Gražuoliai vaikinai apie lietuvaites merginas: būtent tokią merginą labiausiai vertintume (FOTO)

Gražiais vaikinais mes paslapčia žavimės, tačiau dažnai pažindintis artimiau ar megzti santykius prisibijome. O kas, jei įskaudins? Paliks dėl kitos? Įrašys į savo pergalių sąrašą šimtuoju numeriu? O paklausykime, ką apie tai mano patys dailūs ir garsūs Lietuvos vaikinai: vlogeriai Rokas Žilys ir Antanas Jakimavičius, modelis Ernestas Auškalnis ir sporto entuziastas Dominykas Rukšėnas?

Rokas: „Jei vaikinas tikrai myli, visi veiksmai vyksta natūraliai“


Jaunas, perspektyvus, turi puikų humoro jausmą ir ne prastesnį stiliaus pojūtį. Merginų gerbėjų jam netrūksta, tačiau kur kas labiau už trumpalaikius santykius Rokas vertina ilgalaikį ryšį, kuris garantuoja stabilumą. O ką jis galvoja apie vaikinus, viliojančius merginas vienos nakties nuotykiui?


Ar žinomam vaikinui lengviau susirasti antrąją pusę?


Nemanau, kad „žinomumas“ smarkiai lemia galimybę lengviau sau rasi antrą pusę. Žinomesni žmonės sulaukia daugiau dėmesio, tačiau, mano manymu, kiekvienam anksčiau ar vėliau pasiseka sutikti jam skirtą žmogų. Dažnu atveju net nežinai, ar žmogus bendrauja su tavim, nes tu jį domini, ar vien dėl to, kad esi žinomas, todėl, sakyčiau, žinomumas net kliudo.


Kokias merginos savybes vertini labiausiai?


Ištikimybę, rūpestį, atsakingumą, linksmumą, tvarkingumą ir bendravimą (gebėjimą elgtis laisvai prie naujų žmonių). Taip pat vertinu išmintį.


Kokios merginos šalia savęs niekada neįsivaizduotum?


Yra žmonių tipas, kuris nepatinka, bet su tokiais tarsi savaime nebendrauji arba jų vengi. Manau, tiesiog pajuntu, ar galiu būti su tuo žmogumi, ar ne, sunku išskirti konkrečią savybę.


Kokiais būdais vaikinai parodo meilę, jei tikrai myli?


Kiekvienas tai daro skirtingai. Visgi dažniausiai tai būna rūpestis, neretai – ir pavydas. Mylintis vaikinas stengiasi atiduoti kiek gali visko daugiau, kuo daugiau nuveikti kažką kartu, nustebinti merginą. Žinoma, klasika vis tiek lieka gėlės ir dovanos, tačiau tai nėra pagrindinis meilės įrodymas, manau, tai per daug paprasta. Jei vaikinas tikrai myli, visi veiksmai vyksta natūraliai ir tai suteikia labai daug laimės abiems.


Ką manai apie vaikinus, kurie pasinaudoja merginomis tik norėdami permiegoti?


Manau, yra tiek vaikinų, tiek merginų su įvairiais interesais, svarbu, kad abiems žmonėms tai tiktų. Aš asmeniškai labiau vertinu ilgalaikius santykius. Tačiau yra įvairių žmonių ir kiekvienas elgiasi taip, kaip jam tinka ir patinka.


Geriausias laikas su mergina tau yra...


Būti kartu. Buvimą kartu apima kelionės, įvairios veiklos drauge, aplinkos keitimas ir rutinos mažinimas. Svarbu mokėti ne tik leisti laiką dviese, bet ir kartu išeiti susitikti su draugais, socializuotis.Antanas: ,,Jei santykiai remiasi vien tokiais dalykais kaip grožis ir pinigai, juos sudėtinga išlaikyti“


Žaibiškai išpopuliarėjęs vlogeris ir socialiniuose tinkluose aktyvus vaikinas instagrame turi jau beveik 60 tūkst. sekėjų armiją, o jutube – net 90 tūkst. prenumeratorių! Didelė jų dalis – moteriškos lyties atstovės, kurios žavisi ne tik puikia Antano fizine forma bei gražia šypsena, bet ir gebėjimu pajuokauti. Niekas nepaneigs – „šarmo“ jam tikrai netrūksta. Ar charizma padeda ir meilėje?Ar tau lengva užkalbinti merginą gyvai? Daugelis yra atpratę nuo tokio susipažinimo būdo.


Kadangi esu žmogus, kuris labai mėgsta bendrauti, tai užkalbinti man nėra problema, dažnai susipažįstu su žmonėmis netikėtai. Daugelis šiais laikais jaučia baimę užkalbinti kitą žmogų, jei jo nepažįsta. Mano patarimas – „įjungti“ režimą „koks skirtumas“ ir tiesiog pabandyti. Ką prarasite? Visiškai nieko! Jei pabandysit, viskas gali išsiplėtoti į gražų bendravimą!


Daug žmonių skundžiasi, jog šiais laikais sunku išlaikyti santykius. Kaip manai, kodėl taip yra?


Manau, išlaikyti juos nėra sudėtinga, tik žmonės šiandien tam neteikia tiek reikšmės, kiek reikėtų... Mažai kalbasi, daug laiko praleidžia socialiniuose tinkluose, kur labai daug pagundų tiek merginoms, tiek vaikinams. Jei atvirai, aš ir pats nesu turėjęs ilgalaikių santykių, todėl sunku apie tai kalbėti neturint asmeninės patirties. Viena ką tikrai galiu pasakyti: jei santykiai remiasi tik tokiais dalykais kaip grožis ir pinigai, tuomet juos išlaikyti bus sunku.


Kaip manai, pažinčių programėlės šiais laikais pagerina santykius ar priešingai, pablogina?


Manau, pagerina. Jaunimas „sulindęs“ į telefonus ir socialinius tinklus, tad tiek vaikinams, tiek merginoms taip lengviau susipažinti su priešinga lytimi – vos pamatęs nuotraukas gali pradėti bendrauti. Na, o jei bendravimas socialiniuose tinkluose patinka, yra apie ką pasikalbėti, jis išsivysto į realų susitikimą. Manau, tai ne trukdo, o padeda! Matau vien pliusus ir žinau, kad nemažai draugų antras puses susirado būtent internetu.


Tavo instagramą seka daugybė merginų. Ar dažnai sulauki komplimentų, žinučių būtent iš jų?


Žinoma, mano instagramą seka daugiau merginų nei vaikinų . Sulaukiu žinučių, tai dažniau būna komplimentai ir patys įvairiausi klausimai. Kadangi esu bendraujantis, stengiuosi atrašyti į žinutes kiek galima dažniau.


Ar tau patinkanti mergina privalėtų būti aktyvi instagrame, sportuoti, prisižiūrėti?


Tai nėra pagrindinės savybės, bet būtų smagu, jei merginai būtų artima veikla socialiniuose tinkluose. Ji neturėtų bijoti fotografuotis, kalbėti prieš kameras. Na, o kalbant apie sportą, man asmeniškai tai nėra pats svarbiausias dalykas. Mergina tiesiog turėtų prisižiūrėti.


Ar teko kada nors susidurti su įkyriomis gerbėjomis?


Taip, yra tekę susidurti su įvairiomis situacijomis: kai merginos sekioja po parduotuves, mieste, yra net įšokę į automobilį.Ernestas: „Aš niekada nebijojau rimtų santykių, nes esu šeimos žmogus“


Šis modelis, regis, galėtų kiekvieną vakarą leisti vis su kita gražuole, tačiau jo širdis jau ilgą laiką priklauso vienai merginai. Tiesa, dėl jos dėmesio jam reikėjo gerokai pakovoti, mat iš pradžių Ernesto panelė... į jį rimtai nežiūrėjo! Vaikinui teko įrodyti, jog po žavuolio kauke slypi žmogus, siekiantis ilgalaikių bei tvirtų santykių. Bet apie viską nuo pradžių...

Puoselėji ilgalaikius ryšius su mergina – kartu esate 6 metus. Kaip jums pavyksta išlaikyti draugystę, kai aplinkui tiek skyrybų?


Antroji pusė turi būti ne tik tiesiog mergina, bet ir geriausia draugė. Tai ir yra santykių pagrindas, nes tuomet gali ne tik džiaugtis puikiomis akimirkomis, bet ir palaikyti vienas kitą, kai sunku. Santykiuose nereikia bijoti nusileisti ar pabūti ramsčiu, kai to reikia. Šiais laikais tapo įprasta vos iškilus problemai mesti porą ir ieškotis kito. O mes su drauge problemas sprendžiame kalbėdamiesi, taip išpildome vienas kito poreikius ir kuriame pasitikėjimą vienas kitu.


Prisimink pirmąją savo meilę...


Mano pirmoji meilė ir yra mano dabartinė mergina. Vis dėlto mūsų draugystės pradžia nebuvo lengva. Net dėl jos telefono numerio teko kovoti keturis mėnesius! Per tą laiką turėjau paplušėti, kad išsklaidyčiau blogus atsiliepimus apie save bei pakeisčiau jos požiūrį į mane. Po mažiau nei metų aš jau neįsivaizdavau savo gyvenimo be jos. Mano nuomone, siekti merginos yra įdomiau!


Ar tikrai žaviam žmogui yra lengviau pritraukti priešingos lyties dėmesį, sukurti santykius?


Atvirai pasakysiu – tai nesąmonė. Iš daugelio girdžiu, kad būnant patraukliu viskas įmanoma. Tiesa ta, kad kartais turi dar daugiau dėl ko nors kautis, nes žmonės jau būna susidarę apie tave įspūdį. Dažniausiai patrauklūs žmonės siejami su nuostata, kad tokie neieško rimtų santykių, nes ir taip gauna daug dėmesio. Kaip jau minėjau, mano dabartinė mergina vos susipažinus į mane nežiūrėjo rimtai. Gražių akių neužteko. Lietuvaitės išrankios, vien patrauklios išvaizdos joms nepakanka

Kaip manai, kodėl daugelis jaunų žmonių užuot kūrę rimtus santykius trokšta „išsilakstyti“?


Sunku pasakyti, nes kiekvienas gyvename skirtingus gyvenimus. Viena priežasčių – galbūt nenori prisirišti prie vieno žmogaus, nes planuose yra noras pakeliauti po pasaulį, patyrinėti neatrastas vietas. Aš niekada nebijojau rimtų santykių, nes esu šeimos žmogus. Man patinka šiluma, dievinu būti šalia žmogaus, kuriam rūpiu ir su kuriuo kopiu į gyvenimo aukštumas. Žinoma, šiems pojūčiams atsirasti reikia tinkamo žmogaus šalia.


Sakoma, jog merginos už vaikinus subręsta anksčiau. O kada subręsta vaikinai?


Nemanau, kad šis teiginys teisingas. Vaikinas subręsta tuomet, kai pradeda dėliotis gyvenimo tikslus, kurie siekia kiek toliau nei artimiausio savaitgalio praleidimas naktiniame klube. Manau, pats bręsti pradėjau anksti, nes tėtis dėl finansinių sumetimų privalėjo išvažiuoti dirbti į užsienį, palikęs mane su mama bei seserimi namuose. Jau būdamas 12-kos išmokau įsukti lemputę, pagaląsti peilius. Finansiškai subręsti padėjo galimybė išvažiuoti į užsienį padirbėti per vasaros atostogas, tad jau nuo 16-kos pradėjau valdyti savo paties uždirbtą biudžetą. Toks auklėjimas išėjo į naudą.


Esi stilingas vaikinas. Ką manai apie tuos vaikinus, kurie nesirūpina savimi bei savo išvaizda?


Jie turėtų keisti savo požiūrį. Nebūtina stovėti valandų valandas prie veidrodžio, vaikytis paskutinių mados tendencijų ar vis taisinėtis šukuoseną. Svarbu elementari higiena: švarios panagės, nosies neriečiantis kūno ir burnos kvapas bei veido odos priežiūra. Šiuolaikinėje visuomenėje vyrai kelia didelius reikalavimus merginoms, tačiau patys dažnai neatitinka net pusės kriterijų. Vis dėlto pastebiu, jog ši tendencija jau ne tokia ryški, tam padeda įvairios stiliaus platformos. Aš asmeniškai idėjų semiuosi iš socialinių tinklų.Dominykas: „Mes, vaikinai, Lietuvoje jaučiamės užtikrintai, kadangi mūsų mažiau nei merginų, todėl dažnai leidžiame sau per daug“


Sporto treneriai neretai ne tik išvaizdūs, sportiški, komunikabilūs, bet ir susilaukia sėkmės tarp merginų. Turbūt todėl vis sklando gandai apie jų bei sportuojančių merginų santykius. Sporto treneris ir projekto „Best Fit Girls“ kūrėjas Dominykas į sportuojančias merginas žiūri kaip į klientes, o romantiškus santykius jau ilgai puoselėja su mylimąja Kristina.


Galbūt su Kristina susipažinote sporto klube?


Nesinaudoju tarnybine padėtimi ir sporto klube santykių užmegzti neteko. Nelabai pritariu, kai sporto klubų treneriai „kadrina“ sportuojančias merginas. Pamačiau Kristiną kažkada gyvai, netekau amo, po kurio laiko suradau jos profilį socialiniame tinkle ir nusprendžiau parašyti, pakviesti kavos. Man pasisekė ir ji sutiko. Taip užsimezgė ryšys, pradėjome susitikinėti. Dabar turime daug bendrų planų, aš ją labai myliu ir jaučiuosi, lyg būčiau laimėjęs loterijoje!


Tavo projektas „Best Fit Girls“ skatina merginas sportuoti. Kaip manai, ar vienas iš motyvų yra noras patikti vyrams?


Taip, du sezonus per metus – rudenį ir pavasarį – vykdau projektą „Best Fit Girls“. Merginų, dalyvaujančių projekte, tikslai įvairūs. Dažniausiai jų vizija prisijungiant prie mūsų – noras atsikratyti antsvorio ir padailinti kūno linijas. Taip pat išmokti sveikai maitintis ir taisyklingai sportuoti, ką pasibaigus projektui jos puikiai ir daro. Be abejo, yra ir noras patikti vyriškiams. Moterys tikrai nesportuoja tam, kad patiktų savo draugėms . Pirmiausia, ko gero, dėl savęs, o po to, manau, dėl savo vyrų.


Ar sportavimas padidina šansą susirasti antrąją pusę?


Tikrai padidina. Tik pradėjus sportuoti ir keistis kūnui tai pastebėjau. Manau, iš pradžių visi pastebime žmogaus išorę, o jau vėliau, jeigu ji patinka, gilinamės į vidų. Žinoma, jei vidus sugadintas, tamsus, vien puiki išorė nevilios tolesniam ryšiui.


Kaip manai, kodėl tiek daug porų šiandien nesugeba išsaugoti santykių?


Gyvename tokiu laiku, kai viskas labai greitai keičiasi. Mobilųjį telefoną keičiame iš karto, vos prekyboje pasirodo naujas modelis, televizorių ar kompiuterį – vos jiems sugedus. Panašiai ir su santykiais. Įpratome viską keisti. Neinvestuojame savo laiko, nesistengiame vienas dėl kito. Ilgalaikiai santykiai reikalauja atsidavimo, dėmesio, mokėjimo spręsti konfliktines situacijas. Dėmesį kiekvienas suprantame ir rodome savaip, todėl jį reikia išmokti iššifruoti. Be to, vyrai dėmesį supranta vienaip, o moterys kitaip: vyrai mėgsta dovanoti dovanas, gėles, tačiau dažnai pamiršta išklausyti savo antrąsias puses, o to moterims dažnai reikia labiau nei brangių dovanų. Tad savitarpio supratimas, kalbėjimasis, bendras laisvalaikis yra raktas į ilgalaikius santykius.


Kaip tau atrodo, ko kurdami santykius galėtume pasimokyti iš savo tėvų?


Manau, iš tėvų reikia mokytis visko. Jei tavo tėvų santykiai buvo ir yra gražūs – tau pasisekė, turi puikų pavyzdį. Tačiau mokytis turime net iš tų tėvų, kurių santykiai nesiklostė, – tam, kad kurdami savo šeimas nekartotume tų pačių klaidų. Kadaise skyrybų buvo daug mažiau negu dabar, gal tiesiog laisvo laiko nebuvo tiek daug, kad žmonės svarstytų apie partnerio keitimą. Visi dirbo, galvodami, kaip išlaikyti šeimas ir pragyventi. Jeigu jaunimas skirtų daugiau laiko mokslams ar darbui, neturėtų tiek laiko galvoti, kad gal kitas partneris būtų tinkamesnis .


Ką patartum merginai, kurią labai įskaudino vaikinas?


Pastaruoju metu teko dalyvauti laidose ar atsakinėti į klausimus spaudoje ir šis klausimas užduodamas gana dažnai. Mes, vaikinai, Lietuvoje jaučiamės užtikrintai, kadangi mūsų mažiau, o merginų daug. Mes dažnai sau per daug leidžiame. Aš manau, kad daugelis įskaudinimo atvejų yra išsprendžiami. O jei tai išdavystė – teisingiausia būtų viską baigti ir pamiršti. Žinoma, po kurio laiko išdavęs vaikinas gali norėti susigrąžinti ryšį, tačiau niekas neužtikrins, kad tai nepasikartos. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis