Drabužis, kurio šį sezoną dar tikrai prireiks: 5 pagrindinės jo rūšys

Pagaliau metas išsitraukti lietpaltį! Suprantama, pirmas į galvą atėjęs vaizdas – dailiai surištas šalikėlis, odinė rankinė ir liemenuotas šviesaus atspalvio lietpaltis sulig keliais. Tačiau juk šis drabužis turi gerokai daugiau potencialo! Pasigrožėk įvairiausiais stiliais pražydusiais lietpalčiais – galbūt rasi idėjų, kaip patobulinti savąjį...

Rokenrolo karalienė

Odinės kniedėmis ar motociklininko dirželiais dekoruotos striukės – tiesiausias, per amžius pramintas kelias iki rokenroliško įvaizdžio. Tačiau, pripažink, plačiai vartojamas jis neteko didelės dalies nutrūktgalviškos dvasios. Jeigu tavo širdyje gyvena patrakusi smarkuolė, aprenk ją lietpalčiu! Atlapus puošk metaliniais žiogeliais ar ženkliukais, derink prie plėšytų džinsų ar odinių kelnių ir storapadžių sunkių batų.

|GRAFFITI| @commedesgarcons #leatherjacket #graffiti #fashion #cdg #whiteshirt #blonde #lindaevangelista

A post shared by Sauvage Dream (@sauvagedream) on May 8, 2017 at 10:33pm PDT

Skandinaviškas modernizmas

O taip, lietpaltis gali būti moderniausias drabužis tavo spintoje! Suprantame, kad skamba paradoksaliai, juk šis apdaras laikomas vienu klasiškiausių moters drabužinės gyventoju, tačiau laisvesnio silueto priekyje netvarkingai surištas lietpaltis ligi kulkšnių – šio sezono šviežiausias mados vėjų gūsis. Derink su sportiniais kostiumais, ryškiomis monochrominėmis spalvomis ir kaip demonas švęsto vandens venk raštuotų detalių. Šio įvaizdžio akcentas – plokštumos ir architektūriškas siluetas.

☔️☔️☔️ #rainwear #details #stilfuldt #fashion #blæst #classic

A post shared by Blæst (@blaest_dk) on May 7, 2017 at 4:05am PDT

Ok so I know it's now sunny (+ I put on a jersey this morning before leaving the house without checking the weather ☀️😩) buuut pinkies are back! 🎀 Limited stock, don't walk, run, to www.letliv.co.nz/collections/rains #LETLIV #rainsjournal #roserains #danishdesign #rainwear #pink

A post shared by L E T L I V (@letliv.co.nz) on May 4, 2017 at 6:53pm PDT

Šiuolaikiškas vintažas

Neprašausi išbandžiusi ir lietpalčio žydėjimo amžiaus – sepintojo dešimtmečio – įvaizdžio variacijas. Derink taip, kaip buvo įprasta anuomet: drauge su laisvo silueto kelnėmis, nertiniais aukštu kaklu ir dabar itin madingais plačiais tonuoto stiklo akiniais. Beje, gali išmėginti ir kelių tendencijų sąjungą – laisvo silueto kelnes rinkis nebūtinai tokias ilgas, kad dengtų pėdas, užteks „ligi kauliukų“. Kad būtų matyti batelis!

Paryžietiška elegancija

Pasirinkusi šį įvaizdį niekada nesuklysi (na, nebent persūdytum su aksesuarais – perlų karolių tikrai atsisakyk). Klasikinis lietpalčio dėvėjimo būdas nenuvylė jau kelis dešimtmečius. Smailianosiai aukštakulniai bateliai, pieštuko formos suknelė ar sijonas ir, be abejo, svarbiausias įvaizdžio elementas – retro stiliaus akiniai. Žinoma, atsižvelk į savo veido formą, tačiau katės akių ar tobulai apskrita forma – nemirštanti įvaizdžio klasika.

Tomboy stiliaus įkvėptas lietpaltis

Visiška priešingybė elegantiškam ir moteriškam paryžietės lietpalčiui – išdykusį berniuką primenantis įvaizdis. Lietpaltį derink su laisvo silueto baltais marškinėliais, patrumpintais džinsais, patogiais bateliais ir, svarbiausia, beisbolo kepuraite! Originaliai atrodysi suderinusi aksesuarų spalvas arba jais atkartojusi lietpalčio spalvą.

from @augustaleighphoto - Cherry blossom dream in my raincoat ☔️

A post shared by Ember & Earth (@emberandearth) on Apr 18, 2017 at 11:45pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis