Paveikslas? Ne, tai naujas „Panelės“ viršelis!

Išskirtinai ryškus, alsuojantis pavasariu – toks yra kovo „Panelės“ viršelis. Jam pozuojančios seserys dvynės Jomantė ir Gabrielė Maksvytytės tik dalis specialaus foto projekto, kurį rasite žurnalo viduje.

Šešios dvynių poros: buhalterės, statybininkai, manekenės, dailininkai, jaunos mamos ir teisininkai.
Fotografo Algio Kriščiūno ir redaktoriaus Orijaus Gasanovo tema „Neiškiriamieji“ apie stipriausią tarpusavio ryšį žemėje, apie identiškus gebėjimus, apie tai, kad pastaraisiais metais dvynių gimsta dvigubai daugiau, nei prieš 30 metų.

Viršelio merginomis tapusios Jomantė ir Gabrielė yra manekenės iš “Ruta model management”. Fotosesijai jas grimavo makiažo specialistė Julija Estko, rengė stilistė Milda Metlovaitė, šukavo Svetlana Gapejeva.

Kovo žurnale taip pat rasite:

Raulis Mammadli – jis, ji ar...?

Anksčiau vardas Raulis daugeliui lietuvių asocijuodavosi su karališkojo klubo Madrido „Real” komandos futbolininku. Tačiau laikai keičiasi ir dabar neabejotinai garsiausias Raulis Lietuvoje – transvestitas iš Azerbaidžano, kurį į Lietuvą atgynė statybų inžinerijos studijos. Nuoširdus ir atviras interviu, kuriame rasite daug negirdėtų ir žandikaulį narinančių faktų.

Mergina – fūros vairuotoja

Ką tu beprotiškiausio esi padariusi dėl savo vaikino? Ar ryžtumeis dėl jo tapti tolimų reisų vairuotoja? Stulbinanti meilės istorija, persipinanti su netikėtais karjeros vingiais.

Bikinio sezonas artėja!

Šiltėjantis oras netrukus begėdiškai išduos, kas žiemą kimšo pyragus ir šildėsi ant pečiuko, o kas plušo sporto salėje. Grupės „Pinup“ merginos dosniai į kairę ir į dešinę žarsto patarimus, kaip per tris pavasario mėnesius ištobulinti kūno linijas iki NE-GA-LIU!

Sprendimas išvažiuoti – liūdniausia gyvenimo pamoka

Gražuolis Tomas galvoje turėjo susikūręs spalvingą ir prabangų gyvenimo Švedijos sostinėje Stokholme paveikslą. Tačiau spalvos nubėgo vos tik atvykus. Viskas, ką jis patyrė, buvo bevaisės darbo paieškos ir nusisukę draugai.

Facebook, Twitter, Ask.fm… Ar lieka laiko REALIAM gyvenimui?

Vaidas Baumila ir kiti žinomi visuomenės veikėjai atskleidžia, kiek laiko ir kodėl siautėja socialiniuose tinkluose. Ar jie pripažįsta savo priklausomybę?

Nesuvokiami nesuderinamumai: medžiotoja-bibliotekininkė, bažnyčios giedorėlė-kepėja ir dar daugiau įdomių istorijų, dosnių konkursų ir smagių emocijų žurnale! Pirmasis šių metų pavasario numeris prašyte prašosi būti perskaitytas!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis