„Panelei" specialiai iš Santa Monikos: auksinis jaunimas demonstruoja Kalifornijos madas(FOTO)

Spėjame, kad pasirodžiusi apklausa apie svarbiausią vasaros įvaizdžio detalę paliko daug klausimų. Taip norėjome sužadinti tavo vaizduotę bei išprovokuoti fantazuoti apie šiltas dienas. Per mažiau nei parą sulaukėme beveik 1000 jūsų atsakymų! Neabejotinu nugalėtoju šioje apklausoje tapo akiniai nuo saulės. Simboliška, kad šiame straipsnyje jie taip pat dominuoja.

Atsivertęs kovo mėnesio žurnalą pajusi gaivų jūros dvelksmą bei šiltą pavasarišką vėjelį. Čia madas, atkeliavusias tiesiai iš Kalifornijos, specialiai „Panelei” demonstruoja keturios žavios merginos, gyvenančios žvaigždžių pamėgtoje Santa Monikoje.

Žinomą akinių dizainerį Larry Leight’ą priversti įsileisti foto modelius į savo namus nebuvo labai sudėtinga. Mat jo dukra taip pat dalyvavo jaunatviško nerūpestingumo kupinoje fotosesijoje. Šiam kilniam tikslui akinių guru taip pat mielai pasidalino savo gausia prabangių akinių, kurių kaina svyruoja tarp 250 ir 1000 dolerių, kolekcija.

Galbūt iš šalies galėtų pasirodyti, kad žinomame šou verslo atstovų pamiltame, mieste vyrauja snobizmas, pasipūtėliškumas ir noras pasipuikuoti, kas gyvena ar rengiasi prabangiau, tačiau viso to kaip tik nėra. Turbūt tuo ir skiriasi Santa Monika nuo kitų žvaigždiškų Kalifornijos meistų.

Madas čia diktuoja kaitinanti saulė, todėl vyrauja praktiškas, spalvotas ir laisvas stilius. Žmonės yra paprasti, nuoširdūs ir atsipūtę, o sutikęs mylimą Holivudo aktorių nustebsi, kad apranga jis niekuo nesiskiria nuo paprastų žmonių.

Žmonių geranoriškumą puikiausiai iliustruoja kuriozas, įvykęs befotografuojant merginas. Vienoje iš fotosesijos dalių, merginos buvo vežiojamos džipe atviru stogu. Norint pagauti kuo geresnį kadrą, džipas nuolat turėdavo sustoti, taip nuolatos stabdydamas intensyvų eismą Kalifornijos gatvėse. Tačiau vairuotojai ne tik, kad neminkė garsinių signalų, bet kantriai palaukdavo ir šūksniais bei savo fotoaparatų blykstėmis palaikydavo stilingąsias jaunąsias žvaigždutes.

Taigi, trykšti noru pamatyti, kaip rengiasi merginos, kur vasara tęsiasi ištisus metus?

Saulėta fotosesija beveik tiesiai iš merginų spintų - kovo mėnesio žurnale „Panelė”.

Na, o pavasariškus AVON kvepalus laimėjo Julija R. Sveikiname!!!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis