Rugsėjo „Panelės“ viršelyje: specialus reportažas iš Jovanio ir Simonos vestuvių!

Rugsėjo 7-ąją prekyboje pasirodys naujas populiariausio Lietuvos mėnesinio žurnalo „Panelė“ numeris, kurio viršeliui pozavo jaunavedžiai – „ZIP FM“ didžėjus Jonas Nainys-Jovani ir jo išrinktoji, grupės „Pinup Girls“ narė Simona Šermukšnytė.

Atvirame interviu „Panelės“ žurnalistui Orijui Gasanovui pora atskleidė, kodėl ceremoniją nusprendė daryti tyliai, nekviesdami pulko žurnalistų. Jonas su Simona pasidalino ir vestuvių pasiruošimo smulkmenom.
Judviejų meilę specialioje fotosesijoje, kuri spausdinama žurnale įamžino fotografas Algis Kriščiūnas.

Didžėjaus ir dainininkės meilei rugsėjo 1-ąją suėjo septyneri metai.
Ši santuokos ceremonija galėjo įvykti ir daug anksčiau, juk didžėjus mylimiausiai pasaulyje dainininkei pasipiršo net prieš dvejus metus. Ko jie laukė? „Baisiai skamba, bet neturėjome laiko. Ne pačioms vestuvėms, o jų organizavimui. Tai buvo darbui atiduoti metai, Simona atsidūrė grupėje, kuri kopė į populiarumo viršūnę, man su Rolandu irgi pasiūlymas po pasiūlymo plaukė“, – „Panelėje“ aiškinasi Jonas.

Pasiruošimas vestuvėms prasidėjo dar pavasarį. Jau nuo tada pradėta siūti ir ypatingoji nuotakos suknelė. „Visiems draugams pasakiau, kad viską darome paprastai, be pompastikos, bet suknelės man norėjosi gražiausios pasaulyje“, – žurnale cituojama nuotaka.

Kas tie laimingieji, gavę kvietimus į Jono ir Simonos meilės šventę? „Mylimiausi ir brangiausi“, – apibūdina pora. „Mes abu labai bendraujantys, mus visada supa daug nuostabių žmonių. Ir kai pradėjome galvoti, ar to, ar ano galėtume nekviesti – niekaip nepajėgėme kažko išbraukti. Sudarėme sąrašą su 110 pavardžių. Tačiau teko skaudančia širdimi jį stipriai koreguoti ir susispausti“, - rašoma rugsėjo „Panelėje“.

Visos vestuvių paslaptys, svečių sąrašas, nuotakos suknelės ypatybės – tik žurnale „Panelė“.

Žurnale taip pat skaitykite:
Jauniausia pasaulyje politikė gyvena Lietuvoje
Balių karalius: tiek baliavojo, kad mokslus pramiegojo...
Specialiai iš Londono: dvi lietuvės praleido minutę su „One Direction“ vaikinais
Miestas užkniso juodai: keturios poros emigravo į kaimą
Šiauliai turi ypatingą floristą!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis