Aistros verda: į „Panelę“ trokštančios patekti stileivos siunčia kyšius!(FOTO)

Susipažink – tai Justina Aškela (23), išradingoji stiliaus konsultantė, hipnotizuojanti praeivius ryškiu stiliuku. Jį mergina pademonstravo „Panelės“ žurnale, fashionistų garbinamoje rubrikoje „Narcizai&Tulpės“. Apie maniją neeiliniams spalvų deriniams ir Vilniaus senamiesčio butikų prekėms pasakojanti mergina tapo konkurso nugalėtoja. Taip gali nutikti ir tau.

SUKNELĖS GERIAU NEI TORTAI

Rubrika „Narcizai&Tulpės“ - viena populiariausių. Į fashionistoms skirtas elektroninio pašto dėžutes kasdien keliauja laiškai, kuriuose merginos ir vaikinai demonstruoja gražiausius savo stiliaus derinius. „Paimkite mane, nes aš geriausia klubų liūtė“ rašo pretenentė į tulpes, „Visas Kaunas man pavydi barzdos ir marškinių su lėktuvėliais“, giriasi kitas kandidatas į stilingiausius, treti net siūlo kyšius (vakar gavome tortą iš uteniškės stileivos Miglės, dėkojame) ar žada nemokamai surengti vakarėlį (ačiū barmenui Motiejui, bet pasiūlymo atsisakysime. Geriau demonstruok mados sugebėjimus).
Norime išsklaidyti abejonių debesis ir dar kartą pakartoti – į šią rubriką pakliūna tik tie, kurie gražiai, įdomiai ir orginaliai rengiasi, nepagaili nuotraukų iš asmeninio albumo. Tortai ir kokteiliai kompetetingą komisiją pradžiugins, bet nepapirks.

TEGUL TAU PLOJA

Nori tapti „Panelės“ žurnalo mėnesio stiliaus žvaigžde? Siųsk madų derinukus ir laiškus apie save adresu gatve@panele.lt ir orius@panele.lt.

Daugiau stiliaus idėjų rasi lapkričio mėnesio „Panelėje“!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis