Krūtingiausia Kauno dainininke vadinta Viktorija: užtenka leisti iš manęs juoktis!(INTERVIU)

Net du kartus saldžiose merginų grupėse bandžiusi išgarsėti kaunietė Viktorija Vaičaitė (22 m.) dėl balso pagirta taip ir nebuvo, tik jos milžiniškas krūtis visi pastebėjo ir išlepinta turtuolių dukra vadino. Šiek tiek įsižeidusi ji pasislėpė nuo viešumos ir ėmėsi draudimo agentės pareigų. „Gėriau močiutės piliulių, pasikeičiau... Grįžtu!“ – oficialiai, bet labai paslaptingai paskelbė mergina.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

AGENTĖ VIKTORIJA

Ji gali apdrausti transporto priemonių ar kelionių draudimu, nuo susižalojimų, kritinių ligų, tokių kaip vėžys, širdies, smegenų sutrikimai ir panašiai. Atvyks sutartu laiku į jūsų paskirtą vietą. Tiesa, gali vėluoti – patys tuo įsitikinome. Bet atsiprašydama įteiks plytą šokolado arba nuveš pietų į restoraną. Ji dosni!

Visada pasipuošusi prabangiais kailinukais arba aukštosios mados namų paltuku. Įdegis aukščiausios prabos – iki maksimumo. Lūpos blizgiu pateptos, skruostai papudruoti. Mažai kas prisimena, kad vienoje draudimo bendrovėje agente-vadybininke dirbanti Viktorija Vaičaitė – buvusi šou pasaulio žvaigždė. „Ir man nė kiek ne gėda skambinėti žmonėms, siūlyti savo paslaugas, nes tai, ką siūlau, jiems labai naudinga“, – apie naują veiklą sako mergina. Klientams apie savo praeitį nepasakoja, net jei kas prisimena, kad kažkur kažkada ją matė.

Viktorija Vaičaitė
Viktorija Vaičaitė
A.Kriščiūno nuotr.

NAUJO JUDĖJIMO UŽUOMAZGOS

O mes viską prisimename! Pirmą kartą iki maksimumo nusaldintas Viktorijos veidelis viešumoje pasirodė, kai ji su rajono draugėmis Evelina Cybulskaja ir Elena Pečiulyte į „Panelės“ redakcijos duris pasibeldė 2012-ųjų kovą. Tuomet trys merginos iš Kauno buvo ne juokais įpykusios dėl visuotinio mūsų šalies merginų subukėjimo (tai jų žodis). „Mes tiesiog negalime tylėti... Tai, kas jau kelerius metus vyksta Lietuvoje, pasiekė sprogimo ribą. Papais dainuojančios bukos blondinės praslysta į aukštuomenę ir tampa žvaigždėmis. Juk taip negali būti, taip neteisinga“, – tuo metu daužydamos galvą į sieną rėkavo merginos.

Evelina ir Elena buvo, galima sakyti, prodiuserės, nes jos ketino kurti „anti Olialia“ judėjimą, nukreiptą prieš Oksaną Pikul, Mariną Daščenką-Bui, Jurgitą Tvarijonaitę ir kitas garsias blondines. „Tokios pupytės gadina moterų vardą, paskui vyrams atrodo, kad mes visos lengvai pasiekiamos, kad be pinigų ir blizgančių drabužėlių mums niekas daugiau nerūpi. O juk taip nėra... Merginos yra tokios pat protingos kaip ir vyrai, dažnai šiuos net lenkia. Sieksime tai įrodyti, norime, kad žurnalų viršelius puoštų ne papingosios, o protingosios“, – mums pristatinėjo didelius tikslus. Šioje kovoje prieš kvailumą prodiuserių ginklu turėjo tapti Viktorija, ji buvo pasirinkta kaip projekto „Barbės“ veidas.

BALSINGA IR KRŪTINGA

Pagal naivų planą saldžiai atrodžiusi ir didelėmis, maždaug tarp E ir F dydžio krūtimis pasigirti galėjusi dvidešimtmetė Lietuvą turėjo nustebinti įgimtu talentu dainuoti, dar grožio ir proto sąjunga. „Esu dainuojanti panelė. Visiškai be kompleksų. Kol kas turiu dvi dainas. „Hey, mano laime“ ir „Šviesus liūdesys“. Bet su prodiuserio Lino Adomaičio pagalba tuoj bus daugiau. (Ką manai apie „Barbių“ priešes, papais dainuojančias blondines?) Mano krūtinė didelė, ją visi pastebi, kur tik nueinu, išgirstu replikų. Bet nelaikau to dideliu privalumu. Scenoje nesiruošiu demonstruoti iškilumų, turiu kai ką geriau – savo balselį“, – planus mums dėstė Viktorija.
Bet iš viso šito didelio reikalo liko šnipštas. „Barbės“ kažkodėl iš rajoninės reikšmės projekto netapo niekuo daugiau. Pora pasirodymų keliuose Kauno klubuose ir viskas. Prodiuserės ir Viktorija pasuko skirtingais keliais.

Viktorija Vaičaitė
Viktorija Vaičaitė
A.Kriščiūno nuotr.

GĖDA VIETOJ APDOVANOJIMO

Tačiau apie šlovę ėmusi svajoti didžiakrūtė nesiruošė lengvai pasiduoti. Pasirodė, kad vis tik melavo savo ekskolegėms Viktorija, sakydama, kad jai nepatinka blondinės ir jų kuriamas įvaizdis. „Laba diena, gražuolės! Moku dainuoti, gerai atrodau, kuriam grupę“, – netrukus telefonu jau flirtavo su dabartine „Naująja pupyte“ Vita Jakutiene ir skandalingai pagarsėjusia go-go šokėja Elita Citovičiūte (ta pati, kurią mušė turtuolių sūnus, o vėliau ji buvo įtariama užmezgusi santykius su milijonierium Kiguoliu).

Nusprendusi, kad geba neblogai dainuoti, trijulė Lietuvai pristatė projektą „Dolce Vita“, buvo įrašytos kelios dainos. Bet ne dainos grupės istorijoje paliko ryškiausią pėdsaką, žmonėms labiausiai įsiminė Elitos, Vitos ir Viktorijos pasirodymas muzikiniuose apdovanojimuose M.A.M.A., kur vietoj statulėlės gavo pakalbėti su humoristu Justinu Jankevičiumi ant raudonos sofutės scenoje. Merginos tikėjosi pagyrų, reklamos projektui. Bet... „Kas tau atsitiko, tipo, kad nepavyko tapti muzikante?“ – Justinas paklausė Viktorijos. Ši išraudo, vyrukas metė komentarą „nesiparink“, o televizijos eteryje vietoj pradedančios dainininkės atsakymo jau rodė kitos grupės pasirodymą.

IŠVADINO AUKSINIU JAUNIMU

Kitas, liūdnesnis mūsų aprašomos „Dolce Vita“ narės ėjimas į viešumą jai įsiminė dar labiau... Tuo metu per BTV rodytos laidos „Yra kaip yra“ studijoje Viktoriją pristatė ne kaip dainininkę, o kaip išlepintą turtuolių dukrą. „Studijoje viskas buvo surežisuota. Sėdėjo krūva žmonių: verslininkai, politikai ir visi varė ant manęs, kad aš bloga, tuščia, dar visokia, nes gyvenu iš tėvų pinigų... Atseit, švaistau, nesuprantu jų vertės“, – skaudžiais prisiminimais guodžiasi Viktorija. Bandė visaip vartytis ir taisyti situaciją, kad tik visa šalis apie ją nepagalvotų blogai. Bet rezultatu, kurį išvydo televizijos ekrane, liko labai nepatenkinta. „Kažkodėl jie visi nusistatė prieš mane ir pateikė taip, kaip norėjo – turtuolių išlaikytinė“, – piktinasi mergina.

Po laidos pasirodymo eteryje bulvariniai portalai citavo jos žodžius, komentatoriai peikė, o Viktorija tyliai kažkur slėpėsi. Nei dainų, nei koncertų, nei interviu... „Supratau, kad užtenka leisti iš savęs juoktis. Stop – pasakiau“, – dramatiškai tuos įvykius komentuoja mergina.

TĖVAI PALIKO NAMĄ IR NAUDOJIMO TAISYKLES

Tylėjo iki dabar, bet po metų pertraukos tamsiai įdegusi gražuolė grįžta į eterio šviesą! O pradžią nusprendė daryti duodama mums interviu. „Viskas dabar bus kitaip, aplinka pasikeitė, draugai kiti, Vitos ir Elitos neliko, vaikinas rimtas, mano išvaizda kitokia“, – kviesdama atvykti ją aplankyti gimtajame Kaune gyrėsi Viktorija. Atvykome tiesiai į dviejų aukštų kotedžą Fredos gyvenvietėje. Šalia durų stovėjo prabangus juodas visureigis, už kokius 120 tūkst. litų.

(Vau! Na ir gyvenate... Tavo tėvai tikrai milijonieriai?) „Jie turi kitą namą, čia nebūna. Šis paliktas man ir jaunesnei sesei, todėl toks bardakas... Aš retai užsuku – dažniausiai nakvoju pas vaikiną, o sesė matai kaip gyvena, grindys neplautos, dulkių pilna. (Paliko jums dviem tokį namą! Susitvarkote?) Nors tėvai negyvena kartu, bet padeda... Kas neturi namo, nežino, kiek vargo su juo, mes dviese nedaug išmanome. (Kokie įspūdingi baldai, matyt, antikvariniai?) Kažkokie... Nežinau. Bet negalima fotografuoti, tėvai neleidžia. (Baldų?) Apskritai visko. Čia jų turtas, ne mano asmeninis. Nenoriu, kad vėl visi imtų rašyti, kad turtuolių dukrytė. Mano yra tai, kas ant manęs – drabužiai, plaukai – prašome žiūrėkite, vertinkite.“

DRAUDIMAS – AUKSO GYSLA

(Kas tu dabar esi? Kaip pristatyti?) „Labiausiai didžiuojuosi, kad šiais metais pagaliau baigiu psichologijos mokslus! Daug ką tai nustebins. (Kad sugebėjai?) Ne, kad pasirinkau psichologiją. (Be mokslų dirbi draudime?) Tiesiog buvo taip, kad vienas senas draugas ten nuėjo ir pasakė, kad galima labai gerai užsidirbti. Ypač jeigu gerai atrodai ir dar moki kalbėti. (Tiesą sakė?) Kaip matote, nesiskundžiu. Darbo tikrai daug, žmonės turi klausimų, problemų, aš jiems padedu. Jiems gerai – man gerai. Iš tėvų pavyksta visai neimti smulkioms išlaidoms, manyčiau, tai irgi parodo, kad jau esu savarankiška, joks ne auksinis ar kažkoks jaunimas.“

PONAS NARCIZAS IR VIAGROS NAMAS

(Bet aš turiu įrodymus! Tavo feisbuko anketoje pilna nuotraukų iš prabangiausios Amerikos dalies – lankeisi Holivude, turtuolių namuose...) „Oi, tik nereikia pūsti burbulo. Kiekvienais metais stengiuosi važiuoti į Valstijas aplankyti ten daug metų gyvenančios močiutės Violetos. Ji susirado draugą Narcizą, senos kartos emigrantą – protingą, fainą vyrą. Ir jie puikiai gyvena saulėtoje Floridoje, nuolat kviečia. (Narcizas – tai vardas ar slapyvardis?) Man atrodo, vardas...

Žinai, ten emigrantai visokių senovinių vardų prisimena, gėlių, vietovių garbei savo vaikus vadina. (O turtuolių namai tavo nuotraukose – tai jų?) Tikrų žvaigždžių. Šį kartą lankiausi ne tik pas juos namuose, pakeliavome po Ameriką. Mes su močiute mėgstame aktyvų poilsį, todėl nusipirkome visokių ekskursijų. Majamyje plaukėme jachta aplink įžymybių vilas. Miley Cyrus, Shakira, Elizabet Taylor, Enrique Iglesias, Justino Bieberio... Mačiau, kaip jie gyvena, tikrai fantazijos nepritrūko. Bet iš visų geriausiai įsitaisė gydytojas, kuris „Viagra“ sukūrė, jo namas didžiausias. (Norėtum taip?) Viena ne, nebent su šeima, nes plotas tikrai didelis. (Gal buvai ir parduotuvėse, kur žvaigždės perka?) Norėjau, tačiau pritrūko laiko... Tik oro uoste nusipirkau lūpų dažų ir keletą šešėlių.“

PO BAHAMŲ BUS MALDYVAI

„Po Majamio kelionės turėjome kruizą į Bahamus, nes norėjosi pailsėti. Ten išsipirkau pasiplaukiojimą su delfinais. (Patiko?) Labai! Pusvalandį vandenyje tie delfinai man pėdą kuteno.
Dar daug kam įspūdis lieka, kai pasakau, kad buvau Orlande. (O kuo jis ypatingas?) Ten Hario Poterio miestas, viskas kaip filme. Dar labiau patiko ekskursija į viešbutį, kuriame apsistoja žvaigždės. (Tu irgi ten gyvenai?) Ne, tik važiavome su močiute pažiūrėti, kaip atrodo. Apie tą viešbutį esu mačiusi filmą, kažkas iš didelių televizijų sukūrė. Bet neprisimenu, kaip vadinasi, toks didelis, senas pastatas. (Kai tiek pamatai, turbūt sunku viską prisiminti?) Norėčiau amžinai keliauti. Gražūs dalykai ilgiau lieka galvoje. (Kur dabar planuoji vykti?) Mokslų baigimo proga pasidovanosiu bilietą į Maldyvus, gražu ten, norisi.“

KAS SUMAŽINO PAPUKUS?

(Neįmanoma nepastebėti, kad liko tik pusė tavęs. Operacija? Dieta? Dar kas nors?) „Man to reikėjo! Kai buvau šalia Vitos ir Elitos, jausdavausi per pilna, tik nenorėdavau to sakyti. Kai televizija išsityčiojo, kad viskas, ko pasiekiau, dėl tėvų turto – nusprendžiau, jog man jau gana. Sulėtinusi tempą, galėjau pasvarstyti apie dietas, naują įvaizdį. Ir man pavyko – minus 7 kg. (Kaip to pasiekei?) Badauti nesveika, drastiškai pradėti sportuoti kasdien – ne mano jėgoms, todėl sėdau ant labai efektyvios piliulių dietos. (Vaistai?) Teisingiau, maisto papildas ar kažkas panašaus. Net nežinau, kokia sudedamoji dalis, bet viskas gerai, nes piliules iš Amerikos močiutė siuntė. Pati prieš tai gėrė, liko patenkinta, todėl rekomendavo man ir visoms, kurias pažįsta. (O jas geriant galima valgyti kiek nori?) Sumažinau miltinių patiekalų, nors labai juos mėgstu. Dabar pagrindinis mano maistas yra salotos su vištiena. (Bet yra vienas minusas... Man atrodo, krūtinė sumažėjo?) Teisingai. Buvo šiek tiek per didelė, dabar vienu dydžiu mažesnė, lengviau gyventi pasidarė, nebe taip visi pastebi, mažiau replikų girdžiu.“ (interviu tęsinį skaitykite sausio „Panelėje“).

A.Kriščiūno nuotr.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis