Dar nematyti serialai vėsiems rudens vakarams

Kokius puikius serialus verta pamatyti vėstančiais vakarais?

Vienas iš mūsų meluoja“ („One of Us is Lying“)


„Vienas iš mūsų meluoja“ – tai 2021 m. spalio 7 d. Amerikoje pradėtas rodyti serialas jaunimui. Pirmūnė, geriausias mokyklos beisbolo žaidėjas ir gražiausias mergina, blogiukas, prekiaujantis svaigalais bei klastingas teisuolis atsiskyrėlis merės sūnus keistomis aplinkybėmis paliekami po pamokų. Gavę užduotį parašyti rašinėlį apie save jaunuoliai nespėja nė pradėti, kai už lango kyla sąmyšis ir mokytoja palieka patalpas. Merės sūnus Simonas įsipila vandens ir ima dūsti. Bronwyn, Cooper, Addy ir Nate supranta, kad tai – alerginė reakcija, tačiau dūstančio vaikino kuprinėje negali rasti vaistų, kuriuos jis visuomet su savimi turėjo. Sportininkas tekinas pasileidžia į medicinos kabinetą, tačiau ir ten nei darbuotojos, nei vaistų alerginei reakcijai malšinti nėra. Tą vakarą namo Simonas negrįžo. Negrįžo niekada. Policijai pradėjus tyrimą dėl mirties paaiškėja, kad Simonas buvo nužudytas – puodelyje su vandeniu rasta vaikinui mirtinų riešutų pėdsakų. Taip ketveriukė tampa pagrindiniais įtariamaisiais. Vienok, jie ir patys imasi tyrimo, idant save išteisintų. Tiesa, Simonas buvo sukūręs programėlę, kurioje viešino purviniausias mokykloje besimokančių ir net dirbančių paslaptis. Tad įtariamųjų, galimai norėjusių nutildyti vaikiną amžiams, tikrai netrūksta. Dar įdomiau tai – kad paslaptis kažkas ir toliau viešina...Režisierė Erica Saleh. Vaidina Annalisa Cochrane, Chibuikem Uche, Marianly Tejada, Cooper van Grootel, Sara Thompson ir kiti.Rusų lėlė“ („Russian Doll“)


Rusų lėlė yra amerikiečių draminis komedinis televizijos serialas, sukurtas Natasha Lyonne, Leslye Headland ir Amy Poehler, kurio premjera „Netflix“ įvyko 2019 m. vasario 1 d. Antrasis sezonas pasirodė šiais metais. Natasha Lyonne pati atlieka ir pagrindinį vaidmenį.


Nadia Vulvokov – tai vieniša, žalingų įpročių turinti šiuolaikinė moteris. Serialo veiksmas prasideda jos triukšmingo gimtadienio vakarėlio metu, kai, susiklosčius keistoms aplinkybėms moteris žūva. Tačiau vos mirusi atsiduria tame pačiame savo gyvenimo taške – gimtadienyje. Ji vis miršta ir miršta, vis prisikelia ir prisikelia. Įstrigusi keistame pasikartojančiame laiko cikle Nadia siekia suprasti to priežastis ir ištrūkti iš nesibaigiančios mirčių nakties gyva.

Antrajame sezone N. Vulvokov, įsėdusi į metro nukeliauja atgal laiku ir įsikūnija į savo mamą. Neturėjusi laimingos vaikystės moteris nusprendžia pakeisti mamos atliekamų veiksmų eigą ir taip padaryti įtaką savo pačios gyvenimui. Ar jai pavyks?


Vaidina Natasha Lyonne, Leslye Headland, Alexander Buono, Jamie Babbit ir kiti.
Liaudies“ („Servant of the People“)


Tai Rusijai užpuolus Ukrainą ir nuo agresijos kenčiančios šalies Prezidentui Volodymyr Zelenskyy tapus pasaulio didvyriu labai išpopuliarėjęs serialas. Nepaslaptis, kad V. Zelenskyy prieš tapdamas šalies vadovu buvo komikas ir aktroius.„Liaudies tarnas“ – tai Ukrainos politinės satyrinės komedijos televizijos serialas, kurį sukūrė ir prodiusavo Volodymyr Zelenskyy. Trisdešimtmetis vidurinės mokyklos istorijos mokytojas, netikėtai išrenkamas Ukrainos prezidentu po virusinio vaizdo įrašo, kurį nufilmavo vienas iš mokinių. Ar paprastam žmogui pavyks perprasti valstybės valdymo subtilybes? Ar pavyks pagerinti tautiečių gerbūvį, kaip pažadėjo? O gal, vistik, jis įsitrauks į korumpuotus galingųjų žaidimus? Kupinas juokingų situacijų ir pamokančių istorijų serialas, kurio 3 sezonus jau galima pamatyti „Netflix“.


Vaidina Volodymyr Zelenskyy, Vladyslav Dmytrenko, Anastasiya Chepelyuk, Boris Abramov ir kiti.Kaip tu drįsti“ („Dare Me“)


„Kaip tu drįsti“ – amerikiečių dramos televizijos serialas paaugliams, paremtas 2012 m. to paties pavadinimo Megan Abbott romanu. Serialas buvo pristatytas 2019 m. sausio pabaigoje, o premjera JAV įvyko 2019 m. gruodžio 29 d.

Tai istorija apie tarpusavyje besivaržančias vienos amerikos mokyklos sirgalių komandos šokėjas ir tai, kaip jų gyvenimas ir treniruotės pasikeitė po to, kai mokykla pasamdo stiprią, tačiau labai problematišką trenerę Colette. Niekuomet nelaimėjusi sirgalių čempionato komanda deda didžiules pastangas, kad pagaliau pasiektų pergalės, tačiau taurės tikisi ne tik jos ir jų trenerė, bet ir savų tikslų turintys įtakingi miestelio gyventojai...


Šiuo metu tėra sukurtas tik vienas šio serialo sezonas ir kol kas nėra žinių apie jo pratęsima. Vienok, jis tikrai vertas dėmesio lietingą ir tingų savaitgalį.


Vaidina Willa Fitzgerald, Herizen F. Guardiola, Marlo Kelly, Rob Heaps, Zach Roerig ir kiti.

Vėl 15“ („Back to 15“)Tai portugalų serialas jaunimui, įkvėptas Bruna Vieira romano tuo pačiu pavadinimu (originalo kalba „De Volta Aos 15“), kurio premjera įvyko 2022 m. vasario 25 dieną. Trisdešimtmetė Anita savo gyvenimą laiko vidutinišku, ji nemano, kad jai sekasi. Atvykusi į sesers, kuriai gyvenime sekasi daug labiau, vestuves iškelia sceną ir pabėga slėptis į savo vaikystės kambarį. Prisijungusi prie seno kompiuterio ji nukeliauja laiku atgal į savo 15-tus metus. Kai pagaliau pavyksta grįžti į dabartį, mergina pamato, kad pakeista veiksmų eigą praeityje pakeitė ir dabartį. Todėl ji leidžiasi į keliones laiku vėl ir vėl siekdama į gerą pakeisti savo ir artimiausių žmonių likimus. Šiuo metu yra išleistas vienas šio lengvo, gražaus ir mergaitiško serialo sezonas, tačiau jau oficialiai pranešta, kad bus ir antrasis.


Vaidina Maisa Silva, Amanda Azevedo, Camila Queiroz, Katie Anne Moy, Lucca Picon ir kiti.
Skėčio akademija“ („Umbrella Academy“)


„Skėčio akademija“ – amerikiečių superherojų žanro televizijos serialas, kuriame septyni įvaikinti giminaičiai stengiasi išsiaiškinti jų tėvo mirties aplinkybes bei išvengti artėjančios pasaulio pabaigos grėsmės. Televizijos serialas paremtas komiksų knygų serija, kurią sukūrė Gerard Way ir Gabriel Bá. Šis serialas tikrai patiks fantastikos gerbėjams. Ir nors neretai gali pasirodyti, kad ne viskas yra apgalvota, o kai kurios scenarijaus vietos nelogiškos – tai nei kiek negadina peržiūros įspūdžio. Šiuo metu yra išleisti du šio kupinas veiksmo, įvairių emocijų ir specialiųjų efektų serialo sezonai.


Vaidina Elliot Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Justin H. Min ir kiti.Sveiki atvykę į Edeną“ („Welcome to Eden“)


„Sveiki atvykę į Edeną“ – tai ispaniškas trileris, kurį sukūrė Joaquín Górriz ir Guillermo López Sánchez. „Netflix“ jo premjera įvyko 2022 m. gegužės 6 d. „Sveiki atvykę į Edeną“ nukelia mus į rojaus salą, egzistuojančią realiame pasaulyje, kur išskirtinis vakarėlis keliems svečiams tampa tikru košmaru ir kalėjimu, iš kurio neįmanoma ištrūkti. Šis „Netflix“ serialas su mokslinės fantastikos prieskoniais yra įkvėptas tikro įvykio. „Sveiki atvykę į Edeną“ supažindina žiūrovus su Astridos ir Eriko planu sukurti savarankišką bendruomenę, į ją įtraukiant narius, kurie būtų priversti būti jos dalimi, o jei jie to nenori – pasekmės gali būti mirtinos. Pretekstas papildyti šią savitą bendruomenę naujais kandidatais kyla iš išskirtinio vakarėlio atokioje saloje ir būtent šį faktą įkvėpė tikras įvykis – 2017 metais organizuotas „Fyre“ festivalis. Tarp atrinktųjų vykti į ekskliuzyvinį vakarėlį sąrašą patenka vienos pažinčių programėlės vartotojai. Dešimtys besilinksminusiųjų po vakarėlio pargrįžta namo, tačiau penki dalyviai buvo atrinkti papildyti Edeno gyventojų sąrašą: namuose komplikuotoje šeimoje palikusi mylimą sesutę Zoa, garsi nuomonės formuotoja ir vakarėlių liūtė Africa, nuo vaikystės traumos kenčiantis gražuoliukas Charly, įtarus ir protingas entrepreneris Aldo bei užsisklendęs, tėvo smurtą kenčiantis muzikantas Ibon. Ar visi jie norės likti Edeno bendruomenės dalimi? O gal kurps planą pasprukti?


Vaidina Lola Rodríguez, Begoña Vargas, Amaia Salamanca, Amaia Aberasturi, Belinda Peregrín, Mike Manning ir kiti.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis