Dizainerė pataria, kaip išsirinkti tobulą paltą(FOTO)

Spalio mėnesį „Panelės“ žurnale laukia išskirtinė dizainerės Kristinos Narbutaitės kurtų paltukų fotosesija ir šviežiausi patarimai, kaip rudenį atrodyti stilingai. „Viršutinis drabužis – labai svarbu, juk su juo nesiskiri pusę metų“ - tikina paltukų karaliene tituluojama menininkė.

Pirma
Geriausia, jei paltukas būtų kurtas iš kokybiškos medžiagos – tai ne tik garantuos jo ilgaamžiškumą, bet ir leis jaustis puikiai kiekvieną dieną. Todėl prieš jį įsigydama, dirstelėk į etiketę ir išstudijuok medžiagos sudėtį.

Antra
Jei jau turi vieną žemiškų spalvų paltą, kitas lai būna ryškus ir optimistinis. Taip, jis greičiau tepsis, taip, tiks tikrai ne prie visko, tačiau juo pasipuošusi užtikrintai išsiskirsi iš minios. Kokią spalvą rinktis? Šį sezoną ypač populiari geltona, mėlyna, raudona, ant bangos langeliai, odinės medžiaginių paltų rankovės.

Trečia
Net jei gali pasigirti tobulais išmatavimais, pirkdama paltą neperspausk su per mažu dydžiu. Prieš jį apsivelkant dar turėtų tilpti ir storas megztukas, ne tik palaidinė ant petnešėlių. Jokiu būdu nepirk ir tokio palto, kuris tau atrodys smarkiai per didelis. Maišai dar nieko nepapuošė.

Ketvirta
Nusibodusį paltuką atgaivinsi pakeitusi diržą ar papuošusi drabužį kailine apykakle. Šis variantas gelbėja ir paspaudus šaltukui.

Penkta
Pamušalas irgi svarbu – nors jį dažniausiai matai pati viena, jis pakelia nuotaiką tarsi kokybiški apatiniai. Galų gale, jei vaikinas pasimatyme pasiūlys pakabinti paltą, bus ne gėda jam leisti tai padaryti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis