NAUJA „PANELĖ“: liepos numerį įvertino Radistai!(ANONSAS)

Su nekantrumu lauki liepos PANELĖS? Ji jau pasirodė! Tiesa, žurnalą pirmieji gauna prenumeratoriai, o prekybos vietas liepos numeris pasieks jau šeštadienį.

Vieni pirmųjų, kurie vartė liepos PANELĘ – Radistai Jonas ir Rolandas. Planuoji dalyvauti „Radistai Village 2015“ festivalyje? PANELĖ ten dovanos net 1000 staigmenų, sek naujienas, kad nepražiopsotum!

O kokias temas liepos žurnale išvydo Jonas ir Rolandas?

DELFI / Kiril Čachovskij

Liepos numeris dedikuotas vlogeriams ir blogeriams. Viršelyje – sekamiausios Lietuvos grožio vlogerės Chanelette ir Red Lips Kiss. Kokia jų sėkmės paslaptis? Kaip uždirbti iš „YouTube“? Kaip hobį paversti savo darbu? Viską pasakoja vlogerės Ieva ir Inesa.


Viršelio merginų fotosesija. Naglio Bieranco ir Simonos Bekupe („Fotogenijai“) nuotr.

Iš pažiūros jis – tikrų tikriausias ekstremalas: BMX dviratis, tatuiruotės, pavojingiausi triukai... Tačiau iš arčiau Deividas Budko – pavyzdys visiems. Pasauline žvaigžde tapęs raideris iš Palangos – apie lūžius, pamestus dantis, kritimus, stovyklas vaikams ir įtaką jaunimui. Išskirtinai PANELEI!


Deividas Budko. Naglio Bieranco („Fotogenijai“) nuotrauka.

Deimantė Bulbenkaitė – viena pirmųjų sėkmingiausių Lietuvos tinklaraštininkių. Jau septynerius metus savo tinklaraštyje „Spintos Guru“ Deimantė rašo apie madą, per tą laiką ji tapo ir vieną įtakingiausių Lietuvos mados apžvalgininkių. Tačiau tai – tik stotelė: ambicinga mergina bus... mados kritike! Kas ir kaip  – Deimantės interviu.


Deimantė Bulbenkaitė. Monikos Markevičiūtės nuotr.

Mėgsti keliones ir muziką? Festivalių liūtė Vainora – taip pat „išprotėjusi“ dėl kelionių. Jos „sąskaitoje“ – daugiau nei 200 skrydžių, festivaliai įvairiuose pasaulio kampeliuose bei... Kim Kardashian gimtadienio vakarėlis! Kai kelionės tampa gyvenimo būdu, prasideda nuotykiai...


Eglės Juozaitytės nuotr.

Kol internautai diskutuoja dėl šauktinių ir „verktinių“, chemijos inžinerijos studentė Lina nusprendė nieko nelaukusi pati patraukti į Ruklos miškus ir tapti savanore, Ar vadai merginoms nuolaidžiauja? Ar skani kareiviška košė? Ar reikėjo daug valios ir ryžto tapti savanore? Lina meta iššūkį bijantiems kariuomenės!


Roberto Šiušos nuotr.

TAIP PAT SKAITYK:

Kiti Beatos Nicholson namai
Kristė, kurią pastebėjo VOGUE
Kulinaras, išgelbėjantis pasimatymus
Kai lieknėjimas kainuoja smegenis
Mados legenda A. Vasiljevas – apie HUMANOS radinius

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis