Ar tikrai „Six pack'as“ - didžiausias „katyčių“ magnetas?

Kaladėlės, skalbimo lenta, „six pack’as“ – begalė įvairiausių sinonimų yra prigalvota daug darbo ir prakaito reikalaujančiam, mistiškam, legendomis apipintam ko gero seksualiausiam vyro atributui - pilvo presui.

Nuo šiol sporto klubo IMPULS treneris Tomas Uroška gali didžiuotis ne tik savo atletišku kūnu, bet ir savo širdies drauge, žaviąja grupės ,,Naujosios Pupytės” nare Neringa Šiaudikyte, kuri būtent ir buvo pavergta Tomo sportiškumo.

Tomas Uroška
Tomas Uroška
A.Kriščiūno nuotr.

Dainininkė, supratusi (o galbūt savo akimis kur nors užkulisiuose pamačiusi?), kad projekto ,,Tu gali šokti” laimėtojas Tomas yra tikras kūno linijų ekspertas, pati taktiškai pasiprašė nuolatinės asmeninės priežiūros sporto klube. Būtent čia ir užsiliepsnojo gražuolių aistra vienas kitam.

Tiesa, vien savo ,,skalbimo lenta’’ Tomas daug vaikinų dėmesio sulaukiančios Neringos nepažabotų. Tad kaip jam iš tikrųjų sekasi tai padaryti? Kodėl dainininkė nebegali dėvėti aukštakulnių ar kalbėti apie plastines operacijas?

Barbės ir Keno, Neringos Šiaudikytės ir Tomo Uroškos, sportiškos meilės istorijos ieškok sausio mėnesio ,,Panelėje”.

Mielos merginos, nenusiminkite! Laisvų vyrukų ryškiais, kaladėlėmis nusagstytais pilvais, dar tikrai liko. Vienas iš jų – boksininkas ir modelis Dovydas Adomavičius, į kurį galėsite paspoksoti sausio mėnesio „Panelės“ žurnale, „Svajonių jaunikių“ rubrikoje.


Dovydas Adomavičius. A. Kriščiūno nuotrauka

Dailiosios lyties medžiotojoms patariame po kaklu pasirišti seilinuką, nes už nekontroliuojamai išvarvėjusių seilių kiekį mes tikrai neatsakome. Aukštas, sportiškas, rūpestingas, perspektyvus, o, svarbiausia, – vis dar vienišas Dovydas Adomavičius atskleidžia, kokios merginos patinka jam.

Jei iš susijaudinimo pradėjo drebėti rankos ir galvoji, kad sugebėsi jam parašyti, Dovydo elektroninį paštą rasi tik sausio mėnesio ,,Panelės” žurnale.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis