Dėl figūros pašiepta mergina davė atkirtį kritikams(FOTO)

Sunkiai besurastume merginą, kuri nė karto gyvenime netroško pakeisti savo kūno linijų. Vienos išgyvena dėl papildomų kilogramų, kitoms nepatinka jų liesumas, o trečios norėtų pakeisti savo itin išraiškingas formas.

Tačiau viena yra nerimauti dėl savo kūno formų, o visai kas kita - girdėti skaudžius komentarus apie savo figūrą. Amerikietė Carleigh O’Connell sulaukė itin skaudaus smūgio: ne gana to, kad bendraamžiai šaipėsi iš jos užpakalio ir kojų, jie viešoje vietoje, pajūryje ant akmens purškiamais dažais užrašė įžeidimą, kuris buvo skirtas būtent Carleigh.

Savaitės skaitomiausi straipsniai:

Grožio fiasko: Jennifer Lawrence padarė dažniausią vasaros klaidą(FOTO)
TESTAS: ar turėtum parašyti JAM pirma?
Drąsiausi garsenybių bikiniai „Instagrame“ (FOTO)


Apie šį nemalonų incidentą Carleigh pranešė draugai, pastebėję užrašą ant akmens ir iškart supratę, kad jis skirtas būtent Carleigh, nes jos vardas - ganėtinai retas, o būtent jis ir buvo užrašytas ant akmens. Žinoma, 14-metė nuliūdo sužinojusi, kad iš jos taip negražiai pasišaipė. Tačiau vietoj to, kad tyliai verktų užsidariusi savo kambaryje, Carleigh nusprendė pasielgti itin drąsiai: ji nusifotografavo prie ne kaip pagarsėjusio užrašo pozuodama su didžiausia šypsena veide ir bikiniu.

Carleigh nuotrauką rasi čia

Nors nuotrauka Carleigh pasidalino savo „Instagram“, tačiau internetiniu hitu ji tapo tada, kai dukros nuotrauka pasidalino ir Carleigh mama, parašydama itin nuoširdų komentarą:

„Nors man ir sunku, tačiau privalau tuo pasidalinti. Mano dukra sužinojo, kad jos apatinė kūno dalis buvo prilyginta dideliam pajūrio akmeniui. Tačiau ji nusprendė būti stipresnė už įžeidinėtojus ir didžiuotis savo figūra,“ - rašė Carleigh mama. „Rašau tai su ašaromis akyse, tačiau jos - ne liūdesio, o laimės ašaros, nes mano dukra įrodė, kad gali save apginti ir į pašaipas atsakyti humoru. Jokie geri pažymiai, atletiniai laimėjimai ar išlaikyti egzaminai neprivers manęs dukra labiau didžiuotis nei jos drąsa šiandien“.

Carleigh nuotrauka per 2 dienas „Facebook“ buvo pasidalinta daugiau nei 1000 kartų. Tai tik įrodo, kad daugybė žmonių palaiko jos drąsą ir kūrybingą požiūrį į beveik kiekvieną paauglį kamuojančią problemą - patyčias.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis