PANELEI 20: kokie intymūs klausimai lietuvaitėms rūpėjo prieš 16 metų?

Vaivos raudonasis puslapis – viena iš kertinių „Panelės” rubrikų. Prieš kelis metus žurnalas netgi pateko tarp top 5 skaitomiausių tarp vyriškosios lyties atstovų. Vyriškiai patvirtino, kad labiausiai juos intriguodavo būtent minėtoji rubrika!

„Panelės” 20-ies metų gimtadienio proga norime atlikti eksperimentą: patikrinti, kokie klausimai ir problemos merginas kamuodavo seniau. Ar rasime kokių nors skirtumų? O gal problemos universalios?

Pateikiame keletą perliukų iš 1998-ųjų sausio mėnesio žurnalo.

Aš sergu mėnesinėmis, bet nesuprantu, kokia iš jų nauda? Jurgita, keturiolikos metų.
Ne visais gyvenimo klausimais galima išpešti naudos šiandien. Mėnesinės – moters lytinės sistemos fiziologija. Vaisingo amžiaus moterims beveik kiekvieną mėnesinių ciklą subręsta moteriška lytinė ląstelė. Jei dėl to nevyktų hormoninių pokyčių moters organizme, tai visos pasaulio moterys vaikščiotų surūgusios, neturėtų vaikų.

Ar kasdien neplaunant lytinių organų, o plaunant juos kas savaitę, galima susirgti ginekologinėm ligom? Ar galima dėl to neturėti vaikų? Austėja, aštuoniolikos metų.
Dėl blogo kvapo galima ne tik neištekėti, bet ir įsigyti priešų. Prauskis kasdien. Retai prausiantis didesnė tikimybė susirgti išorinių lytinių organų pūliniais.

Visos rašo, kad santykiauja nuo trylikos metų, o man jau keturiolika ir net nesu normaliai pasibučiavusi. Gal aš kokia nenormali? Rita, keturiolikos metų.
Normali ir net labai normali.

Prie testo nėštumui nustatyti buvo pridėtas pakelis su užrašu „Do not eat”. Jo viduje kažkokie grūdeliai. Kam jie skirti? Rasa, devynioliokos metų.
Tie grūdeliai skirti drėgmei sugerti, kad testas nesudrėktų ir nesugestų. Todėl ir parašyta angliškai, kad nesugalvotum jų paragauti.

Aš noriu nustoti masturbuotis, bet negaliu. Ką daryti? Masturbuojuosi, kai einu miegoti. Agnė, vienuolikos metų.
Svarbiausia nesijaudinti ir stengtis apie tai negalvoti. Tavo padidinto susijaudinimo priežastys, greičiausiai, dėl nesutarimų, slypinčių suaugusiųjų gyvenime, bet tu dėl to nekalta. Atsigulusi vakarais susidėk rankas po skruostu kaip angeliukas. Tavo metuose tai turi praeiti savaime.

Viena garsi aktorė yra pasakiusi, kad šiais laikais dramatiškiau yra prarasti savo iPhone telefoną negu nekaltybę. Ar iš tikrųjų laikai pasikeitė taip smarkiai?

Didžiausio tiražo mėnesinis žurnalas „Panelė“ visuomet stebina unikaliomis istorijomis, savitu požiūriu, ryškiomis fotosesijomis ir nepakartojamais herojais.
Ar norėtum, kad žurnalas atkeliautų pas tave kas mėnesį? Dalyvauk konkurse ir laimėk žurnalo „Panelė“ prenumeratą 3 mėnesiams! Atsakyk į apačioje pateiktus klausimus ir neužmiršk įrašyti savo vardo, pavardės bei elektroninio pašto adreso.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis