Garsiosios sesutės: seseriško ryšio pakeisti neįmanoma

Jei turi seserį, tikriausiai pritartum: kad ir kaip ji būtų erzinusi vaikystėje, šiuo metu pasaulis be jos būtų tuščias ir nykus. Įprastai pykčio priepuoliai, konfliktai, pavydo scenos baigiasi seserims subrendus kaip asmenybėms. Žinomos sesutės – mados tinklaraštininkė Gabrielė ir virtuvės mėgėja Samanta Gzimailaitės, grožio studijos ,,Studio M“ įkūrėja Milita ir šukuosenų meistrė Silvija Daikerytės, socialiniuose tinkluose populiarios Agnė ir Laura Alseikaitės – dalijasi ypatingiausiais drauge patirtais momentais.

Gabrielė ir Samanta


Vyresnėlės Gabrielės ir jaunėlės Samantos Gzimailaičių interesai skirtingi. Pirmoji nuo mažų dienų svajojo apie pripažinimą mados pasaulyje, o štai antroji dievino jaukius vakarus namuose ruošiant maistą. Tačiau kad ir kokios skirtingos būtų, jos viena kitą supranta iš pusės žodžio.


Samanta: ,,Sesuo visada bus mano pati geriausia draugė“


Sesers stiliaus eksperimentus seka tūkstančiai žmonių. O kokie tavo santykiai su mada?


Jei atvirai, niekada pernelyg ja nesidomėjau, mane kur kas labiau domino visa, kas susiję su maisto ruošyba: kokį patiekalą išsirinkti, kaip pateikti... Ypač domino saldumynai. Tiesa, būdavo dienų, kai pavydėdavau Gabrielei gebėjimo derinti drabužius. Dabar, kai nežinau, ką apsirengti, įsijungiu sesers instagramą ir bandau sukomplektuoti ką nors panašaus. Neseku naujausių stiliaus tendencijų, dažniausiai perku tai, kas man gražu ir patinka. Nors augome kartu, mudvi su Gabriele iš tiesų labai skirtingos. Nuo pat mažų dienų mums patiko skirtingi daiktai, skirtinga veikla, klausėmės skirtingos muzikos ir sekėme skirtingas įžymybes.Gabrielė ir Samanta Gzimailaitės
Gabrielė ir Samanta Gzimailaitės
Asm. albumasJūs atviros viena kitai ar vis dėlto turite kokių nors paslapčių?


Žinoma, turime paslapčių viena nuo kitos, manau, visos seserys jų turi. Daug ką pasipasakojame, bet kai kuriuos dalykus nutylime, nes dar yra ir geriausių draugių, kurios taip pat visada išklauso.


Kokios Gabrielės savybės tau labiausiai imponuoja?


Gabrielė – be galo šiltas žmogus, jos puikus humoro jausmas. Man labiausiai patinka jos atvirumas ir pasitikėjimas savimi.


Kaip manai, ar geriausia draugė gali atstoti sesutę?


Aš turiu kelias geriausias drauges, tačiau sesuo visada bus pati geriausia draugė, nes ji visada mane supranta. Ypač gyvenimiškais, asmeniškais reikalais, kilus šeimos problemų.


Gabrielė: „Dažnai mergaitiškai leidžiame laiką“


Daugeliui merginų esi stiliaus ikona. Samanta irgi klausia patarimų, pasitiki tavo nuomone stiliaus klausimais?


Samanta savarankiška – paklausia, bet palyginti retai. Kiekvieną dieną stiliaus patarimų jai nereikia. Jei kartu apsiperkame, tada paklausia, ar drabužių derinys jai tinka.Gabrielė ir Samanta Gzimailaitės
Gabrielė ir Samanta Gzimailaitės
Asm. albumasAr dažniausiai kartu leidžiate laisvalaikį?


Deja, gyvename palyginti toli viena nuo kitos, tad susitinkame tik keletą kartų per mėnesį. Kartais Samantos prašau padėti man nufotografuoti tam tikrus projektus. Vis dėlto dažniausiai kartu rengiame pižamų vakarėlius, apsiperkame, ruošiame maistą. Žodžiu, mergaitiškai leidžiame laiką :).


Paauglystė – sudėtingas metas. Ar ją su Samanta išgyvendamos nesikivirčydavote?


Pasakysiu atvirai: iki tol, kol aš išsikrausčiau, mes viena kitos tiesiog nekentėme. Buvo visko – ir ašarų, ir net... kraujo (juokiasi).


Didžiausias jūsų panašumas ir ryškiausias skirtumas.


Apie panašumus niekada nemąsčiau, nes tikrai esame skirtingos. Aš – tikslų siekianti karjeristė, o Samanta – labiau šeimos žmogus.


Ko palinkėtum sesei?


Atrasti save ir siekti savo svajonių!


Milita ir Silvija


Seserys Daikerytės sukasi grožio sferoje, Milita – vizažistė, Silvija – šukuosenų meistrė, todėl temų pokalbiams joms netrūksta. Maža to, jos ganėtinai skirtingos, todėl viena kitą papildo ir išmoko ko nors naujo. Ypač seserys vertina savo naktinius pokalbius žvakių šviesoje.Milita Daikerytė ir Silvija Daikerytė
Milita Daikerytė ir Silvija Daikerytė
Asm. albumasMilita: „Abi gynėme savo tiesą, tačiau palyginti anksti išaugome iš konkuravimo amžiaus“


Esi viena žinomiausių jaunųjų verslininkių. Ar plėtodama verslą jauti Silvijos palaikymą?


Tai ir svarbiausia, kad seserų ryšys yra, nes kai jis yra, vyksta stebuklai. Sesuo – nuostabi likimo dovana. Palaikydamos viena kitą galime kalnus versti! Seserys dažniausiai būna labai skirtingos, ir, manau, ne šiaip sau. Taip nutinka, kad viena iš kitos ko nors išmoktų. Mes su seserimi taip pat labai skirtingos, todėl turime galimybę viena kitą papildyti, įkvėpti. Vaikystėje nebuvome linkusios labai aiškiai reikšti emocijų, tačiau svarbius įvykius stipriai išgyvendavome ir labai palaikydavome viena kitą.


Apie ką dažniausiai kalbatės?


Nemažai laiko praleidžiame darbo aplinkoje. Labai džiaugiuosi, kad puoselėjame bendrų interesų ir galime kartu stebėti, analizuoti tai, kas vyksta versle. Taigi neretai tenka diskutuoti darbo klausimais. Aš mėgstu su seserimi pasitarti, jos mintys visada argumentuotos, vertos dėmesio. Kadangi gyvename atskirai, susitikusios aptariame ir šeimos reikalus, pasidaliname naujienomis.


Vaikystėje dažniau pešdavotės ar sutardavote?


Buvo visko – abi esame asmenybės, nebijančios reikšti savo nuomonės, ir mus skiria pusšeštų metų, tad nieko keisto, kad mūsų nuomonės neretai išsiskirdavo. Abi gynėme savo tiesą, tačiau palyginti anksti išaugome iš to konkuravimo amžiaus ir tapome geriausiomis draugėmis.


Įvardink pačias geriausias, tavo nuomone, Silvijos savybes.


Nuoširdumas, ištikimybė, spontaniškumas, draugiškumas, prisitaikymas, lankstumas.


Koks Silvijos gyvenimo įvykis labiausiai įsirėžė tau į atmintį?


Oi, mūsų kelionės! Jos palieka labai daug įspūdžių, atsiminimų, tad būtų labai sunku išskirti tą vieną vienintelį.Milita Daikerytė ir Silvija Daikerytė
Milita Daikerytė ir Silvija Daikerytė
Asm. albumasSilvija: ,,Seserų ryšys tiesiog užburiantis!“


Dirbti grožio srityje svajojote nuo pat vaikystės?

Vaikystėje svajojau būti veterinare. Toks darbas man atrodė mielas, ugdantis rūpestingumą. Vėliau ateities vizijos keitėsi, teko nemažai pereiti, kol galiausiai atradau save. Augau apsupta grožio –padėdavau mamai jos grožio salone, stebėdavau aplinką. Vis dėlto būdama maža nemaniau, kad ateityje dirbsiu būtent grožio sferoje.


Dažnai kartu su Milita keliaujate. Kelionės stiprina jūsų ryšį?


Iš tiesų pastaruoju metu kelionės kartu tampa mūsų maža tradicija. Negaliu pasakyti, kad tai darome dėl savo ryšio stiprinimo, jis jau ir taip labai stiprus. Per keliones tiesiog galime daugiau laiko praleisti kartu, pabendrauti, seseriškai pakvailioti. Kasdienybėje to tikrai trūksta dėl didelio užimtumo.


Kada nors yra tekę dėl ko nors rimtai susipešti? Ar apskritai dėl ko nors pykstatės?


Jei ir teko, nebent dėl vaikinų! Juokauju. Mūsų skoniai šiuo klausimu nesutampa. Rimtai susipešusios tikrai nebuvome, tačiau pasiginčyti dėl vieno ar kito dalyko teko. Nesutarimų dažniausiai kyla tada, kai bandome viena kitai įrodyti savo tiesas. :)


Kuo Milita tave žavi?


Mano sesuo – ryški asmenybė! Mane žavi jos tvirtumas, ambicingumas, lyderiškumas. Ji – ne tik mano sesuo, ji – ir geriausia mano draugė. Pati žavingiausia seserų ryšio ypatybė ta, kad turi draugę, kuri tavęs niekada neišduos ir bus šalia, kai to labiausiai reikės. Seserų ryšys tiesiog užburiantis.Milita Daikerytė ir Silvija Daikerytė
Milita Daikerytė ir Silvija Daikerytė
Asm. albumasKokios akimirkos su Milita tau pačios brangiausios?


Tos, per kurias galime skirti viena kitai daugiau laiko ir dėmesio. Mūsų naktiniai pokalbiai žvakių šviesoje – patys nuostabiausi... Tai – laikas, kai dalinamės savo gyvenimo patirtimis, įspūdžiais ir net intriguojančiomis paslaptimis.


Agnė ir Laura


Socialinių tinklų vartotojams puikiai pažįstamos studentės sesutės Agnė ir Laura Alseikaitės – abi šviesiaplaukės, panašios išvaizdos ir bendravimo manierų, todėl daugelis jas painioja. Tačiau jos gerai žino, koks svarbus yra individualumas, todėl susitapatinti neketina. Merginos yra skirtingų charakterių, bet pripažįsta, kad jas vienija ypatingas, seseriškas, humoro jausmas!Agnė ir Laura Alseikaitės
Agnė ir Laura Alseikaitės
Asm. albumasLaura: ,,Vienas vaikystės prisiminimas niekada neišsitrins iš atminties“


Dažnai leidžiate laiką kartu?


Gyvename skirtinguose miestuose, tad dažniausiai susitinkame tėvų namuose Klaipėdoje kartą ar du per mėnesį. Artėjant savaitgaliui žinau, kad galiu sulaukti sesers žinutės: ,,Grįši namo?“ Kiek mažiau matytis pradėjome, kai susiradome antras puses, jau ne visada pavyksta pas tėvus atvažiuoti tuo pat metu. Vis dėlto mus jungia bendros kelionės ir panašūs pomėgiai. Aplankome viena kitą ir miestuose, kuriuose gyvename.


Būna seserų, kurių santykius temdo pavydas, konkurencija, pyktis. Jums netenka kivirčytis?


Tikrai tenka, tačiau visiškai ne dėl tokių dalykų. Mes nuo mažens pratusios viskuo dalintis, mūsų draugai visada buvo tie patys, tėvai abi vienodai mylėjo ir lepino, neturėjome dėl ko varžytis. Ko gero, labiausiai man nepatinka, kai mus lygina. Tada įkyriai lenda mintis: žmonės mano, kad mes galime konkuruoti. Kodėl mes turime būti lyginamos? Esame seserys, turime nemažai panašumų, tačiau esame du atskiri žmonės ir kuriame savo gyvenimus taip, kaip kiekvienai atrodo geriausia.


Iš ko dažniausiai juokiatės?


Juokingiausia būna turbūt tada, kai pamatome ką nors komiško. Mums nė šnekėti apie tai nereikia, susižvalgome – ir jau abi žinome, iš ko juokiamės. Esame stebėtojos, tad dažniausiai prajuokina žmonių elgesys. Neretai ir viena iš kitos pasijuokiame, bet nepiktybiškai. Vis dėlto mūsų humoro jausmas identiškas, niekada dar nepasitaikė, kad kas nors vienai būtų juokinga, o kitai – ne.


Kokia Agnė sesuo?


Ji niekada nebijo tiesiai šviesiai pasakyti, ką mano. Gal kartais šiurkščiai ar įžeidžiamai, bet tik iš globėjiškumo. Taip buvo nuo pat mažens, jaučiu, ji visada jautė pareigą mane ginti. Kartą, kai ėjome iš mokyklos namo, mus pradėjo vytis berniukai. Stengiausi žūtbūt neatsilikti nuo sesers, tačiau kuprinė kažkodėl tapo tokia sunki, kad nebepavilkau kojų. Sesuo čiupo mano kuprinę, mane už rankos ir visą kelią taip tempė namo. Dabar ši situacija juokinga, galvoje vis dar skamba prieš 12 metų jos pasakyti žodžiai: „Sese bėk, tu turi bėgti.“ Vis dėlto būtent šis pavyzdys įrodo, kokia rūpestinga yra mano sesuo. Taip pat ji patikima. Yra dalykų, kuriuos esu papasakojusi tik Agnei, ir žinau, kad ji niekada nieko neišpasakos kitam žmogui.


Geriausias patarimas, išgirstas iš sesers.


Niekada nesijausti verta mažiau, nei išties esu verta. Agnė man to nepasakė tiesiai, bet tai pajutau per begalę gyvenimo įvykių, kai ji buvo šalia. Sesuo man patarė nesitaikstyti su neteisingu elgesiu, elgtis taip, kad ateityje džiaugčiausi savo ryžtu.


Agnė: ,,Seserų ryšio stiprumas nulemtas genetikos. Svarbiausia – mokėti jį išlaikyti!“


Niekas nepaneigs, kad tu ir Laura labai panašios. Jūs dažnai painiojamos?


Iš tikrųjų gatvėje girdime, kad esame panašios kaip dvynės. Ne per seniausiai taip nutiko vaikštinėjant Edinburge. Gatvės prekeivis jau iš tolo pradėjo mus stebėti. Nesupratome kodėl. Mums einant pro šalį jis pradėjo šaukti: „Incredible, twins!“ (angl. ,,Nuostabu, dvynės!“). O štai vaikystėje mus retai painiodavo. Laura buvo tamsesnių plaukų, o aš – baltapūkė. Vis dėlto dabar nepažįstami žmonės, draugai ir net šeima mus neretai painioja dėl balsų vienodumo, manierų ir išvaizdos panašumo. Mes pačios tikrai nelaikome savęs tokiomis panašiomis, tačiau neneigsiu, yra buvę, kad net pačios žiūrėdamos į nuotraukas iš pirmo žvilgsnio nesupratome, katra esame katra.Agnė ir Laura Alseikaitės
Agnė ir Laura Alseikaitės
Asm. albumasSu Laura apsikeičiate grožio, stiliaus patarimais, o galbūt skolinatės ir viena kitos drabužius?


Jei ką nors perkame ir esame ne kartu, dažnai siunčiame viena kitai nuotraukas ir klausiame patarimo. Žinome, kad išgirsime tiesą. Aš apskritai apsipirkti galiu tik su Laura arba su savo vaikinu Eriku, jų skoniais labiausiai pasitikiu. Taip pat negailime drabužių skolinti viena kitai.


Abi aktyviai dalyvaujate socialiniuose tinkluose. Nekonkuruojate dėl sekėjų, žinomumo?


Niekada net tokios minties nebuvo kilę. Abi gyvename savo gyvenimus, socialinėje erdvėje viešiname tai, kas mums patinka, o ne tai, kas turėtų patikti kitiems.


Kokia yra jūsų stipraus ryšio paslaptis?


Nėra čia jokios paslapties. Seserų ryšio stiprumas nulemtas genetikos, svarbiausia – mokėti, sugebėti jį išlaikyti. Mes būtent taip ir elgiamės, tikriausiai tai mums išeina natūraliai, tuo labai ir džiaugiuosi.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis