Milijoną sekėjų turinti lieknėjimo guru atskleidžia, ko nevalia atsisakyti norint sulieknėti(VIDEO TRENIRUOTĖ)

Egzistuoja dviejų tipų merginos: tos, kurios rūpinasi savo kūno linijomis ištisus metus, ir tos, kurios į sporto klubą skuba tik pamačiusios naujas „rinkeles“ ant liemens po tingių atostogų.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Rubrika IT GIRLS: merginos, kurios turi ką pasakyti!


Jeigu esi iš tų, kurios bent kartą ieškojo internete pratimų, kuriuos galima atlikti namuose, net neabejojame, kad esi užklydusi į „YouTube“ trenerės Cassey Ho kanalą „Blogilates“. Jame daugiau nei 1,7 milijono prenumeratorių turinti Cassey kas savaitę dalinasi naujomis pratimų idėjomis, kuriomis vadovaujantis, galima namuose, be jokių prabangių treniruoklių ar sporto klubo abonemento, padailinti kūno linijas.

Just finished a super rough workout! Feeling so accomplished! So what do I do? Sit on a bosu ball and take a #sweatypic :) How was your workout today?

A photo posted by Cassey Ho (@blogilates) on

Pozityvumu ir energija trykštanti Cassey kaskart randa vis naujų idėjų savo kassavaitinėms treniruotėms: ji siūlo išbandyti pratimus, kuriuos galima atlikti avint aukštakulniais, arba atlikti treniruotę, pritaikytą specialiai mados blogeriams!

Iš Kalifornijos kilusi Cassey universitete studijavo ne sporto specialybę, o biologiją. Tiesa, dar studijų metais ji pradėjo dirbti pilates trenere, tačiau po studijų nusprendė kraustyti į Bostoną ir pradėti karjerą mados srityje. Tačiau Cassey liūdėjo palikdama savo mokinius, sutiktus pilates treniruotėse, todėl nusprendė dalintis su jais video pamokėlėmis, kai paliks Kaliforniją. Tokia buvo „Blogilates“ pradžia. Pirmajame klipe Cassey demonstravo treniruotę visam kūnui, vaizdo įrašas sulaukė didžiulio susidomėjimo, nepaisant prastos vaizdo bei garso kokybės. Nors komentarų ir prašymų filmuoti daugiau video klipo Cassey sulaukė iškart, naujam įrašui laiko rado tik po kelių mėnesių.

Darbas mados industrijoje Cassey ilgainiui atsibodo, todėl mergina jį metė ir grįžo prie pilates treniruočių. Kadangi per savaitę ji vedė 12 treniruočių, pagaliau rado laisvo laiko filmuoti naujus „Blogilates“ klipus. Kanalas išpopuliarėjo žaibiškai, neilgai trukus Cassey tapo „YouTube“ partnere, o tai reiškė, kad ji pradėjo uždirbti pinigus iš savo kanale talpinamos reklamos.

Post workout happiness :)

A photo posted by Cassey Ho (@blogilates) on

Dar po kurio laiko Cassey pradėjo gaminti „Blogilates“ krepšius ir sporto atributiką, taip kanalas tapo jos pagrindiniu pajamų šaltiniu. Linksma ir motyvuojanti trenerė iš kompiuterio ekrano įkvėpė tūkstančius merginų pagaliau pradėti sportuoti, Cassey savo žiūrovėms sukūrė net specialius treniruočių planus, kuriuos galima parsisiųsti iš internetinio „Blogilates“ puslapio.

Tačiau kiekvienam aišku, kad vien sportu figūros nepagražinsi. Tai suprasdama Cassey sukūrė dar vieną „YouTube“ kanalą „BlogilatesTV“, kuriame dalinasi pigių ir sveikų patiekalų receptais bei savo kasdienybės akimirkomis.

Cassey Ho visuomet pabrėžia, kad ji yra sveikos gyvensenos šalininkė, tačiau pataria kartais leisti sau suvalgyti, kaip ji vadina „YOLO patiekalą“. Cassey rekomenduoja kartą per savaitę leisti sau be sąžinės graužimo suvalgyti picos, ledų ar lazanijos be jokios savigraužos ar kaltės jausmo. Juk jei visą savaitę maitinsiesi sveikai, vienas patiekalas tikrai daug žalos nepadarys!

Taip pat Cassey ragina nepasiduoti lieknėjimo madoms ir tokioms manijoms kaip „Bikinio tiltas“. Prieš keletą metų ji pati sukūrė treniruotę, skirtą sutvirtinti vidinę šlaunų pusę ir taip padidinti tarpą tarp šlaunų. Tačiau kai po poros metų tarpas tarp šlaunų tapo nesveika lieknėjimo mada ir jos treniruotės įrašas buvo parodytas per žinias kaip drastiško lieknėjimo pavyzdys, Cassey suvokė, kad nėra tik trenerė, bet ir pavyzdys, kurį seka daugelis. Po šio incidento Cassey visuomet pabrėžia, kad sportuoti tik dėl išorės pokyčių – beprasmiška, fizinė veikla turi teikti džiaugsmą, o vaikytis lieknėjimo madų yra didžiausia kvailystė.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis