Pasidaryk pati: plaukų kaukės nakčiai

Įprastinės naminės plaukų kaukės, naudojamos 15-20 minučių prieš galvos trinkimą, gali padėti atgaivinti plaukus, tačiau jei kaukę paliksi ant plaukų per visą naktį – efektas bus kur kas didesnis. Plaukų kaukės nakčiai ypatingai tinka tada, kai plaukai yra sausi bei garbanoti, praradę savo natūralų blizgesį ir elastingumą.

Jei reguliariai dažai plaukus ir naudoji plaukų formavimo karščiu įrenginius – plaukų kaukė visai nakčiai duos žymiai daugiau naudos kasoms, nei ta, kurią palieki užtepusi vos kelias minutes.


Kaip naudotis plaukų kaukėmis nakčiai


Nesvarbu kokią „visos nakties“ kaukę benaudosi plaukų atstatymui, yra keli svarbūs patarimai, kurie pravers tau šios procedūros metu. Geriausias metas naudoti gaivinamąsias naktines kaukes plaukams – ką tik išsitrinkus galvą ir švelniai nusausinus plaukus rankšluosčiu.


Pasistenki tolygiai paskirstyti visą kaukės masę ant plaukų ir nepraleisk progos pamasažuoti galvos odos! Visų pirma, pradėk daryti galvos skalpo masažą – tai pagerins kraujotaką ir turės teigiamą poveikį plaukų šaknims. Tuomet pirštais šukuok plaukus (niekada šiuo atveju nedaryk to šukomis) ir įsitikink, jog kaukė tolygiai pasiskirstė ant visų plaukų.


Naudodama trumpalaikes plaukų kaukes įvyniok plaukus į rankšluostį. Tačiau norėdama atlikti šią „visos nakties“ procedūrą verčiau rinkis dušo kepurėlę ir saugiai sukišk visus plaukus į ją. Jei jau taip nutiktų, kad miego metu ištepsi pagalvę – ryte išsyk pakeisk jos užvalkalą, kad kaukės sudėtyje esantys aliejai netyčia jos neišteptų amžiams.


Visos nakties“ plaukų kaukė iš pieno ir medaus


Vienas paprasčiausių būdų suteikti pavargusiems plaukams žvilgesio – naudoti dviejų ingredientų kaukę, kurią pasigaminsi akimirksniu. Tau reikės: 1 šaukšto ekologiško medaus ir stiklinės natūralaus pieno. Kai viską išmaišysi, tolygiai paskirstyk gautą masę ant plaukų ir užsimauk ant jų dušo kepurėlę – teliks mėgautis šilkiniais bei švelniais plaukais ryte.


Naktinė alyvuogių aliejaus ir alijošiaus kaukė plaukams


Ypač tyro alyvuogių aliejaus naudojimas yra nuostabi pagalba pavargusiems plaukams, bet jei jį sumaišysi su alijošiumi bei kiaušinio tryniu, gausi vieną geriausių plaukų kaukių, kurią gali pasigaminti pati. Sumaišyk 3 šaukštus alyvuogių aliejaus, 4 šaukštus alijošiaus minkštimo ir 2 šaukštus žalio kiaušinio trynio. Pašildyk alyvuogių aliejų mikrobangų krosnelėje 10 sekundžių prieš maišant jį su kitais produktais, o sumaišius visus ingredientus, paskirstyk gautą masę ant plaukų ir lauk puikių rezultatų jau po vienos nakties.


Naminė plaukų kaukė iš kokosų aliejaus, kiaušinio baltymo ir migdolų aliejaus


Atsisveikink su sausų plaukų požymiais naudodama šią puikią naminę kaukę. Tau tereikės 2 šaukštų kokosų aliejaus, 3 šaukštų kiaušinio baltymo ir 4 šaukštų migdolų aliejaus. Jeigu tavo plaukai labai stipriai pažeisti, gali ją naudoti net kelias naktis iš eilės – tikrai nesulauksi jokio šalutinio poveikio.


Naktinė braškių ir vitamino E plaukų kaukė


Sumaišyk 2 vitamino E aliejaus kapsules su 5 šaukštais braškių sulčių, pridėk 1 šaukštą grietinėlės ir 1 šaukštą medaus – taip gausi puikią plaukų gelbėjimo priemonę, kuri suteiks drėgmės bei natūralaus blizgesio tavo nualintiems plaukams.


Bananų ir migdolų aliejaus kaukė


Migdolų aliejus turi tokias pačias savybes kaip ir alyvuogių aliejus ar ricina, tad norėdama pagydyti savo plaukus, gamindama namines plaukų kaukes turėtumei naudoti ir jį. Sumaišiusi jį su trintais bananais išgausi vieną geriausių kaukių savo plaukams. Priklausomai nuo banano dydžio įlašink 3-4 lašus migdolų aliejaus ir visą šį puikiausią mišinį užtepk sau ant plaukų naktinei grožio procedūrai.


Naminė naktinė moliūgo ir medaus plaukų kaukė


Dar vienas puikus maisto produktas tavo plaukams yra moliūgas – jis turtingas antioksidantais bei mineralais. Norėdama pasigaminti giliai maitinančią ir puoselėjančią plaukus kaukę namų sąlygomis, turi sumaišyti stiklinę moliūgo tyrės su 2 šaukštais natūralaus medaus. Teliks laukti ryto!


Avokado, natūralaus jogurto ir bananų kaukė


Natūralus jogurtas yra dar vienas ingredientas, puoselėjantis tavo plaukus. Pridėk avokado su bananu ir gausite galingą drėgmės bombą savo plaukams. Tau prireiks 4 šaukštų natūralaus jogurto, 3 šaukštų trinto avokado ir vidutinio dydžio trinto banano šiam puikiam naminės plaukų kaukės receptui, kuris puikiausiai tiks norint atjauninti bei pagražinti savo plaukus.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis