Patarimai, kaip susirasti draugų

„Aš neturiu draugų,“ – sakai. Ir tu tokia ne viena. Dauguma merginų nori intymumo. Ir tai neturi nieko bendro su lovos reikalais. Intymus ryšys – tai toks santykis, kai su žmogumi jautiesi saugi, gali jam sakyti viską ir nebijai būti savimi. Tokią draugystę sukurti nėra lengva.


Ar pameni savo geriausią vaikystės draugę? Lažinuos, kad taip! Greičiausiai nebepameni, kaip judvi žaidėte, dalinotės paslaptimis ar nakvojote viena pas kitą. Tačiau, paklausta apie vaikystės draugus, kaip ir dauguma jaunų moterų, imtum pasakoti, kiek anuomet daug draugų tave supo, o dabar visi užsiėmę savo reikalais arba kažkokie keisti. Laikas bėga ir, iš tiesų, tikrų draugų mažėja, telieka keli pažįstami, su kuriais laikas nuo laiko, galbūt, susitinkate.


Kuo vyresni mes daromės, tuo labiau mūsų gyvenimai keičiasi. Vaikystė yra nerūpestinga: mažai pareigų, daug laisvo laiko. O dabar? Mokslai, darbai, namai... Kas dar randa laiko draugams?


Tačiau tiesa ta, kad draugai kiekvienam reikalingi. Su draugais gali ne tik turiningai leisti laiką, bet ir tikėtis pagalbos nelaimei ištikus.


Taigi, kaip susirasti draugų?


1. Būk čia ir dabar


Stenkis kuo daugiau šypsotis žmonėms, pakelk akis, stebėk, kas vyksta aplink. Tai kitiems signalizuos, kad esi pasirengusi komunikuoti. Tol, kol būsi nudelbusi akis į telefoną – neužmegsi jokios naujos pažinties.


2. Online draugus perkelk į offline


Jei su kažkuo susirašinėji – būtinai pasiūlyk susitikti. Mes neretai net ir senas draugystes paliekame online. Kiek iš jūsų esate susitikę su žmonėmis po to, kai susirašėte: „Seniai nesimatėme. Būtinai reikia susitikti!“? Žinoma, jei susirašinėji su nepažįstamu asmeniu ir planuosi susitikti – būk atsargi. Būtinai ape tai ką nors informuok.


3. Atrask bendrų pomėgių


Tai gali būti bet kas: sportas, būreliai, kompiuteriniai žaidimai ir t. t. Kad ir kas tai bebūtų – atmink, kad pomėgiai žmones suartina, o žinodama, kad domitės panašiais dalykais, visuomet turėsi kaip pradėti pokalbį.


4. Paskambink


Gana susirašinėjimų. Apskambink savo draugus ir pažįstamus. Paskambink net neseniai sutiktam žmogui! Net ir ilgiausi susirašinėjimai niekuomet nebus tokie efektyvus megzti draugystei, kaip gyvas pokalbis. Kad ir telefonu.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis