Viena gražiausių interneto porų Agnė Motuzaitė ir Rokas Valančius: juos suvedė panašumas

Amžinas klausimas – mus traukia panašumai ar skirtumai? Nors traukos dėsnis remiasi priešingybėmis, realiame gyvenime sėkmingiausias poras vienija vienodi interesai, veiklos ir požiūris. Panašumas suvedė ir garsią tinklaraštininkų porą – vlogerius Agnė Motuzaitę.

Sekantys socialines medijas negali nežinoti vienos gražiausių porų – vlogerių Agnės Matuzaitės ir Roko Valančiaus. Nors šiuo metu pora negyvena Lietuoje, mūsų šalies publikai Agnė ir Rokas pateikia įdomiausius vaizdo tiklaraščius ir smagiausią instagramo turinį. Nors Agnė su Roku draugauja jau seniai, stebint juos atrodo, jog jų meilė užsimezgė vakar!


Papasakokit, kur pirmą kartą susitikote.


Rokas gyvena Švedijoje su šeima jau 7 metus , o aš Lietuvoje, tad mūsų pirma susitikimo vieta buvo Šiaulių autobusų stotis, kurioje laukiau jo autobuso, atvažiuojančio iš oro uosto. Prieš susitikimą apie puse metų bendravome internetu, tad šiek tiek jaudinausi galvodama kaip mums seksis bendrauti realybėje, bet kaip vėliau paaiškėjo, jaudinomės visiškai be reikalo, nes puikiai sekėsi rasti bendrą kalbą.


Šiuo metu gyvenate Švedijoje. Ar pasikeitė jūsų santykiai persikrausčius į kitą miestą?


Kai pradėjome gyventi Švedijoje, mums teko susidurti su labai daug iššūkių, išspręsti daug problemų, pamatėme vienas kitą tam tikromis situacijomis kuriomis nebuvom matę seniau, bet taip tik dar labiau suartėjom. Rokas man padėjo pamilti šią šalį.


Žinomumas jūsų santykiams padeda, ar priešingai, neretai kliudo?


Žinomumas mūsų santykiams nedaro nei blogos, nei geros įtakos. Galbūt todėl, kad mes gyvenam toli nuo Lietuvos, nes Švedijoje mūsų niekas nežino. O grįžus į Lietuvą visada labai malonu sutikti žmonių, kurie atpažįsta, prieina, apkabina ar nori nusifotografuoti, tai labai praskaidrina nuotaiką.


Abu esate aktyvūs instagrame. Ar vienas kitą fotografuojate?


Rokas visada buvo ir bus mano geriausias fotografas, o aš jo (šypsosi). Mes geriausiai žinome vienas kito gražiausius kampus, sugebame prajuokinti vienas kitą, todėl prigauname nuoširdžiausias ir mieliausias akimirkas.
Kokias Roko savybes labiausiai vertini?


Jis yra žmogus, kuris labai vertina savo šeimą bei artimus žmones. Mokėjimas būti paprastu, nuoširdžiu bei visada padedančiu kitam yra jo gražiausi charakterio bruožai. Rokas puikus klausytojas ir patarėjas, kuris visada palaiko ir suteikia motyvacijos. Taip pat man labai patinka jo humoro jausmas, turbūt dar nebuvo ryto, jog atsikelčiau nesišypsodama.


Kaip įsivaizduoji savo ir Roko ateitį?


Niekada negali žinoti, kokia linkme pasisuks gyvenimas,tačiau turime bendrą bruožą - siekti savo tikslų bei svajonių. Tad ateityje linkėčiau mums pabaigti norimas studijas universitete, daug keliauti, kad galėtume kartu patirti daug įsimintinų nuotykių ir, žinoma, sukurti gražią šeimą.
Rokas


Papasakok, kuo tave sužavėjo Agnė, kai pirmą kartą susitikot.


Man labai patiko jos drovumas. Mano nuomone, drovūs žmonės yra patys nuoširdžiausi bei mieliausi. Na, ir žinoma jos šypsena bei plaukai realybėje atrodė dar gražiau.


Abu esate žinomi socialinėje medijoje, jauni ir gražūs. Ar kartais dėl žinomumo nekyla pavydo tarpusavyje?


Pavydo dėl socialinių tinklų (sekėjų ir pan.) tarp musu nekyla niekada. Taip yra todėl, nes mes vienas kito nematome kaip konkurentų. Kaip tik vienas kitą palaikome bei skatiname siekti dar daugiau.

Ar dalinatės su Agne vlogų idėjomis?


Visada. Jei įvyksta taip, kad sugalvoju pats, tuomet pasiteirauju Agnės, ar ta idėja butu įdomi jai kaip žiūrovei. Visada iš jos gaunu geriausius patarimus, jos nuomonė ir pastebėjimai labai teisingi.


Ar abu su Agne įsivaizduojat savo ateitį, susijusią su internetu?


Socialiniai tinklai šiuo metu mums yra tiesiog hobis ir manome, jog visad tokiu išliks. Abu rimtai žiūrime tiek į mokslus, tiek į pastovumą. Žinoma, baigus mokslus atsiranda ir nuolatinė profesija. Vis dėlto ir toliau žadame dalintis su savo sekėjais tuo, kas jiems labiausiai patinka.

Koks laikas kartu su Agne tau pats brangiausias?


Man labiausiai su Agne patinka užsiimti paprastais dalykais, nesvarbu, tai būtų serialo žiūrėjimas kartu, ar tvarkymasis. Mane žavi procesas, kai mes kartu kažkuo užsiimame. Rezultatas džiugina šimtą kartų labiau, nei tuomet, jei tai būčiau daręs vienas. Jos šypsena man suteikia jėgų bei noro tobulėti. Nors ir kaip banaliai skamba, bet tai tiesa.


Jūsų sėkmingų santykių paslaptis.


Manau, jog mūsų raktas į santykiu puoselėjimą yra bendravimas bei pastangos dėl vienas kito. Svarbiausia, niekada nelaikyti jokių nuoskaudų savyje, būti atviru su savo antrąja puse, nebijoti šnekėtis apie problemas ir stengtis suprasti bei spręsti jas kartu. Visada nepamiršti parodyti dėmesį. O visa kita ateina savaime.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis