2022 metų horoskopas Avino ženklui

Kaip 2022 metais seksis Avino ženklo atstovams? Visą didįjį 2022 metų horoskopą rasi žiemos sezono „Panelės“ leidinyje, kurį gali rasti visose spaudos prekybos vietose.

Didysis 2022 metų horoskopas


AVINAS


2022 metai prasidės lėtai, tačiau nereikia dėl to nukabinti nosies. Jau po pirmojo ketvirčio reikalai įgaus pagreitį.


Meilės srityje nusimato labai romantiškas laikas. Jei esi vieniša, tikėtina, kad ypatingą žmogų sutiksi balandžio – rugsėjo mėnesiais. Apskritai, 2022 metai bus labai sėkmingi meilės ir asmeninio gyvenimo srityse. Jei turi antrą pusę, o ypatingai jei esate susituokę – santykiai sutvirtės, o jausmai suliepsnos kaip niekada. Romantiškų akimirkų tikrai nespėsi krauti į atminties skrynelę.


Kalbant apie mokslus – situacija kiek sudėtingesnė. Tikėtina, kad sulauksi galybės iššūkių, neretai trūks paskutinės nakties žinioms pagilinti ir nors manysiesi dedanti visas pastangas – rezultatas ne visuomet džiugins. Tam, kad pasiektum akademinių tikslų neretai aukosi poilsį ir net miegą. Bet nepersistenk, nes sveikata yra svarbiau.


Būtent sveikata 2022 metais turėtum pradėti rūpintis kur kas labiau. Taip jau yra, kad susirgus reikia daug daugiau laiko, kad pasveikti ir pilnai atsigauti. Todėl prevencinės priemonės yra kur kas protingesnis sprendimas. Tad būtinai susitvarkyk režimą, pakankamai miegok, sveikai maitinkis, gerk vitaminus ir papildus, sportuok.


2022 metais: jei turi tikslų, kuriuos nori pasiekti – pasitelk kantrybę ir pasiraitok rankoves.


Aksesuaras


Rožinis kvarcas – tai moteriškumo ir meilės akmuo. Jis padės tiek tau pačiai aiškiau išreikšti jausmus, tiek ir kitų emocijas suprasti.Aksesuaras
Aksesuaras
Shutterstock nuotr.Maistas


Tiršti sveiki kokteiliai gali būti tikra vitaminų bomba, padėsianti sustiprinti imunitetą.Maistas
Maistas
Shutterstock nuotr.Avalynė


Bėgimo bateliai pasivaikščiojimui ar bėgiojimui gryname ore.Avalynė
Avalynė
Shutterstock nuotr.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis