Lieknėjimo dienoraštis: kas nutinka „išdavus“ sveiką mitybą

Beatrisa ir toliau dalinasi savo lieknėjimo dienoraščiu su panele.lt skaitytojomis. Pirmąjį jos įrašą rasi čia.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Sveikos, merginos, tikiuosi Jūsų praėjusi savaitė buvo tokia pat nuostabi kaip ir mano. Beje, sveikinu visas su praėjusia Kovo 8-ąja, linkiu visoms žydėti ir puošti šalia esančius vyrus.
  
Turbūt kažką nuvilsiu, bet man ši savaitė buvo poilsio savaitė. Nors, jei tiesą sakant, tai nelabai pailsėjau, nes visą savaitę labai užimta buvau. Antradienį sulaukiau draugės iš užsienio, tai nepavyko pasportuot, bet visą laisvą laiką praleidau aktyviai. Nuo kitos savaitės grįžtu į sportą ir dirbsiu su dar didesne jėga, nes orui šiltėjant man kyla vis daugiau motyvacijos siekti rezultatų. Juk vasara ne už kalnų!

Ši savaitė, net ir nesportuojant, kilogramų atgal negrąžino. Taip, žinau, jog šiek tiek nusikaltau šią savaitę (t.y. suvalgiau šalavijų ledų ir gėriau kolos be cukraus), bet juk net ir man kartais galima nusižengti. Tuomet po tokių negerų akimirkų labai lengva grįžti atgal į „doros“ kelią ir siekti savo tikslo. O kai dar sulaukiu Jūsų visų palaikymo ir laiškų, kuriuose ryžtatės lieknėti kartu su manimi, tuomet man suteikiat dar daugiau jėgų ir noro siekti mano užsibrėžto tikslo.

Aš nežadu sustoti. Žinau, jog vasario mėnuo nebuvo vienas iš įspūdingiausių ir mano rezultatas nebuvo toks geras kaip praeitais mėnesiais, bet juk minusas svarstyklėse, nors ir nežymus, vis dėlto geriau, nei pliusas ir rūbai braškantys per siūles.
  
Paskutiniu metu vis daugiau ir daugiau dėmesio pradedu skirti sveikai mitybai. Po truputėlį tai tampa mano hobiu ir pradeda mane vis labiau traukti. Anksčiau galvojau, kad sveika mityba – tai tik salotų valgymas ir virta mėsa. Niekada nemaniau, kad galima pasidaryti ir sveikų desertų, kad tiek daug patiekalų mes galime pagaminti sveikai ir jiems nebūtina naudotis riebius, daug kalorijų turinčius padažus. Be to, suvalgiusios lengvesnio maisto, mes visuomet jaučiamės geriau, mūsų organizmas neapsunksta ir tuomet turime daugiau jėgų kažką nuveikti


Asmeninio archyvo nuotr.
.
Šįmet planuoju užsiauginti savo daržoves. Jau turiu nusipirkusi špinatų ir salotų, bet dar reik mažų pomidoriukų, gražgarstės ir dar kokių daržovių. Taigi, beliko sulaukti šiek tiek šiltesnio oro ir sodinsiu savo daržoves. O toms, kurios galvoja, jog sode ar lauke sodinsiu, deja, ne. Bandysiu jas užsiauginti namuose ant palangės, o kai bus šilčiau – nešiu į kiemą.

Šiaip vis dar kovoju su viena iš savo problemų, vandens gėrimu. Bet, manau, jau radau vieną iš būdų, kaip jo išgerti daugiau. Bent jau man asmeniškai vanduo tampa labai skanus su apelsinu, aš jo sulčių nespaudžiu, tiesiog į ąsotį supjaustau gabaliukais apelsiną ir užpilu vandeniu. Mačiau daug receptų, jog galima maišyti su braškėmis, avietėmis, citrina, mėtomis ir daugeliu kitų produktų. Reikia pasitelkti savo fantaziją ir nebijot eksperimentuot.

Grįžtant prie praėjusios savaitės,  mano draugė jau išskrido, mini atostogos baigėsi, save palepinau pakankamai šią savaitę, laikas grįžti į teisingą kelią, be jokių nukrypimų ir toliau mažais žingsneliais siekti savo tikslo, kuris, manau, nėra jau toks tolimas. Vis dėlto, jau pusę kelio įveikiau (gruodį pirktas kelnes jau reikėjo siaurinti du kartus). Taigi ūpas ir ryžtas niekur nedingo!

Aš grįžtu pailsėjusi į sporto salę ir dar labiau sieksiu savo tikslo, o nuostabus pavasarinis oras bus mano padėjėjas. Juk gerėjant orams, bent jau man, nuotaika irgi gerėja, nes po truputį jaučiu artėjančią vasarą. O vasarą juk, kaip prieš tai minėjau noriu pasitikti kitokia, t.y. pasižadu sau ir Jums, merginos, kad aš šią vasarą būsiu kitokia ir džiaugsiuosi kiekviena šios vasaros akimirka.

O jums linkiu irgi nepasiduoti ir siekti savo užsibrėžto tikslo, juk pamačiusios net ir mažus rezultatus pamatysite, jog pastangos neina veltui. Tos, kurioms trūksta ryžto ar reikia pagalbos, galite kreiptis į mane „Facebook‘e“ Beatrisa Šalytė ar galite rasti slaptoje Slaptomanių grupėje „Slaptas sulieknėjusios merginos dienoraštis“.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis