Tikrai mylintis vaikinas mylės tave visokią!

Nedidelė krūtinė

Jei tavo krūtinė nėra C dydžio, ir net ne B, tau visai nereikia nerimauti. Anot vaikinų, mažos krūtinės irgi yra dailios, tiesiog reikėtų tai mažiau akcentuoti. Juk dažna panelė, kuri turi mažą krūtinę, mėgsta kartoti, jog norėtų didesnės krūtinės.

Vaikinų nuomone, kiekviena panelė yra unikali ir ne krūtinės dydis ją paverčia žavinga. Priešingai. Juk yra tokių panelių figūrų, kurioms maža krūtinė dar ir kaip tinka.

Labai lieknos kūno formos

Jei genetiškai niekaip negali priaugti svorio, tikrai dėl to neverta jaudintis, nebent jautiesi nekomfortiškai arba turi sveikatos problemų. Lieknos merginos neretai judresnės, veiklesnės bei lankstesnės, todėl joms kiek paprasčiau atlikti įvairius gyvenimiškuosius veiksmus nei putlesnėms.

Be to, yra vaikinų, kuriems be galo patinka lieknutės merginos, todėl nusivilti dėl to, jog vaikinai dėmesį labiau kreipia į moteriškesnių formų draugę nei tu, neverta. Tikrai kada nors sutiksi tą, kuris pamils tave tokią, kokią sukūrė motina gamta!

Trumpas kaklas, storokos rankos

Daugelis merginų įsivaizduoja, jog visa dar turi atitikti tobulumo standartus ir turėti ilgą it gulbės kaklą bei moteriškas, liaunas rankas. Puiku, jei genetika tai dovanojo, tačiau jei ne, neverta dėl to nusiminti.

Apklausų metu įrodyta, jog vaikinai net nepastebi šių dviejų elementų ir kur kas labiau dėmesį kreipia į kitas merginos kūno dalis, tokias kaip krūtinė ar užpakaliukas, todėl rankos ir kaklas lieka nepastebėti.

Neištreniruotas kūnas

Beveik nėra vaikinų, kurie neskatintų merginos sportuoti. Puikiai žinoma, koks naudingas organizmui bei kūno grožiui yra sportas, tačiau daugelį vaikinų traukia merginos, kurių kūnai nėra išdailinti lyg profesionaliausių atlečių.

Daugeliui vaikinų patinka moteriškos figūros, todėl ariančios sporto salėje ir galinčios pasigirti išvystytais, ryškiais raumenimis didelę dalį vyriškosios lyties atstovų atstumtų. Ne veltui merginos yra silpnoji žemės lytis, todėl vaikinai šalia jų trokšta pasirodyti stipresni, tvirtesni.

Platūs klubai

Merginos plačius, moteriškus klubus dažniausiai maskuoja drabužiais ar lieknina sporto salėje. Visgi daugiau nei 70 proc. vaikinų įvairiose apklausose įvardina, jog platūs klubai jiems ne tik be galo patrauklūs, bet ir signalizuoja, jog mergina yra vaisinga.

Nuo seno teigiama, jog platesnius klubus turinčios merginos yra vaisingesnės, lengviau išgyvena gimdymo skausmus ir yra kur kas moteriškesnės nei siauručius klubus turinčios merginos.

Truputis celiulito

„Prisiekiu – man žavu šiek tiek celiulito. Nesuprantu, ko jos taip raukosi dėl jo. Man celiulitas žavus, kaip kažkam žavios strazdanos“, - prisipažino Marius. Taigi, jei kompleksuoji dėl apelsino žievelės efekto ant šlaunų, žinok, jog tavo kompleksai nėra pagrįsti.

Visų pirma, tai nėra jokia gėda - daugelis merginų susiduria su celiulitu, o visų antra - dėl celiulito nėra ko nerimauti, mat tai nėra kažkoks kūno defektas, dėl kurio į tave kryptų dėmesys. Ypač vaikinų.

Rubensiškų formų figūra

Neretai panelės visais įmanomais būdais stengiasi atsikratyti Dievulio joms duotų figūros formų. Sportuoja, laikosi dietų ir kitaip stengiasi lygiuotis į lieknas kaip smilgeles manekenes. Tačiau juk ne visos gimė tokios! Vaikinai to niekaip nesupranta, o dažno vaikino nuomone, moteriškesnė figūra yra kur kas žavingesnė nei berniukiško tipo.

Gamta taip jau sutvėrė, jog merginos turi apvalumus, tad kam priešgyniauti gamtai ir bandyti ją nugalėti? Verčiau susikoncentruok į vidinio pasaulio tobulinimą, savęs ugdymą, mokykis iš klaidų ir stenkis siekti savo tikslų.

Anot vaikinų, ne merginos figūra lemia tai, ar jie ją užkalbins, o charizma, kurią jos spinduliuoja.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis