„Panelės“ horoskopas: sausis

Koks bus pirmasis Naujųjų metų mėnuo? Sužinok!

AVINAS
Jau pati pirma Naujųjų metų diena tave paskatins galvoti apie ambicingus tikslus, karjerą, t.y., tą „kalną“, į kurį norėtum įkopti per šiuos metus. Jei tau dabar egzaminų sesija arba išbandymai darbe, sieksi pirmauti, būti rezultatyviausia. Pasiruošk, konkurencija bus arši. Įtampą neš ir santykiai su vaikinais. Gali būti, kad taviškis nenorės suprasti, kodėl šiuo metu esi tokia užsiėmusi ir nežaisminga, nemeili. Arba tave domins viršininkas. Trečia dekada bus smagesnė. Džiugins draugai, kolektyviniai renginiai, proto mūšiai ir pan.

JAUTIS
Šį mėnesį jausiesi reikalinga, įdomi. Jeigu laikai egzaminus, seksis tikrai neblogai, tik reikėtų atidėti dalį pasimatymų ir pramogų. Gali būti, kad per studentiškas atostogas nuvyksi toliau nuo namų, galbūt aplankysi užsienyje esantį mylimąjį ar internetinio susirašinėjimo draugą. Arba grįši į namus pas tėvus, mylimą vaikiną, brolį ar seserį, kurį laiką juos džiuginsi savo buvimu šalia. Kol kas susilaikyk nuo brangių pirkinių ir egzotiškų kelionių. Sausio pabaigoje teks rimtai padirbėti.

DVYNIAI
Turėtum pasistengti nelikti be cento kišenėje, nes taip gali nutikti dėl tavo išlaidumo, skolų, dosnumo. Net ir mokslo sesijos skolos kirs per piniginę. Meilės fronte – psichologinės dramos, santykių aiškinimasis ar net bendro turto dalybos su buvusiu draugu. Laimei, sausio trečia dekada jau teiks optimizmo. Gali leistis į kelionę, konferenciją, pagerinti mokslo rezultatus, pasireikšti per pristatymus, renginius, varžybas. Visą mėnesį tykos uždraustos pagundos, trauks aistringi nuotykiai. Jei dar neplanuoji tapti mama, pasisaugok nepageidaujamo pastojimo.

VĖŽYS
Šį mėnesį būsi pastebima ir aplinkiniai neliks tau abejingi – vieni žavėsis, kiti neslėps priešiškumo. Aiškiai suprasi, kas tau draugas, o kas ne. Jei šiuo metu užmegsi santykius su dominančiu vaikinu, teks praeiti ilgą kelią, kol tapsite tikra pora. Bus nelengva susiderinti, iš dviejų skirtingų judviejų asmenybių bei gyvenimų nulipdyti kažką bendra. To vaikino reikalavimai ir poreikiai tau gali atrodyti nepriimtini. Susitaikymo gali norėti ir buvęs partneris. Gerai pasverk, ar verta tikėti jo pažadais ir klijuoti tai, kas sudužo. Rūpinkis savo įvaizdžiu, nes dažnai būsi kitų dėmesio taikinyje.

LIŪTAS
Sausis tau paprastai būna įtemptų darbų arba įkyrių sezoninių ligų metas. Ir šiuo metu būsi linkusi greitai pervargti, konfliktuoti dėl smulkmenų, ypač su broliais, kaimynais, savo vaikinu ar kolega. Tau gali atrodyti, kad kiti gauna daugiau naudos, atlygio, įdėję mažiau pastangų už tave. Tai neblogas metas, jei reikia daug bendrauti, teikti informaciją, mobilizavus jėgas vilkti dvigubą krūvį, pavyzdžiui, darbo kartu su mokslu, nes visą sausį būsi labai darbšti ir pareiginga. Trečia dekada turėtų būti smagesnė. Seksis, jei rengsi pristatymus, projektus, vyksi į kelionę ar bendrausi su užsieniečiais. Ir vaikinų dėmesio padaugės. Tau gali net pasipiršti.

MERGELĖ
Beveik iki trečios dekados tau vis dar dvelks šventėmis. Esi imli ne tik romantikai, o ir pastojimui, tad gali netyčia „užsisakyti“ ypatingą metų dovaną – kūdikį. Tiesa, gimti kažkas gali ir kita prasme, pavyzdžiui: nauja daina ar šokis, meno kūrinys, mokslinė idėja ar kt. Sausis neblogas pramogų verslui, konkursams, pasirodymams scenoje. Tačiau mokytis, ruoštis egzaminams gali būti nuobodu, ypač jei nėra galimybės improvizuoti. Trečia dekada pareikalaus daugiau darbštumo.

SVARSTYKLĖS
Didesnę sausio dalį būsi linkusi tūnoti namuose, labiau šlietis prie šeimos, tėvų. Jeigu esi užsienyje, ims kamuoti nepakeliamas namų ilgesys. Tačiau nebus taip, kad galėtum visiškai atsipalaiduoti ir negalvoti apie pareigas, susijusias su mokslu ar darbu. Jei per daug savęs dabar atiduosi veiklai, tai nuolat jausiesi pavargusi, apleidusi artimuosius. Geriausia būtų viską suderinti – ir namuose pabūti, ir svarbiausių darbų nenustumti į šoną. Trečia dekada jau leis labiau pajusti pramogų, meilės skonį. Visas sausis tinkamas šeimai kurti ir jai gausinti.

SKORPIONAS
Sausio pirmą dekadą visur tavęs bus pilna. Domins įvairios veiklos ir žmonės, informacija, apkalbos. Labiau nei paprastai rūpės ir giminaičių, kaimynų reikalai, brolių, seserų, draugų paslaptys. Neretai tau stigs takto. Nesibodėsi ir intrigų suregzti, ir pasiginčyti, ir kitus per dantį patraukti. Tai neblogas metas artimiau susidraugauti su tais, kurie sukiojasi netoliese, mokytis, daryti tyrimus, rašyti straipsnius, gilintis į paslėptus dalykus. Mėnesio pabaigoje tapsi ramesnė, sėslesnė.

ŠAULYS
Tavo kūnas ir siela šiuo metu norės grožio visose srityse. Išlaidausi dailiems daiktams, buities reikmenims, asmeniniam pasipuošimui. Vis dėlto – norai kirsis su galimybėmis. Grąžink skolas, sutaisyk tai, kas dar gali tarnauti iš senų daiktų, o ne švaistyk pinigus naujiems pirkiniams. Beje, dėl turto, pirkinių, pinigų padaugės nesutarimų šeimoje ir santykiuose su partneriu. Jie gali būti teisūs, kad tau reikia suvaldyti savo augantį apetitą. Trečia dekada žada daug kontaktų, susirašinėjimų. Gali pradėti lankyti vairavimo ar užsienio kalbos kursus.

OŽIARAGIS
Nors dažniausiai sausis būna tavo asmenybės išsiskleidimo ir sėkmės mėnuo, tačiau šiemet nestigs įtampų bei konfliktų. Būsi linkusi niekam nenusileisti, elgtis valdingai arba „fifiškai“, arogantiškai. Beveik neišvengiami nesusipratimai su partneriu ar kitais vaikinais, viršininkais, o gal net pareigūnais. Mintys, norai, žmonės tarsi tampys tave į skirtingas puses, o tu skęsi abejonėse ir pasirinkimo dilemose. Būk itin atidi, pasirašydama dokumentus, kad vėliau nekiltų problemų.

VANDENIS
Didesnė sausio dalis tau nebus džiaugsminga, nes kažkodėl sumažės bendravimo su draugais, patinkančiu vaikinu. Gali būti, kad sirguliuosi arba atsiribosi dėl kitų priežasčių, kelionės, sesijos. Koją gali pakišti ir apkalbos, intrigos. Dėl jų įgysi slaptų priešų, arba tie, kuriuos ir taip turi, labiau paleis į darbą savo gyvatiškus geluonis. Su vaikinais nelabai susikalbėsi dėl jų keisto vengimo bendrauti. Nuo trečios dekados pajusi poreikį atsinaujinti. Tai bus susiję su įvaizdžiu, bet gali paliesti ir hobius, draugų ratą.

ŽUVYS
Jeigu Naujuosius metus sutikai su draugų kompanija, tai visą sausį nesiskirsi su kai kuriais iš to būrio. Regis bus sunku atprasti nuo švenčių, flirtų ir vaikinų žvilgsnių. Mėnesio viduryje gali išgirsti nuoširdų meilės prisipažinimą. Dėl naujų pasiūlymų apskritai tau reikėtų gerai pagalvoti, kad neapsigautum. Ir pinigų netaškyk į visas puses – venk skolintis, skolinti. Mėnesio pabaigoje staiga gali tapti rami, tyli, vengianti šurmulio.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis