Akivaizdžiai sulieknėjusios Demi Lovato treneris atskleidžia, kokie pratimai padailino dainininkės figūrą(FOTO)

Kol daugelis merginų ruošiasi „žiemos miegui“ ir vakarus leidžia ant sofos, garsioji Amerikos poproko dainininkė Demi Lovato netinginiauja ir muša savo asmeninius rekordus.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Susirūpinusi dėl savo svorio ir įvaizdžio didžiojoje scenoje, atlikėja pradėjo aktyviai sportuoti. Merginos gerbėjai rezultatus jau pastebi, o pati Demi už pagalbą dėkoja savo asmeniniam treneriui Joey Rubino. Pasak jo, garsenybė turi didžiulę motyvaciją ir atkakliai siekia užsibrėžto tikslo, o dėl milžiniškos aistros kikboksui ji niekada nenustygsta vietoje, jos energija dažnai veržiasi per kraštus.

😘❤️💋

A photo posted by Demi Lovato (@ddlovato) on

Vyras atskleidė, iš ko susideda Demi Lovato treniruotės: pirmadienį – pratimai širdies ir kraujagyslių veiklai gerinti (20–30 min. bėgimo ar šuoliukų), antradienis – „jėgos“ diena (prisitraukimai, atsilenkimai, moteriški atsispaudimai), trečiadieniui paliekami lengvesni pratimai, kad po varginančių dviejų dienų treniruočių raumenys galėtų bent kiek atsigauti. Šią savaitės dieną atliekami jogos bei nesunkūs nugaros ir krūtinės ruožų tempimo pratimai. Likusias savaitės dienas treniruotės kartojasi.

Laiko sportui yra nedaug, todėl dirbama tik su keliais pratimas, juos kartojant daugybę kartų. Nors nuolatinis filmavimasis ir muzikinis darbas užima didžiąją dalį merginos dienos, tačiau jos atkaklumas laimi – sporto salės duris mergina dažnai praveria ir 10 valandą vakaro, o turų metu Demi laisvą minutę pamankštinti raumenis randa net ir prieš pat pasirodymus. O kas svarbiausia – ji niekada nesiskundžia savo nuovargiu ir sportuoja su šypsena veide!

Dar vis nesiryžti padailint savo formų sporto klube? Demi Lovato pavyzdys dar nesužadino noro paprakaituoti? Dar toli gražu ne viskas! Atlikėja, saugodama savo sveikatą ir sceninį įvaizdį, į burną deda ne bet ką. Skaudi valgymo sutrikimų patirtis jaunystėje merginą skatina atsakingiau rinktis maistą.

Medicine for my soul. #soulcycle #nomakeup also still sweating after 15 minutes... #healthyliving #demiworldtour 💪💪💪🚲🚲🚲💖💖💖

Una foto publicada por Demi Lovato (@ddlovato) el

Žeidžiančios bendraamžių patyčios vaikystėje dėl viršsvorio atsiliepia ir šiandien, tačiau į gerąją pusę – dainininkės treneris Joey Rubino priešiškai nusistatęs įvairioms dietoms, tačiau, merginai leidus, vyras prižiūri jos maitinimosi racioną, neleidžia persivalgyti, rūpinasi, kad maistas būtų kuo sveikesnis ir įvairesnis. Nors turų metu tinkamą mitybą išlaikyti gana sunku, tačiau dėl sveikatos žvaigždė pasiryžusi paaukoti visus žalingus malonumus.

Post party workout.. pullin' my best Pop-eye... I've been eating my spinach! #comeatmebruh #dedication 💪💪💪

Una foto publicada por Demi Lovato (@ddlovato) el

Sunkus Demi Lovato darbas sporto salėje nenuėjo veltui. Ji, išsivadavusi iš priklausomybės maistui ir pagražinusi savo formas, jau nebebijo gerbėjams rodytis su maudymosi kostiumėliu, o pati jaučiasi daug laimingesnė, žinodama, kad laimėjo kovą prieš save ir savo kompleksus.

O tu jau išsitraukei seniai nenaudojamus bėgimo batelius?

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis