6 puikūs serialai, kurių dar gali būti nemačiusi

Rekomenduojame keletą puikių serialų vasarai, kurių dar gali būti nemačiusi!

Vienas iš mūsų meluoja“ („One of Us is Lying“)


„Vienas iš mūsų meluoja“ – tai 2021 m. spalio 7 d. Amerikoje pradėtas rodyti serialas jaunimui.


Pirmūnė, geriausias mokyklos beisbolo žaidėjas ir gražiausias mergina, blogiukas, prekiaujantis svaigalais bei klastingas teisuolis atsiskyrėlis merės sūnus keistomis aplinkybėmis paliekami po pamokų. Gavę užduotį parašyti rašinėlį apie save jaunuoliai nespėja nė pradėti, kai už lango kyla sąmyšis ir mokytoja palieka patalpas. Merės sūnus Simonas įsipila vandens ir ima dūsti. Bronwyn, Cooper, Addy ir Nate supranta, kad tai – alerginė reakcija, tačiau dūstančio vaikino kuprinėje negali rasti vaistų, kuriuos jis visuomet su savimi turėjo. Sportininkas tekinas pasileidžia į medicinos kabinetą, tačiau ir ten nei darbuotojos, nei vaistų alerginei reakcijai malšinti nėra. Tą vakarą namo Simonas negrįžo. Negrįžo niekada.







Policijai pradėjus tyrimą dėl mirties paaiškėja, kad Simonas buvo nužudytas – puodelyje su vandeniu rasta vaikinui mirtinų riešutų pėdsakų. Taip ketveriukė tampa pagrindiniais įtariamaisiais. Vienok, jie ir patys imasi tyrimo, idant save išteisintų. Tiesa, Simonas buvo sukūręs programėlę, kurioje viešino purviniausias mokykloje besimokančių ir net dirbančių paslaptis. Tad įtariamųjų, galimai norėjusių nutildyti vaikiną amžiams, tikrai netrūksta. Dar įdomiau tai – kad paslaptis kažkas ir toliau viešina...


Režisierė Erica Saleh. Vaidina Annalisa Cochrane, Chibuikem Uche, Marianly Tejada, Cooper van Grootel, Sara Thompson ir kiti.


Naujasis Amsterdamas“ („New Amsterdam“)


„Naujasis Amsterdamas“ – yra amerikiečių medicininis draminis televizijos serialas, paremtas Eric Manheimer knyga „Dvylika pacientų: gyvenimas ir mirtis Bellevue ligoninėje“. Serialo premjera įvyko 2018 m. rugsėjo 25 d. „NBC“ kanale.





Max Goodwin – naujasis seniausios ir bene didžiausios JAV viešosios ligoninės medicinos direktorius. Geros širdies vyras yra ne tik itin aukšto rango specialistas, bet ir kovotas prieš sistemą. Gydytojas tiki, kad kiekvienas, nepaisant būklės, statuso ir draudimo dengiamų medicinos paslaugų sąrašo, turi teisę į kokybiškas, savalaikes ir kartais net nestandartines paslaugas.


Max Goodwin keičia pacientų gyvenimus, kolegų rutiną, žaidimo taisykles – ir viskas dėl to, kad iš tiesų nori padėti žmonėms. Pačiam jam, deja, nustatomas vėžys. Tačiau net ir tuomet vyras nenustoja daryti gerų darbų.


„Naujasis Amsterdamas“ – tai pasakojimas apie kasdienę medikų ir pacientų kovą už gyvybę, tarpasmeninius žmonių santykius ir, žinoma, meilę, kuri įveikia viską.


Vaidina Ryan Eggold, Janet Montgomery, Freema Agyeman, Jocko Sims, Tyler Labine, Anupam Kher ir kiti.


Išrasti Anną“ („Inventing Anna“ )


„Išrasti Anną“ – bene daugiausia visų dėmesio šios žiemos pabaigoje sulaukęs serialas, tad jei dar jo nematei – būtinai turi pažiūrėti. Tai – amerikiečių draminis mini serialas, kurį sukūrė ir prodiusavo Shonda Rhimes. Scenarijus įkvėptas tikros Anna Sorokin istorijos ir Jessica Pressler straipsnio „Kaip Anna Delvey apgavo Niujorko vakarėlio žmones“. Serialas „Netflix“ pasirodė 2022 m. vasario 11 d.






Sukčiautoja Anna Sorokina yra Vokietijos rusė, kuri 2016 metais atvyko į Jungtines Amerikos Valstijas ir prisistatė esanti turtinga paveldėtoja. Jauna mergina iš tiesų buvo ruso, sunkvežimio vairuotojo, kuris būdamas 16 metų persikėlė gyventi į Vokietiją, duktė. Pasitelkusi gudrias apgavystes, Anna Sorokina, visiems prisistatinėjusi kaip Anną Delvey, iš kelių bankų gavo tūkstančius JAV dolerių paskolų. Mergina per ilgą apsimetinėjimo turtinga paveldėtoja laikotarpį vykdė rimtus finansinius nusikaltimus. Ji mėnesių mėnesius keliavo privačiais lėktuvais, gyveno prašmatniausiuose viešbučiuose, rengėsi brangiausiais garsių dizainerių drabužiais ir puošėsi prašmatniais juvelyriniais dirbiniais neapmokėdama jokių sąskaitų! Annos viešpatavimas elito gretose baigėsi 2017 metų spalį, kuomet jai buvo pareikšti kaltinimai dėl 275 tūkst. JAV dolerių vagystės vykdant daugybę aferų.


Vaidina Julia Garner, Anna Chlumsky, Arian Moayed, Katie Lowes, Alexis Floyd ir kiti.


Kicas“ („Kitz“ )


„Kicas“ – tai draminis serialas, kurio premjera „Netflix“ įvyko 2021 m. gruodžio 30 d.





Kicas, arba tiksliau Kicbiuhelis – tai prabangus slidinėjimo kurortas Austrijoje, kuriame sezono metu susirenka turtingiausi ir įtakingiausi žmonės iš Austrijos ir kitų Europos šalių. Įprastai ramų kasdienį vietinių gyvenimą tais mėnesiais sudrebina triukšmingi auksinio jaunimo vakarėliai ir akinantis jų apdarų blizgesys. Tokioms pagundoms, deja, jaunam žmogui atsispirti sunku, tad neretas vietinis įsimyli, nors pats tetampa tik žaisliuku, kurortiniu romanu, taip pasmerkdamas savo širdį sudūžti. Būtent taip nutiko ir pagrindinės serialo herojės Lisi broliui, kuris, deja, bet to pasekoje žuvo autoavarijoje. Lisi nusprendžia įsilieti į elito gretas ir atkeršyti buvusiai brolio mylimajai Vanesai. Tiesa, paaiškėja daug netikėtų detalių, turtingųjų gyvenimo užkulisių, o ir merginos elgesys priveda prie dar vienos skaudžios nelaimės...


Vaidina Valerie Huber, Sofie Eifertinger, Bless Amada ir kiti.


Manifestas“ („Manifest“ )


„Manifestas“ – tai amerikiečių mistinis draminis serialas, kurio premjera įvyko 2018 m. rugsėjo 24 d. „NBC“ kanale.






Tai buvo įprasta kelionė namo iš atostogų, verslo ar kitų reikalų Jamaikoje. Vienok, belaukiant skrydžio pranešama, kad buvo parduota daugiau bilietų ir ne visi keleiviai tilps į lėktuvą. Gera valia žmonių prašoma supratingumo, pažadama dosni kompensacija belaukiant kito – 828 – reiso. Skrydžio metu lėktuvas patenka į siaubingą audrą, tačiau pilotas manualiai išlaviruoja. Vienok, nusileidus paaiškėja, kad lėktuvu skridę 191 asmenys yra laikomi žuvusiais ir grįžo jie po 5,5 metų... Ir tai – ne vienintelis mistiškas dalykas. Didžioji dalis lėktuvu skridusių žmonių ima galvoje girdėti balsus, kurie siunčia žinutes, padedančias išvengti nelaimių.


Tiesa, prisikelti iš numirusių nėra langva. Artimiausi žmonės jau buvo susitaikę su netektimis, gyvenimas nebuvo sustojęs. Maža to, žmogaus prigimtis lemia norą išsiaiškinti, kas iš tiesų nutiko tame lėktuve...


Režisierius Jeff Rake. Vaidina Melissa Roxburgh, Josh Dallas, J.R. Ramirez, Daryl Edwards, Luna Blaise, Parveen Kaur ir kiti.


Pasiklydę kosmose“ („Lost in Space“ )


„Pasiklydę kosmose“ – tai amerikiečių mokslinės fantastikos televizijos serialas, pasakojantis apie kosmoso kolonistų šeimos, kurios laivas nukrypsta nuo kurso, nuotykius. Serialas yra atnaujinta 1965 m. to paties pavadinimo serialo versija, įkvėpta 1812 m. romano „Šveicarų šeima Robinsonai“.






Mes nuolat aliname savo planetą Žemę. Vieną dieną joje tampa nebepakeliama gyventi – žmonijai tenka ieškotis naujų planetų, kurias galėtų apgyvendinti. Ir štai, atrandama viena, kurioje yra vandens, oras tinkamas kvėpuoti. Ten įkuriama kolonija ir žmonės, atitinkantys reikalavimus, erdvėlaivis po erdvėlaivio persikelia tenais. Vienok, Robinsonų šeimos erdvėlaivis nukrypsta nuo kurso ir jie nusleidžia visai kitoje planetoje, o jų transportas panyra po ledynu. Čia jie sutinka kitą gyvybės formą – robotą, kuriam išgelbėjus „gyvybę“ jauniausias šeimos narys, sūnus Will užmezgą atvirą ir sunkiai paaiškinamą ryšį su ateiviu robotu. Su kokiais iššūkiais teks susidurti Robinsonams? Kas iš tiesų yra tas ateivis robotas? Ar pavyks jiems pasiekti naująją žmonijos koloniją?


Režisieriai Irwin Allen, Matt Sazama ir Burk Sharpless. Vaidina Molly Parker, Toby Stephens, Maxwell Jenkins, Taylor Russell, Mina Sundwall, Parker Posey ir kiti.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis