„Fashionistų“ kovos: kuri verta stiliaus žinovės titulo?(FOTO)

Naujame, sausio mėnesio „Panelės“ žurnale dėl geriausios titulo susikovė trys mados žinovės. Kurios stilius tau patinka labiausiai?

GROŽIO DIRBTUVĖS

Trys mados mylėtojos: studentė Simona Aleknaitė (19) iš Kaišiadorių ir moksleivės Karolina Krilavičiūtė (15) bei Dorotė Joana Pociūtė (17) iš Vilniaus sukūrė stiliaus derinukus tema „Ryški žiema“ ir sudalyvavo linksmoje fotosesijoje „Panelės“ redakcijoje, sugebėjimą puoštis pademonstruodamos visai Lietuvai.

Kad merginų įvaizdžiui nieko netrūktų, rūpinosi grožio meistrės Greta Juozaponytė ir Julija Estko, jos padėjo sukurti prie išskirtinių įvaizdžių derantį makiažą ir šukuosenas.

TRYS ĮVAIZDŽIAI

Mados blogerė Simona drąsiai žaidė spalvomis, kurdama gundantį vintažinį stiliuką. Pradedanti manekenė Karolina išsirinko modernų didmiesčio stileivos įvaizdį, o Dorotė sužibėjo konceptualiu minimalistiniu stiliumi, kurio pagrindinė idėja „Mažiau yra daugiau“.

Merginų pastangas įvertinęs stilistas Kęstutis Rimdžius, visoms negalėjo komplimentų, bet labiausiai jį sužavėjo originalios Karolinos idėjos.

FASHIONISTŲ NEBUS PER MAŽAI

Tu gali tapti kito mėnesio fashionista. Siųsk laišką adresu agne@panele.lt, nurodyk savo vardą, pavardę, amžių, telefono numerį, prisek nuotraukų su derinukais, kurie įrodo tavo sugebėjimą įspūdingai rengtis, ir lauk skambučio.

Kas mėnesį kompetetinga komisija išrinks tris fashionistas. Jos dalyvaus mados varžybose „Panelės" žurnale. Stileivoms atiteks garbė papuošti žurnalo puslapius, išskirtinės nuotraukos, o nugalėtojai - ir vertingi prizai.

Daugiau apie konkurso sąlygas sužinosi čia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis