Grožio pamokos „YouTube“: 10 kanalų, kuriuos tuoj pat turėtum užsiprenumeruoti!(VIDEO)

Šis tekstas skirtas merginoms, kurios nebaigė makiažo, maisto gaminimo, drabužių kūrimo, stilizavimo, nagų dailės, šukuosenų formavimo, kambarių dekoravimo ir kitų grožiui būtinų kursų. Merginoms, kurios neturi laiko, bet nori būti gražios!

Skelbiame pasaulyje pamėgtų vloggerių sąrašą, kuris puikiai pasitarnaus mokantis naujų grožio triukų.

1. Zoe Sugg (Zoella)

2009 m. pradėjusi rašyti savo tinklaraštį ir sulaukusi didžiulio internautų dėmesio (iki šiandien jos blogą yra aplankę apie 140 mln. unikalių vartotojų), Zoe tais pačiais metais „Youtube“ netruko susikurti paskyrą. Dabar šią žavią smulkutę 24-erių metų britę seka daugiau nei 5 mln. gerbėjų. Jos pirmasis kanalas „Zoella“ daugiausia skirtas madai, naujų pirkinių apžvalgoms, mėnesio mėgstamiausių produktų pristatymui, šukuosenų pamokėlėms, o kitame kanale „MoreZoella“ gali pamatyti kasdieninio gyvenimo nuotrupas. Šmaikšti mergina laimėjo galybę apdovanojimų, geriausia grožio vloggere ją paskelbė COSMOPOLITAN, „Radio 1“, „Nickelodeon“. Interneto platybėse Zoe vadinama šilčiausia „Youtube“ britų bendruomenės nare.

Zoella pasakoja apie savo kasdieninį makiažą:

2. Ingrid Nilsen (missglamorazzi)

Amerikietė Ingrid – tikra palaima toms, kurios ieško lengvų, bet aiškiai suprantamų grožio patarimų. Ji miela, nuolat besišypsanti, įrašus margina kaspinėliais ir širdelėmis. Nuo 2009-ųjų sulaukė daugiau nei 185 mln. peržiūrų, tačiau toks skaičius nestebina, nes mergina skelbia ne tik grožio ir mados patarimus – ji taip pat dalijasi receptais, drabužių deriniais ir „pasidaryk pats“ idėjomis. Antrasis Ingrid kanalas vadinasi „TheGridMonster“, kur ji sekėjus supažindina su savo gyvenimo įvykiais.

Ingrid kviečia pasiruošti miegui:

3. Tanya Burr (pixi2woo)

Dar viena britė, Zoellos draugė Tanya gali pasigirti ne tik populiariais vaizdo įrašais, bet ir tuo, kad yra išleidusi savo kosmetikos ir lūpų blizgių liniją „Tanya Burr Cosmetics“. Veiklą „Youtube“ 25-erių mergina pradėjo 2009 m., vos baigusi makiažo kursus. Ji nusprendė pasidalyti trumpomis pamokėlėmis, kaip susikurti garsenybių veidus, tokius kaip Lanos Del Rey, Milos Kunis, Arianos Grande, naudojant vos kelias priemones. Po dvejų metų Tanya Burr metė darbą „Jarrolds“ universalinėje parduotuvėje ir nuo tada dirba tik savo bloge!

Lanos Del Rey įkvėpta makiažo pamokėlė:

4. Nicole Guerriero (nguerriero19)

Egzotiškos išvaizdos gražuolė įkvepia nemažai amerikiečių. Beveik trejus metus dalijanti patarimus merginoms anapus ekrano, Nicole yra šmaikšti, nebijanti pokyčių (viename įraše ji raudonplaukė, kitame – jau brunetė), taip pat drąsiai išsakanti savo nuomonę. Neseniai vykusiame amerikiečio prodiuserio ir laidų vedėjo Ryano Seacresto konkurse Nicole laimėjo geriausios grožio guru apdovanojimą, tačiau prieš tai apsižodžiavo su antroje vietoje likusia kita „Youtube“ veikėja CarliBel55, neva ši bandžiusi pirkti gerbėjų balsus įspūdingomis kosmetikos dalybomis, o pati Nicole nieku gyvu taip nebūtų pasielgusi. Kad ir kaip ten būtų, apdovanojimas merginai atiteko pelnytai – nors daugiausia kanale rasite plaukų priežiūros įrašų, idėjų pasisemti galima ir kitoms situacijoms.

Nicole rodo, kaip drastiškai galima pakeisti plaukų spalvą:

5. Bethany Mota (Macbarbie07)

Bethany galima vadinti paprasta gretimame name gyvenančia mergaičiuke. Ji orientuojasi į jaunas žiūroves, nes kanale gausu įrašų pradedančiosioms gražuolėms. Iš Kalifornijos kilusi aštuoniolikmetė vloggerė šiuo metu turi per 6 mln. sekėjų, o išpopuliarėti jai padėjo pirkinių įrašai, kuriuose mergina rodė geriausius internete įsigytus laimikius. Bethany netgi turi savo mados liniją „Aéropostale“ prekybos centre.

Pažiūrėk, kaip lengvai gali atnaujinti savo kambarį pagal Bethany:

O kokie „YouTube“ kanalai – tavo mėgstamiausi? Pasidalink komentaruose!

Likusias vlogeres iš „Panelės“ dešimtuko rasi rugpjūčio mėnesio numeryje!

A.Kriščiūno nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis