Fotografas Donatas: „Visai to nesitikėjau, buvau nepasiruošęs“

658 – tiek nuotraukų praėjusį mėnesį sulaukė žurnalo „Panelė“ fotokonkursas. Jūs tampate originalesni! Komisijai vis sunkiau apsispręsti, kas geriausias.

Bet vis tik – pavyko. Sausio numerio prizininku tapo drąsuolis Donatas Kavaliukas iš Vilniaus. Kadro, užfiksuoto Varšuvoje vykusioje turizmo parodoje autorius redakcijai parašė, kad nuotrauką darė visai nepasiruošęs, kai mažiausiai tikėjosi, kad bus ką fotografuoti. „Mažoji lenkaitė kelias valandas nepaleido svečius linksminti pasamdytos „pandos“, ne tik visur ją vedžiojo, bet ir šokdino“, – pasakoja nuotraukos autorius, fotografo gyslelę turintis pardavimų asas Donatas. Už savo nuotrauką jis apdovanotas kvepalais.

Donato Kavaliuko nuotrauka

„Norisi daugiau tokių kadrų „iš gyvenimo“, kuriose matosi įdomus veiksmas, įdomus personažai“, - sako konkurso komisijos narys Orijus Gasanovas, „Panelės“ redaktorius.
Jis pastebėjo, kad vis labiau aktyvūs tampa emigrantai savo kadrus siunčiantys iš Anglijos, Airijos, Vokietijos, net iš JAV ir Australijos.

„Kai kas nepatingi specialiai konkursui daryti projektų. Originaliausius tikrai pasistengiam išspausdinti, juk kiekvieną mėnesį į „Panelę“ patenka 7 darbai. Jeigu net ir nelaimi prizo – matyti savo kūrinį žurnale yra didelė garbė. O pradedantiems profesionalams – dar ir naudingas įrašas biografijoje“, - dalyvauti skatina kitas nuotraukų vertintojas, fotografas Algis Kriščiūnas.

Tiesa, komisijos nariai pastebi, kad kai kurie dalyviai nepasivargina siųsti bet ko. „Savo laiškuose taip ir rašo - „sumetu viską, ką turiu“. Gaunam 20 kadrų, o jie visi niekiniai. Taip daryti nereikėtų. Nei statiškai nufotografuoti kojos pirštas, ar šiukšlių krūva žurnale spausdinami nebus ir jokių prizų negaus“, - aiškina Orijus.

Šimtus nuotraukų sulaukiantis konkursas ir tave kviečia prisijungti! Siųsk geriausius SAVO PADARYTUS kadrus su trumpu aprašymu bei kontaktiniais duomenimis – atrinkti šedevrai ne tik pateks į žurnalą, bet ir laimės vertingą prizą. Darbų žurnalo redakcija laukia el.paštu: foto@panele.lt

Sklinda kalbos, kad konkurso prizai toliau gerėja... Atrodo, vasario mėnesio geriausias laimės brangų aksesuarą!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis