Vilniaus verslininkų dukra: džiaugiuosi, jei piniginėje turiu bent 20 litų(INTERVIU)

Stalelis apkrautas brangiausia kosmetika ir parfumerija, iš spintos virsta aukštakulnių ir rankinių kolekcija, albumas su nuotraukomis iš viso pasaulio, bet geriausia dalis – asmeninė terasa su panoraminiu vaizdu už kokį milijoną litų!

Verslininkų dukra Karolina Meschino (19 m.) turi viską, tik vis tiek šio bei to iki visiškos laimės trūksta. „Esu labai kompleksuota ir nepasitikinti savimi“, – netikėtai pareiškė ji.

„Italė mergina, gyvenanti Lietuvoje“, – taip Karolina užsirašiusi skiltyje „apie save“ mėgstamiausiame socialiniame tinkle „Instagram“, į kurį savo sekėjams yra sukėlusi per aštuonis šimtus nuotraukų iš įvairių pasaulio kampelių. Vakarėliai, jūrų ir vandenynų pakrantės, jachtos, palmės, stalai, nukrauti maistu, apsipirkimų akimirkos ir, žinoma, daug „selfie“.

(Kodėl rašai, kad tu italė, o ne lietuvė?) „Nes taip ir yra, mano tėtis italas ir truputį australas, o mama – Lietuvos rusė. Mes su keturiolikamečiu broliuku Toniu turim Italijos ir Australijos pilietybes, o Lietuvoje tik suteiktą teisę gyventi, nors čia gimėm ir visą laiką gyvenam. (Kuria kalba šnekatės namie?) Daugiausia itališkai, bet visi mokame angliškai ir lietuviškai.“

TERASOS IR TUALETAI

Restoranai „Da Antonio“, ledainės „Soprano“, picerija „Užupio picerija“, drabužių parduotuvė „United Colours of Benetton“ Vilniuje – tiek visko valdo Karolinos tėvai Antonio ir Asta Meschino. Prieš daugelį metų kaip tik ponas Antonio į Lietuvą ėmė importuoti legendinius saldainius „Rafaello“ ir „Martini“ gėrimą, be to, jis dar ir Australijos konsulas mūsų šalyje.

„Daug kas galvoja, kad esu pasikėlusi, bet aš visai paprasta! Nesureikšminu visų tų turtų“, – vos pravėrusi sostinės centre esančio erdvaus tėvų buto duris pareiškė Karolina. Ir pasidžiaugė visai ne tuo, kad kiekvienas šių valdų langas, balkonėlis ir terasėlė, kurių čia net keturios, turi įspūdingą panoraminį vaizdą, nuo kurio mums su fotografu net galva sukosi...

Daug įdomesnis jai faktas, iki šiol nuoširdžiai stebinantis, kad dviejų aukštų bute, kuriame gyvena keturi žmonės (tėvai ir ji su broliu), yra net penki tualetai! „Kiekviename kambaryje po vieną ir papildomas – svečiams. Nesuprantu, kam tiek daug tėvai įrengė?!“, – išvardijo ir aprodė Karolina. Auksinių dangčių ten neradome, bet vaizdas pro langus – nenupasakojimas. Guli, maudaisi, o po tavimi visas miestas...

SUVARŽYTA APSIPIRKIMO MANIAKĖ

Kai kurioms merginoms Karolinos kambaryje širdis sustotų ir žabtai atsivertų. Vos pradarėme spintą, ėmė kristi į kalnus sukrautos drabužių krūvos. Rankinės ir batai – didžiausia jos aistra, kiek jų turi, net nebeskaičiuoja. Bet kilo bėda – nebetelpa į spintą. Teko sudėti į kelis kalniukus šalia jos.

Ryškių veido bruožų mergina kosmetikos naudoja mažai, tik blakstienų tušą ir lūpų blizgį. Kur kas didesnė jos aistra – kvepalai, jų turi visą kolekciją. „Mano kosmetikos ir parfumerijos stalas perkrautas, tiesiog iš įvairių kelionių vis ką nors parsivežu, paskui nespėju sunaudoti. (Tu apsipirkimo maniakė?) Apsipirkti aš labai mėgstu, bet gaila, esu labai suvaržyta šiuo klausimu. Nemokamai iš mamos gaunu tik tai, kuo prekiaujame „United Colours of Benetton“: galiu rinktis, kas patinka, o jeigu noriu iš kitur – privalau užsidirbti. (Kaip?) Nors mokyklą baigiau tik vakar (mes lankėmės po paskutinio abitūros egzamino Tarptautinėje Amerikos mokykloje Vilniuje), tėvų versluose dirbu jau nuo dvylikos metukų, kiekvieną vasarą. Iš pradžių sandėliuose lipdukus klijuodavau ant prekių, paskui paskyrė į pardavėjos pareigas. (Sunku?) Geras darbas! Labai nuoširdžiai dirbau, klientams patikau. Bet po dienos nejausdavau kojų, baisiausiai ištindavo.“

BIUDŽETO APKARPYMAI

(O būna tėvams gerumo dienų, kai dovanoja ką nors ypatingesnio?) „Na, pavyzdžiui, gimtadieniui gavau savo svajonių automobilį „Fiat 500“. Bet pinigais tai jie tikrai nesišvaisto. Daugiau kišenpinigių gaudavau, kol buvau nepilnametė. Bet nuo tos dienos, kai sulaukiau aštuoniolikos, džiaugiuosi, jeigu piniginėje turiu bent dvidešimt litų (...) Tęsinio ieškok birželio mėnesio „Panelėje“!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis