Neįtikėtinas kūno linijas turinti mergina sportą paverčia menu (FOTO)

Jei nesi abejinga sportui ir Instagrame dar neseki Amandos Bisk, metas tuoj pat ištaisyti šią klaidą. Tiesa, Amandos profilis traukia ne vien sporto, bet ir meno fanatikus - tobulą figūrą turinčios merginos Instagramo paskyra - tikras meno kūrinys!

Profesionali jogos instruktorė, sporto mėgėja iš JAV, Pertho miesto, turi ne vien geležinę valią bei neišsenkantį pasiryžimą. Mergina fiksuoja kiekvieną sporto treniruočių momentą, todėl jos Instagramo paskyra - tikros fitneso deivės dienoraštis. Jogos pratimus be vargo atliekanti mergina pozavimui dažniausiai renkasi itin romantiškas vietas - pajūrį, neištyrinėtus gamtos prieglobsčius, tačiau nevengia pozuoti ir miesto aplinkoje.

Nors žiūrint į jos socialinio tinklo profilį kyla pasigerėjimas, už tokių nuostabių vaizdų slypi sunkus darbas. Amanda kiekvieną rytą pradeda sveikuoliška koše, prietums renkasi vištieną, virtą garuose su ryžiais bei daržovėmis, o vakarienei dažniausiai renkasi salotas. Jokių nukrypimų ir neplanuotų desertų! Jei trokšta pasilepinti, mergina suvalgo kokį nors saldų vaisių. Ar tau pavyktų laikytis tokio griežto mitybos plano?

Tiesa, kalorijų merginai riboti nereikėtų - smulkaus sudėjimo Amanda daugelį jų išdegina atlikdama ypatingo lankstumo reikalaujančius jogos bei pilateso pratimus. Mergina įsitikinusi - nebūtina plušėti sporto salėje, jog turėtum puikią figūrą. Daug geresnis variantas - lengvos treniruotės gryname ore, kurios ne tik padailins kūno formas, bet ir suteiks žvalumo, energijos, padės jaustis harmoningesnei.

Žiūrim ir neatsižiūrim į šiuos nuostabius vaizdus. Gal ir tu taip meniškai perteiki savo sporto treniruočių momentus?

Goodnight from Bali 😘✨ #freshbodyfitmind ab❤️x

A photo posted by Amanda Bisk (@amandabisk) on May 10, 2016 at 8:46am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis