10 netikėtų klausimų atlikėjai Monique

Monikos Pundziūtės – Monique pristatinėti tikriausiai nereikia. Ji viena ryškiausių lietuvių jaunosios kartos atlikėjų, televizinio muzikos talentų konkurso „X Faktorius“ 3-iojo sezono nugalėtoja ir muzikinio projekto „Lietuvos balso“ teisėja. Žurnale „Panelė“ uždavėme Monique 10 netikėtų klausimų. Kviečiame apie šią žymią atlikėją sužinoti daugiau!

1. Kokia muzika, atlikėjai labiausiai patinka? 


Dažniausiai klausausi tų, kurių žodžiuose aš girdžiu istorijas. Dar geriau, jei galiu savas patirtis prilyginti jų istorijoms –taip sukuriamas ryšys tarp klausytojo ir atlikėjo. Todėl visada bandau savo muzikoje rasti geriausią kelią būti atvirai, dalintis savo išgyvenimams. O atlikėjai man patinka įvairiausi, nuo Jeff Buckley iki Dua Lipa. Kardinaliai skirtingi, bet abiejuose randu kažką apie save.


2. Tave kurti įkvepia... 


Praėjusios emocijos. Kodėl praėjusios? Nes negaliu susikaupti ir rašyti muzikos, kol vis dar esu susikivirčijusi su žmogumi. Arba vis dar neišsiaiškinome santykių ir jausmų. Arba dar nesupratau, kaip jaučiuosi dėl tos situacijos. Kai tai praeina – tai jau tampa istorija, kurią reikia įrėminti. Randu frazę, kuri geriausiai apibendrina tai, kas įvyko. Būtent ji, dažniausiai, ir tampa dainos pavadinimu.


3. Didžiausia nesąmonė, kurią teko apie save išgirsti? 


Teko girdėti daugybę keistų gandų apie mano santykius. Mane labiausiai glumindavo tas gandų detalumas... Jei žmonės visą tą kūrybiškumą sudėtų, pavyzdžiui, rašydami į knygą, o ne į gandų forumus, manau, jiems gyvenime kur kas labiau pasisektų.


4. Trys pagrindinės tavo stiliaus taisyklės... 


1. Noriu 

2. Jaustis 

3. Savimi 


Aš, kaip scenos žmogus, noriu visada atrodyti kitaip, originaliai ir tikrai pastebimai. Tačiau kasdienybėje aš dažniausiai renkuosi vilkėti sportines kelnes, džemperį ir kepuraitę.


5. Be kokių daiktų neištvertum nei dienos? 


Kasdien suktis darbų sukūryje be automobilio tikrai būtų kur kas sunkiau. Žinoma, taip pat neišsiversčiau be pianino ir kompiuterio, kurių pagalba rašau dainas. 


6. Kokia virtuvė ir kokie jos patiekalai tau labiausiai patinka? 


Meksikiečių maistas man yra numeris vienas. Viskas, kas toje virtuvėje egzistuoja man gardu – a gardu. Visada esu nusiteikusi nachos vakarėliui!


7. Apie ką šiuo metu svajoji? 


Labiausiai? Apie koncertą. Plyšta širdis taip ilgai nealėti jų turėti. Tas jauduliukas prieš pat lipant į sceną, tie pirmi garsūs plojimai ir šūksniai, žmonių juokas, kai netyčia pasakau kažką juokingo... Ir ta palaima, kai sakau po gero koncerto: „Iki kitų susitikimų“, o žmonės, matau, šypsosi ir ploja atsistoję. Man tai primena, kad esu gyva ir labai laiminga.View this post on Instagram

A post shared by 𝐌𝐨𝐧𝐢𝐪𝐮𝐞 (@monikapundziute.monique)8. Kaip manai, ar šiuolaikinis jaunimas žino savo teises ir pareigas? 


Manau, kad mūsų karta turi pakelti žymiai daugiau emocinio „svorio“. Tai yra karta, patyrusi didžiausią informacijos prieinamumą, kas mums suteikė daug daugiau laisvės, nei kada nors galėjo kas pasvajoti. Tačiau su tuo ateina ir daugybė nerimo, nepasitikėjimo ir savęs engimo. Mūsų pareiga ir teisė – tai išnaudoti savo gerovei. Kaip įmanoma labiau. 


9. Tavo gyvenimo moto? 


We accept the love we think we deserve“. Šią frazę taikau ir muzikoje, ir asmeniniame gyvenime.


10. Tave galima sutikti... 


Senamiestyje! Myliu Vilniaus senamiestį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis