Susapnuok svajonių sapną: štai ką turėtum daryti

Rytoj pirmadienis ir taip norėrųsi jį pasitikti su gražiais prisiminimais iš sapnų karalystės. Jei nori užsiprogramuoti svajonių sapną, paisyk šių taisyklių.

Vakaro rutina

Kuo geriau miegosi, tuo mažesnė tikimybė, jo sapnuosi nemalonius dalykus. Taigi rekomenduojama laikytis nuolatinio miego režimo ir eiti miegoti tuo pačiu laiku. Yra sakoma, jog malonus, teigiamas sapnas yra sapnuojamas tik tuomet, kai miegas yra gilus. Todėl prieš miegą stenkis nesinaudoti technologiniais prietaisais ir pasistenk paprasčiausiai nurimti. Vakaras - ramybės metas, kai neturėtum savęs audrinti ir prisigalvoti keisčiausių minčių ar idėjų.

Malonūs garsai

Nori susapnuoti vandenyną? Jei klausysiesi garsų, susijusių su tam tikra aplinka, galbūt užprogramuosi atitinkamus sapnus. Jei nori susapnuoti ką nors tikrai tokio, ką atsimintum, prieš užmiegant įsijunk ramios muzikos, kuri teigiamai nuteiks ir nuramins. Žadama, jog pasiklausiusi tokios muzikos sapnuosi vien gražius sapnus!

Tinkamas maistas

Kiekvieną kartą susapnuoji kelis sapnus, tačiau praėjus 5 min. po nubudimo jų jau nebeprisimeni. Tokie neįsimenami sapnai randasi dėl to, jog... valgai netinkamą maistą! Aštrus, riebus maistas, kurį organizmas sunkiai virškina, sukelia ne tik nemigą, bet ir labai jau bjaurius sapnus. Todėl jei prieš naktį prisivalgei taco, o dar užsigėrei juos pienišku kokteiliu - pasiruošk sapnuoti tikrai ne gėlyčių pievą.

Malonūs aromatai

Kvapas akimirksniu sugrąžino tave į vaikystės laikus? Panašu, kad kvapai daro ne ką mažesnį poveikį ir mums miegant. Mokslininkai nustatė, jog prieš miegą įkvėpdama gardaus gėlių aromato gali susapnuoti labai teigiamus sapnus. Ir priešingai, jei tavo kambaryje yra juntamas nešvarių kojinių kvapas, ko gero, sapnuosi ne pačius teigiamiausius sapnus. Todėl puikių sapnų gaudytojai pataria šalia lovos ant stalelio visuomet pasidėti vazą su kvapniomis gėlėmis. Ir žinoma, vengti prasto kvapo, ypač vakarykštės picos!

Atsiribok nuo streso

Nieko keisto, kad miegas tavęs neišvaduoja iš streso pančių. Jei nori sapnuoti malonius dalykus, prieš eidama miegoti pasistenk atsipalaiduoti. Stresas ne tik skatina košmarus, negilų miegą bei prabudinėjimus, bet ir nuovargį sekančią dieną.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis