Pradedu kažką jausti savo draugei... ką daryti? Atsako psichologė

Skaitytoja klausia: Laba diena. Mano tema - pirmoji sekso naktis su savo geriausia drauge. Nutariau kreiptis į Jus. Aš esu Rūta, man 19 metų. Turiu draugę Ligitą, jai 22 metai. Mudvi kartą pasimylėjome. Man buvo labai gera, geriau negu su vaikinu. Mes viena kitą mylime. Noriu žinoti, kaip aš turiu elgtis toliau, nes vaikinas pastebėjo, kad kažkas ne taip.

Atsako psichologė Karolina Gurskienė:


Lytinio identiteto paieškos dažniausiai žmones aplanko dar paauglystės laikotarpiu. Paaugliai tarsi ieško savęs, vieni apie tai tik galvoja, kiti ir išbando. Pirmieji homoseksualūs santykiai labai dažnai būna lydimi smalsumo ir tai dar nenusako lytinės orientacijos, todėl siūlyčiau neskubėti su išvadomis. Žmogų veikia naujumas, todėl santykiai su drauge galėjo pasirodyti geresni vien tuo, kad jie buvo nauji.Merginos
Merginos
Shutterstock nuotr.Niekas tiksliau už tave pačią, kaip turi elgtis nepasakys. Svarbiausia taisyklė čia, tikriausiai, išliktų sąžiningumas pačiai prieš save ir kitus. Niekas nenori būti apgaudinėjamas, ir tu neapgaudinėk, neblaškyk pati savęs.


Jei nesi tikra dėl savo pasirinkimo, galbūt šiuo metu tinkamiausias variantas būtų nuo visko atsitraukti ir pabandyti susigaudyti savyje? Seksualinė orientacija paprastai yra skirstoma į tris grupes: heteroseksualus, homoseksualus ir biseksualus.


Ramiai atsakyk sau į klausimą, kuriai kategorijai galėtum priskirti save? Ar esi tikra tuo, o gal tai tik laikina? Išmintingas žmogus, kai neturi ką pasakyti – patyli, kai nežino kaip elgtis – nesielgia niekaip, kol nesužino.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis