Ariana Grande atskleidė savo mėgstamiausius sporto pratimus

Šią garsią ir be galo simpatišką daininkę žino bene visi. A. Grande prisižiūri mitybą, porą kartų į savaitę pluša sporto salėje su treneriu, o tomis dienomis, kai neina sportuoti, – kelis mėgstamiausius pratimus atlieka namie. Kaip pati sako, tai padeda išlaikyti kūno stangrumą bei lavinti ištvermę. Gal pabandom ir mes?

Įtūpstai atgal


Ariana Grande įsitikinusi, kad įtūpstai – geriausias pratimas norint padailinti apatinę kūno dalį bei stiprinti nugarą. Daininkei labiausia patinka pratimas, vadinamas „Įtūpstai atgal“. Atsistok tiesiai, kojos pečių plotyje. Viena koja ženk žingsnį atgal ir leisk jos kelią žemyn link grindų. Priekinės kojos kelias turi lenktis, sudarydamas statų kampą. Po įtūpsto sugrįžk į pradinę padėti ir kartok. Nepamiršk pakeisti kojų.


Aštri lenta


Tai – įprasto „lentos“ pratimo variacija. Viskas, ko reikia, – tai kas kelias sekundes kelti sėdmenis į viršų, o galvą leisti žemyn, kol pažvelgsi į batus. Kūnas suformuos aštraus kampo formą. Tuomet grįžk į paprastą „lentos“ poziciją. Po kelių sekundžių ir vėl kartok.


Supermenas


Ariana Grande teigia, kad būtent šis pratimas padeda jai šlaunis ir rankas išlaikyti stangriomis. Atsigulk ant žemės veidu žemyn, rankas ištiesusi į priekį. Kelk į viršų kojas ir rankas, nuo žemės atplėšdama šlaunis ir krūtinę. Ant žemės turi likti tik dubuo ir apatinė pilvo dalis. Laikyk poziciją kelias sekundes ir grįžk į pradinę padėti. Kartok.


Tiltelis


Atsigulk nugara ant žemės, rankas laikyk prie šonų, o kelius sulenk. Kelk dubenį kaip įmanoma aukščiau, tačiau mentes laikyk prispaudusi prie grindų. Kelias sekundes laikyk poziciją ir grįžk į pradinę padėtį. Kartok.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis