Įžymybių trenerė atskleidžia, kas svarbu lieknėjant

Susirūpinti kūno formomis niekada ne per vėlu, o tuo labiau - ne per anksti. Todėl nors bikinių sezonas dar tikrai toli, tačiau savo figūra gali pradėti rūpintis šiandien pat.

Įžymybių trenerė Charlee Atkins geriau nei kas nors kitas žino, kaip papildomus kilogramus paversti raumenimis, o tinginius - sporto fanais! Ji atskleis, kaip drybsojimą prieš televizorių iškeisti į naudingą treniruotę ir motyvuoti save sportui.

1. „Neperdek“

„Daugelis naujų klientų, nusprendusių sportuoti, pradeda į sporto klubą vaikščioti kasdien, tačiau po 3 savaičių tokio intensyvaus sportavimo jie paprasčiausiai „perdega“, - pasakojo trenerė. Ji sako, kad geriausia pradėti nuo 3 treniruočių per savaitę, taip raumenys turės pakankamai laiko atsigauti, o tau sportas taip greit neatsibos.

2. Įkalbėk draugę

Sportuojant labai svarbu motyvacija, o kas geriau motyvuos, jei ne „gyvas“ pavyzdys, sportuojantis šalia? Naujokams Charlee dažniausiai pataria pradėti nuo grupinių treniruočių. Ji įsitikinusi, kad sportas turi teikti malonumą, o grupinės treniruotės juk pačios smagiausios!

3. Priversk savo kūną spėlioti

Pradžioje svarbiausiai reguliariai vaikščioti į treniruotes, kad ir kokios jos bebūtų. Tačiau laikui bėgant kūnas pripranta prie krūvio ir tos pačios treniruotės nebeteks tiek naudos, kiek anksčiau. Todėl privalai sportuoti taip, kad kūnas „spėliotų“: jeigu vieną dieną eini į intensyvią treniruotę, kitą dieną patariama atlikti lengvus tempimo ar jogos pratimus ir atvirkščiai. Taip kūnas išliks budėjimo režime, o tu pasieksi geresnių rezultatų.

4. Žinok, ko nori

Jeigu nori sulieknėti, turi sukurti kalorijų deficitą. Tai reiškia, kad turi „sudeginti“ daugiau kalorijų, nei suvartoji. Jei savo svoriu esi patenkinta, tačiau svajoji apie tvirtesnį ir ištvermingesnį kūną, turi suvartoti maždaug tiek kalorijų, kiek ir sueikvoji, kad svoris nesikeistų.

5. Bananai ir vanduo

„Visiems ir visada patariu, kad bananas - pats geriausias užkandis prieš treniruotę. Jo sudėtyje yra cukraus, kuris suteiks energijos, tačiau neapsunkins treniruotės metu“, - pasakojo Charlie. Kitas svarbus dalykas - vanduo. Dažnai po treniruotės žmonės jaučia troškulį, nors supranta jį kaip alkį. Todėl labai svarbu treniruotės metu nuolat gerti vandenį, tai pat nuolat turėti vandens butelį rankinėje.

6. Kontroliuok mintis

„Kam daryti 10 atsispaudimų, jei gali padaryti 12? Net ir mažiausias progresas ilgainiui duos naudą“, gudrybėmis dalinasi trenerė. Ji tai pat atskleidžia, kad treniruotėje bene svarbiausią vaidmenį atlieka...mintys. Jeigu treniruotės metu galvosi, ką valgysi vakarienei, ar kokį filmą žiūrėsi su draugais, ji nebus tokia efektyvi, kokia galėtų būti, jei visą dėmesį sutelktum į atliekamus pratimus.

7. Malonumų diena

Net ir nusprendus patobulinti kūno formas, neverta atsisakyti malonumų. Charlee Atkins pataria 6 dienas per savaitę maitintis sveikai, o vieną - pasmaguriauti iš širdies. Taip bus paprasčiau įveikti pagundas ir nereikės atsisakyti šokolado!

Kaip kūno linijas išlaiko „Victoria's Secret“ angelai? Jų trenerio pratimų pamokėles rasi ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis