„Panelė“ Studijų parodoje: ko kiti mums pavydėjo?

Vasario 6-8 dienomis LITEXPO Vilniuje vyko mugė „Studijos 2014”. Joje dalyvavo beveik 200 universitetų iš įvairių Pasaulio šalių. Apie darbo subtilybes pasakojo ir 8 savo industrijų kiečiausieji: bankai, prekybos centrai, žiniasklaidos priemonės ir kt.

Žurnalo „PANELĖ” komanda ten taip pat dalyvavo ir visas tris dienas ne tik pokštavo ir išsidirbinėjo, bet ir sprendė rimtas problemas su mugės lankytojais. Žurnalistė Agnė, kūrybininkas Justinas bei fotografai Vytenis ir Laurynas vertėsi per galvą tam, kad aplink mūsų stendą tvyrotų pakili nuotaika!

Žvėriškai džiaugiamės, kad į mūsų iškeltą klausimą ,,Ką daryti, kad žmonės suprastų, kad „Panelė” – ne tik jaunimo žurnalas” atsakė net 437 žmonės! „Panelės” kūrybinė grupė tikrai turėjo ką veikti, įdėmiai skaitydami visus Jūsų pasiūlymus. O jų gavome pačių nuraučiausių ir tikrai patraukusių dėmesį: nuo naujų rubrikų ir fotosesijų pageidavimų iki atskiros skilties vyrams įtraukimo ar prierašo prie pavadinimo „Panelė” – amžinai jauna”.

Jau labai spėriai išrinksime tris geriausius pasiūlymus ir jų autorius apdovanosime žadėtomis knygomis bei žurnalo prenumeratomis.

Mugės metu taip pat aktyviai ieškojome naujo šeimos nario, kurį norėjome „įsivaikinti” – t.y. pasiūlyti praktikos ar darbo galimybę. Jūsų paraiškų mes vis dar nekantriai laukiame magazine@panele.lt.

Galiausiai, savo darbo specifiką ir nekasdienišką kasdienybę pademonstravome prezentacijų metu, per kurias skambinome žurnalo vyr. redaktorei Jurgai ir fotografui Algiui į Kanarus bei žurnalistui Orijui į Barseloną. Pastarieji papasakojo, kad darbas „Panelėje” – geriausias darbas pasaulyje, nes jis Tau neleis užsižiovauti iki mirties, pareigos labai dinamiškos, o galimybės keliauti – taip pat neribotos.

Tiesa, „Panelė” nebūtų „Panelė”, jeigu apsieitų be skandalų ir tokioje mugėje. Per vieną iš prezentacijų sulaukėme nepasitenkinančių komentarų iš aplinkinių stendų savininkų – žiū, mūsų ekstravagantiškos, garsios, spalvingos prezentacijos iš kitų nuvilioja potencialius klientus!!! Ką gi, mums tai - kaip komplimentas, nes tai įrodo, kad žmonėms esame įdomūs.

Iš tikrųjų, esame be galo dėkingi LITEXPO ir Sėkmės mokyklai už suteiktą galimybę čia sudalyvauti. Žurnalui knietėjo išsiaiškinti, ar mūsų straipsniai, sprendžiamos problemos ir deklaruojamos vertybės yra tikrai aktualios skaitytojams. Išvada – taip! Todėl norime pasidžiaugti savo nuostabia skaitytojų auditorija ir prižadame, kad ir toliau išliksime nuoširdūs, atviri, teisingi, o, svarbiausia, - geriausi Jūsų draugai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis