10 įdomių klausimų atlikėjai Kotrynai Juodzevičiūtei

1. Kas tau yra tikrai geras vakarėlis?


Geras vakarėlis man pirmiausiai asocijuojasi su kokybiška muzika. Dažniausiai kai ji tokia, nepaisant žanro, natūraliai pritraukiami įdomūs ir išskirtiniai žmones, kurie užpildo vakarėlio erdvę ir mėgaujasi kiekviena akimirka. Tokiu būdu vakarėlis tampa nepamirštamu.
2. Kokia muzika, atlikėjai tave įkvepia?


Kadangi mėgstu įvairius muzikos žanrus – daug atlikėjų mane įkvepia. Jie praturtina mano muzikos grojaraščius, o taip pat ir mano pačios atliekamus bei rašomus kūrinius. Kiekvienas atlikėjas mane įkvepia skirtingai, tarkim iš Beyonce semiuosi idėjų skambiam vokalui, Ella Fitzgerlad ir kitų garsių „džiazmenų“ muzikoje ieškau klasikinių džiazo skambėsių, kuriuos būtų galima pritaikyti šiuolaikinėje muzikoje, britų atlikėjos Jorja Smith ar Mahalia mane įkvepia ieškoti subtilių manierų... Vienok, šiuo metu vis tik daugiausiai klausausi didžėjaus ir muzikos prodiuserio Kaytranada, kuris bendradarbiauja su įvairiais muzikantais ir kuria muziką, kurioje galima aptikti įvairių žanrų „miksų“ bei negirdėtų muzikinių sprendimų.


3. Kokia Tavo pačios daina yra Tavo mylimiausia ir kodėl?


Pati naujausia – „Where At?“, nes tai – pirmoji mano kūrybos daina, kuri išvydo dienos šviesą. Taip pat tai kūrinys, gimęs iš mano emocijų, pokalbių su savimi ir meilės muzikai.


4. Trys pagrindinės Tavo stiliaus taisyklės.


1. Ne viskas, kas kainuoja daugiau atrodo geriau. 2. Komfortas ir klasika – suderinimi dalykai. 3. Sakau „ne“ baltiems batams ir juodoms kojinėms! Kai pamatau šį derinį – nebegaliu susikaupti (juokiasi).


5. Ar turi kokį ritualą, be kurio neįsivaizduoji savo dienos?


Neįsivaizduoju dienos be muzikos, sporto ir žaidimų su savo katinu.


6. Didžiausia nesąmonė, kurią teko apie save išgirsti.


Gan sudėtinga išskirti vieną, bet greičiausiai labiausiai „pramušė“ komentaras, kad aš ir Jonas Nainys esame gražiausia Lietuvos pora (juokiasi).7. Kokia virtuvė ir kokie jos patiekalai Tau patinka labiausiai?


Esu išranki maistui ir visose virtuvėse randu sau nepatinkančių bei patinkančių patiekalų, todėl rinkčiausi įvairių pasaulio virtuvių asorti. Na, bet jei būtinai reikėtų išskirti vieną, greičiausiai tai būtų ukrainiečių ir lietuvių. Turbūt todėl, kad užaugau valgydama būtent tokį maistą.


8. Daiktas, be kurio niekada neišeitum iš namų.


Be telefono ir ausinių.


9. Apie ką šiuo metu svajoji?


Esu žmogus-svajotojas ir kai kažkada draugių paklausiau, apie ką jos galvoja prieš užmiegant, visos atsakė, kad apie būsimos dienos darbus, praėjusius įvykius ar apie savo simpatiją. Tuo tarpu aš kuriu vargiai realistiškus scenarijus savo galvoje ir įsijaučiu į savo sugalvotą personažą ar save kitame amplua. Tikiu, kad svajonės neturi ribų ir jei sugebi patikėti jomis iki galo bei esi pasiryžęs nepasiduoti, viskas apie ką svajoji anksčiau ar vėliau taps realybe, tad nestatau sau sienų ir svajoju apie viską, ką sumąstau.
10. Kur šią žiemą bus galima tave sutikti?


Labai mėgstu žiemą! Galėsite mane užmatyti čiuožinėjanči1 su rogutėmis nuo įvairių Vilniaus kalniukų! O šiaip, apie kiekvieną koncertą informuoju savo socialiniuose tinkluose ir visada mielai kviečiu juose apsilankyti bei susipažinti artimiau. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis