Skaitytojos atvirai: blogiausia dovana, kurią padovanojo JIS

Paklausėme skaitytojų, kokią blogiausią dovaną nuo savo antrosios pusės yra gavusios. Dalinamės atsakymais išlaikydami anonimiškumą. Močiutės megztas megztinis nebeatrodo tokia jau bloga dovana, tiesa?

Akmuo, kurį rado pakeliui, kai ėjo pirmąsyk su manimi susitikti. Akmuo nė negražus, visiškai paprastas. Man tai neatrodo romantiška.


Dabar jau buvęs vaikinas Valentino dienos proga man padovanojo universalias virtuvines žirkles ir plaukų skustuką...


Buvęs vaikinas per gimtadienį man padovanojo pigų bižuterinį vėrinį, kurį pavogė iš savo mamos. Buvau prieš tai mačiusi ją nešiojant tą vėrinį.


Per šv. Kalėdas buvo praėję maždaug du mėnesiai po to, kai man buvo atliktas cezario pjūvis. Vaiko tėvas, anuomet dar mano vaikinas, man padovanojo diržą – elektrinį raumenų treniruoklį presui. Jis nesuprato, kodėl apsiverkiau...


Gavau žiebtuvėlį. Per šv. Kalėdas. Aš nerūkau.


Su tuo vaikinu santykiuose buvome jau beveik tris metus, kai per šv. Kalėdas jis man padovanojo snaigėmis margintas kojines...


Jis man padovanojo... skanukų mano šuniui. Daugiau nieko.


Per vienas šv. Kalėdas mano vaikinas man yra padovanojęs aštuonių magnetukų šaldytuvui rinkinį. Tai buvo įvairių gyvūnų užpakaliai.


Per šv. Kalėdas kaip tik buvo 10 mėnesių, kaip esame kartu. Jis man padovanojo 10 kg ryžių pakomentuodamas, kad buvo sunku nešti. Ryžius paaukojau skurstantiems ir išsiskyriau.


Esu gavusi eglutę - kvapuką mašinai :)


Išsiskyrimo žinutę per savo gimtadienį.


DVD. Kas nors dar turi grotuvus šiais laikais???


Šluotkotį dulkėms valyti. Dovana iškeliavo į šiukšlių kibirą.


Laikykitės. Mokykloje daugavau su vaikinu, kuris man per šv. Kalėdas padovanojo seną savo mirusio šuns žaislą. Jis prisiekinėjo, kad žaislą pirko, nors aiškiai matėsi dantų žymės ir trūko vienos akies.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis