Ženklai parodantys, kad jis niekada neketina tavęs vesti


Vasarį tikru pasauliniu hitu tapęs tikrą istoriją pasakojantis „Netflix“ kino filmas „Tinder Swindler“ privertė daugelį susimąstyti.

Kol vieni stebėjosi kaip ir kodėl moterys įsivėlė į tokią baisią istoriją, kiti nuogąstaudami diskutavo apie tai, kaip nepakliūti į romantinių sukčių pinkles. Žinoma, kai esi vieniša, norisi sutikti žavų princą ir to nereikia nei gėdytis, nei bijoti, tačiau kaip žinoti, kad partnerio ketinimai neturi nieko bendro su „ilgai ir laimingai“?


Kai su antrąja puse susitikinėji kelis mėnesius ar metus, natūralu, kad tikiesi, jog jis – Tas Vienintelis ir jūsų laukia nuostabios vestuvės ir dar nuostabesnis gyvenimas kartu. Tačiau, deja, kartais nutinka taip, kad partneris turi visai kitokių planų. Jam, galimai, tiesiog smagu ar patogu leisti laiką su tavimi ir nėra jokių rimtesnių ketinimų.


Jei niekada taip ir nesukursi šeimos, nerasi To Vienintelio – nenusimink. Naujausių tyrimų duomenimis vis daugiau žmonių pasirenka gyvenimą nugyventi vieni. Taip nutinka dėl to, kad visuomenė vis mažesnę svarbą suteikia santuokai. Tačiau nėra nieko neįprasto ir tame, kad nori žengti link altoriaus, tik kaip žinoti ar ir jūsų poroje norai sutampa?


Pateikiame kelis ženklus, kurie gali padėti.


Vengiama pokalbių apie santuoką


Turėtum sunerimti, jei mėgindama pasišnekėti apie rimtesnį jūsų santykių etapą esi nutraukiama. Gal jis nukreipia pokalbį, gal juokauja, gal tiesiog suirzta. Nesvarbu. Svarbu pastebėti, kad jis apie tai šnekėti nenori.


Psichoterapeutė Lisa C. DeLuca sako, kad meilė ir įsipareigojimas yra du skirtingi dalykai. Ir jei partneris nekalba apie bendrą ateitį, vienintelis dalykas, kurio gali tikėtis – tai ateitis be jo. Ar jis vis tik tave myli, ar ne – visai kitas klausimas. Meilė ne visada priveda prie vedybų. Taigi tokiu atveju svarbiausia pačiai susivokti, kaip dėl to jautiesi ir ar tokie santykiai be galimos ateities tave tenkina.


Tavęs nėra jo ateityje


Jei partneris kalbėdamas apie ateitį nemini tavęs – tai jau problema. Žmogus, laimingas dėl turimų santykių, duos suprasti, kad nori šalia būti ir ateityje. Blankūs ar be tavęs jo ateities planai yra ženklas, kad jo ketinimai nėra rimti. Santykių ekspertas Evan Marc Katz sako, kad delsimas ir tikėjimasis, kad tai pasikeis – tėra laiko švaistymas: tu privalai nuspręsti, galbūt verta viską užbaigti.


Jis tai karštas, tai šaltas


Jei vieną akimirką jis karštas ir meilus, o kitą – šaltas kaip ledas, yra nemenka tikimybė, kad tu jam – tik žaisliukas. Jei pati nesupranti kokią rolę užimi jo gyvenime, greičiausiai tesi laiko praleidimas, kol jis sutiks kažką geriau.


Santykių ekspertė Susan Winter sako, kad, kai santykiai nerimti – būti nuoširdžiu yra nesaugu. Kai parodai tikrąjį save – įsipareigoji. Būtent dėl šios priežasties į tave rimtai nežiūrintis partneris yra tarsi dvilypis – jam tenka vaidinti, žaisti, manipuliuoti.


Jūs norite skirtingų dalykų


Tu nori vaikų, bet jis – ne? Tu negali pateisinti neištikimybės, bet partneris mano, kad tai – vyro prigimtis? Tai bene didžiausi ženklai, kad judu tikrai nekursite šeimos nei artimoje, nei tolimoje ateityje. Todėl turėtum ieškoti tokio žmogaus, kurio norai sutaptų su tavaisiais.


Partneris nuolat nuvertina jūsų santykius viešumoje


Kai esi su jo šeima ar draugais, jauti, kad jis nutolsta? Tai gali būti ženklas, kad jūsų ateityje vestuvės nenusimato. Na, o jeigu dar nesusipažinai su jo šeima – tai apskritai yra didžiulis klaustukas dėl jūsų santykių. Pažinčių portalo savininkas Siggy Flicker sako, kad, jei su partneriu kartu esate pusę metų ir daugiau, tačiau jis dar nesupažindino su savo šeima – kažkas yra negerai. Tu turi būti su žmogumi, kuris didžiuojasi būdamas su tavimi, o ne su tokiu, kuris tave ir jūsų santykius slepia.


Jis tai pasako


Ar gali būti akivaizdžiau? Partneris pasako, kad vestuvių neplanuoja. Ir nesvarbu, ką tu sakysi ar darysi, tikimybė, kad tai pasikeis – beveik nulinė. Jei tave tenkina tiesiog susitikinėti su juo ir nekurti šeimos – tuomet priimk jį tokiu, koks jis yra. Tačiau jei tavo norai kur kas rimtesni – metas judėti į priekį.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis