Tai, kas motyvuos tave pokyčiams

Kiek kartų esi sau žadėjusi, kad nuo pirmadienio žūtbūt pradėsi bėgioti, lankyti sporto klubą ar daryti pratimus namuose. Tačiau vos išaušus pirmadienio rytui visi pažadai kažkur išgaruoja...

Norisi ilgiau pasivartyti lovoje, lauke šalta arba lyja - pasiteisinimų ir priežasčių nesportuoti visuomet rasi. Tačiau kaip įveikti tą galingą tinginį savyje ir pradėti reguliariai sportuoti? Tinkamai save motyvuoti!

GERIAUSIAS DRAUGAS ŽADINTUVAS

Daugelis merginų patvirtina, kad sunkiausia joms - ne bėgti krosiuką, o tiesiog išlipti iš lovos. Jei planuoji sportuoti ryte, tave išgelbės žadintuvas.

Nustatyk keletą žadintuvų. Jeigu tave žadina mobilusis telefonas, jame tikriausiai yra galimybė nustatyti keletą skirtingų žadintuvų ir jiems priskirti pavadinimus. Gali priskirti kokią nors motyvacinę mintį, kuri įkvėps nuo pat pirmų dienos minučių.

Jeigu išjungi žadintuvą į jį net nežvilgtelėjusi, prieš eidama gulti pasidėk jį toliau nuo lovos. Taip būsi priversta atsikelti, kad jį išjungtum ir nori nenori prabusi.

POZITYVUMO BOMBA

Jeigu į sportą žiūrėsi kaip į neišvengiamą prievolę, nieko gero iš to nebus. Vienintelis būdas reguliariai sportuoti - rasti sau mielą sporto rūšį. Tačiau nepabandžius nė vienos, nesužinosi, kas tau patinka.

Įtikink save, kad tau tereikia pabandyti. Nieku gyvu nepirk metinio sporto klubo abonemento ar pačių brangiausių bėgimo batelių galvodama, kad gailėsi investuotų pinigų ir nori nenori turėsi sportuoti. Geriau nueik vieną kartą į sporto salę su ten besilankančia drauge, padaryk keletą pratimų arba išbandyk grupinę treniruotę. Tik nepersistenk, juk ieškai mėgiamos veiklos!

Treniruotis sunku, bet puiki savijauta po jos - geriausias jausmas pasaulyje. Įtikink save, kad po jos jausiesi žvalesnė, ilgainiui pagerės odos būklė ir, žinoma, kūno linijos!

IEŠKOK ALTERNATYVŲ

Kai teigiamos mintys nepadeda, tenka griebtis paprastesnių būdų. Jeigu niekas nepriverčia tavęs sportuoti, nors per žiemą sugebėjai priaugti ne vieną kilogramą, pačioje matomiausioje spintos vietoje pakabint drabužius, į kuriuos nebetelpi. Taip kaskart rengdamasi nori nenori susimąstysi apie savo linijas!

Jeigu nuolat randi būdų išsisukinėti nuo sporto, sugalvok sau veiklą, kurią privalėsi daryti, jei nenori sportuoti. Tarkim, jeigu praleisi treniruotę, turėsi išvalyti visus namus arba padaryti kokį nors kitą nemėgstamą darbą. Kaip mat atsiras noras mautis sportinius batelius!

VIEŠUMAS VEIKIA!

Šiandien sunkiai surasi žmogų, kuris neturėtų „Facebook“ paskyros. Jei mėgsti ten viešinti savo gyvenimą, nuotraukas ir kasdienines mintis, kodėl gi neišnaudojus jo sporto motyvacijai? Niekas nepriverčia temptis, negu draugų palaikymas ir kontrolė. Parašyk, kad nuo šiandien kasdien pradėsi sportuoti ir daugiau nebe išsisukinėsi. Gali būti rami, draugai akylai seks tavo treniruotes ir neleis tinginiauti!

Išmanieji telefonai tai pat gali motyvuoti sportui. Parsisiųsk programėlę, kuri registruos tavo treniruotes ir nubėgtus kilometrus. Taip matysi savo progresą, o jei susiesi programėlę su socialiniu tinklu, tavo žygdarbius matys ir draugai! Galbūt jie paseks tavo pavyzdžiu ir galėsit sportuoti kartu?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis