Pirmas kartas: „Panelės“ asistentas netikėtai tapo modeliu(FOTO)

Fotografuojant lapkričio „Panelės“ žurnalo madų fotosesiją, modeliu tapo vaikinas, nė karto nedirbęs šio darbo! Tiesiog jis atsidūrė laiku ir vietoje.

Vilnietis Laurynas Mataitis (18 m.) „Panelės“ žurnalo fotosesijas stebi ne kartą, nes noriai semiasi patirties iš talentingojo šio leidinio meno redaktoriaus Algio Kriščiūno. Mados fotosesijos – vieni svarbiausių kas mėnesį žurnale atliekamų darbų, kurių subtilybių pasisemti Laurynas ir atėjo, tačiau gana greitai vaikinas metė asistavimo darbus ir pats stojo anapus kadro, pasipuošęs šventiniais apdarais.

Taip jau nutiko, kad į fotosesiją vėlavo universitete užtrukęs tikrasis modelis Tautvydas. Taigi, kad nuo galvos iki kojų išpuoštos manekenės valandą nesėdėtų be darbo, tikrojo modelio vietą trumpam užėmė Laurynas. Atletiškam vaikinui tiko visi manekeniški apdarai, o kad atrodytų originaliau vizažo meistrė Julija Estko jam dar priklijavo šamą lenkiančius ūsus.

„Nors Laurynas – pirmakartis modelis, jis puikiai įsijautė į vaidmenį. Tai dar kartą įrodo, kad kartais nepastebime tikrų talentų, kurie yra greta mūsų.“, - apie pirmosios fotosesijos dalis rezultatus pasakojo fotografas Algis.

Daugiau mados idėjų rasi lapkričio „Panelėje“!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis