Kančios dėl svorio: padėkite... sustorėti!

Dietos, sportas, riebalus deginančios kapsules ir liekninantys vaisių kokteiliai – nuo tokių apvalainiesiems skirtų temų spiginančiai mirga žurnalai, portalai bei televizija. Ech, koks vargas dėl per didelio svorio. Tačiau ar galėjote pagalvoti, kad visiškai atvirkštinis vargas – dėl per ryškių kaulų – yra lygiai taip pat didžiulis?

Panelės 20-mečio rubriką tęsiame trylikos metų senumo straipsniu apie susikrimtusias merginas, kurioms sunku ne tik papūsti, bet net ir paeiti prieš vėją! Žiaurios patyčios, diskomfortas ir negalėjimas lankytis paplūdimiuose – tai tik kruopelės tikrų problemų, kamuojančių lengvasvores merginas.

Privalu pažymėti tai, kad herojės skundėsi, kad informacijos, kaip numesti svorio, - apstu, tačiau atvirkštinių patarimų labai trūksta.

Ir iš tikrųjų, ar labai pasikeitė laikai? Kaip dažnai šiomis dienomis kalbama apie tai, kaip priaugti svorio?

Didžiausio tiražo mėnesinis žurnalas „Panelė“ visuomet stebina unikaliomis istorijomis, savitu požiūriu, ryškiomis fotosesijomis ir nepakartojamais herojais.
Ar norėtum, kad žurnalas atkeliautų pas tave kas mėnesį? Dalyvauk konkurse ir laimėk žurnalo „Panelė“ prenumeratą 3 mėnesiams! Atsakyk į apačioje pateiktus klausimus ir neužmiršk įrašyti savo vardo, pavardės bei elektroninio pašto adreso.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis