Naujas numeris: kokie straipsniai laukia balandžio „Panelėje“?

Sportiškas, madingas, muzikalus ir truputėlį religingas balandžio mėnesio „Panelės” žurnalas jau pasirodė prekyboje! Ant leidinio viršelio šį kartą puikuojasi visos Lietuvos muzikinė viltis Vilija Matačiūnaitė (27 m.), kuri atskleidė, kad mėgsta pasimelsti prieš kiekvieną svarbų renginį ar konkursą.

Tai jai iš tikrųjų padeda! Malda prieš „Auksinio balso” ir „Eurovizijos” finalą atnešė jai pergales. Belieka tikėtis, kad Vilija išsirinks sau tinkamą cerkvę ir Kopenhagoje, kur ir vyks tarptautinis „Eurovizijos” dainų konkursas!

Netradicinė Vilijos fotosesija ir smagus Orijaus Gasanovo interviu apie viską – naujajame „Panelės” numeryje.

Balandžio žurnale taip pat rasi:

Krūtis, sėdynę ar šlaunis be skalpelio dailinantys vyrukai

Medicininio turizmo verslas įgauna pagreitį Lietuvoje. Du jauni vaikinai iš Kauno organizuoja keliones į Lietuvą užsieniečiams, kurie nėra patenkinti savo kūnais. Jie net išgelbėjo santuoką moters, kuri į mūsų šalį atvyko pasididinti „G” tašką!

Neįtikėtinai graži ir šakės kokia protinga – ideali moteris egzistuoja?

Mergina, kuri dalį lėšų nuo savo pieštų parduotų paveikslų skiria benamiams šuniukams. Mergina, kuri ne tik pati turi idealią šypseną, bet odontologo grąžtais ir kitiems ją gražina. Skamba neįtikėtinai? Pasiruoškit aikčioti iš nuostabos – angeliško grožio tikras gerumo įsikūnijimas – realybė.

Ar pasirinktas sportas nulemia draugystės statusą?

Gražuoliukas čiuožėjas ant ledo Saulius Ambrulevičius sudaro rimto ir patikimo vyruko įvaizdį. Čempionas vis dar laisvas, tad, merginos, suskubkite!

Įkvėpimo oazė – Londono Brick Lane rajonas

Atokiau nuo Londono centro egzistuoja kitokia angliška realybė. Stilingų žmonių, menininkų ir svajotojų pamėgtas rajonėlis stebina spalvingumu ir neįprastomis gyventojų istorijomis.

Nesuskaičiuojama gausybė mados fotosesijų puslapių, sportiški, treniruoti kūnai ir švelnus atostogų dvelksmas – balandžio mėnesio žurnale!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis