SPECIALUS TALENTŲ NUMERIS: PANELĖS komanda skaitytojams dovanoja staigmeną(FOTO)

PANELĖS komanda naujųjų mokslo metų proga savo skaitytojams paruošė ypatingą staigmeną: didesnio formato numerį, dedikuotą ryškiausiems Lietuvos talentams. Viršelio mergina – olimpinė čempionė Rūta Meilutytė!

„Rugsėjis mūsų skaitytojams – naujos pradžios, naujų mokslo metų mėnuo. Norėjome, kad šįmet jis būtų dar ypatingesnis, todėl ir išleidome specialiai Lietuvos talentingiausiems dedikuotą numerį. Tikimės, kad ši PANELĖS talentų rinktinė įkvėps ne tik svajoti, bet ir savo svajonių atkakliai siekti “, – rugsėjo numerį pristatė PANELĖS vyr.redaktorė Vytautė Žališkevičiūtė. „Labai didžiuojamės visais „Lietuvos aukso“ numerio herojais, o ypač džiaugiamės, kad viršelį puošia ne kas kitas, o Lietuvos „auksinė žuvelė“ plaukikė Rūta Meilutytė!“ PANELĖS vyr.redaktorė atskleidė, kad interviu su Rūta – ypatingas: rugsėjo numeryje plaukikę išvysite tokią, kokios niekas anksčiau nematė. Staigmenos nesibaigia: abu viršelius puošia originalus plaukikės Rūtos Meilutytės parašas!

Specialusis numeris – ne tik didesnio formato, bet ir turintis du skirtingus viršelius. Viršelio fotosesijos autorius – fotografas Tibor Galamb.

Dar vienas numerio perlas – garsiausio Lietuvos krepšininko A. Sabonio sūnus Domantas, šįmet patekęs į vyrų krepšinio rinktinę. PANELEI pasisekė gauti išskirtinį Domanto interviu, kuriame – toli gražu ne vien apie krepšinį...

Aktorė Aistė Diržiūtė – mergina iš mažo miestelio, kurios gyvenimas po vaidmens filme „Sangailės vasara“ apsivertė aukštyn kojomis. Žurnalistui Karoliui Vyšniauskui Aistė pasakojo apie paauglystę Vilkaviškyje, savęs paieškas, aktorystės studijas ir lemtingą vaidmenį bene geriausiai įvertintame lietuviškame filme.

18-metis kaunietis Matas Navickas dienas leidžia... garaže. Ne, jis ten ne automobilį taiso, o daro rimtus tyrimus savo laboratorijoje! Jaunasis mokslininkas laužo stereotipus, kad atradėjai – užkietėję moksliukai, neturintys jokio socialinio gyvenimo, priešingai, Matas tikrai turi, ką papasakoti!

Jau tradicija tampa PANELĖS rubrika „Parama“. Rugsėjį jos heroje tapo 16-metė Nida Abraitytė, kuriai likimas pateikė itin skaudų išbandymą: prieš porą metų Nidai buvo atlikta sudėtinga nugaros operacija, po kurios mergina niekada gyvenime negalės... pasilenkti. Po skaudžios patirties Nida išmoko vaikščioti tiesi kaip styga ir nė karto nesiskundė dėl savo likimo. Stiprybės iš jos galėtų pasimokyti kiekvienas: Nida aktyviai sportuoja, sveikai maitinasi, puikiai mokosi ir turi daugybę tikslų. Nidos istorija – rugsėjo PANELĖJE. O jei turi problemą, visada gali ja pasidalinti adresu info@panele.lt Galbūt galėsime tau padėti?

TAIP PAT NUMERYJE:

Rudens stiliaus kapsulė: drabužiai keli, įvaizdžių daugybė!
Geriausiai Lietuvoje brandos egzaminus išlaikiusių abiturientų mokymosi gudrybės
Apkalbos – kaip su jomis kovoti?
Madingiausios rudens makiažo tendencijos
Beatos Tiškevič-Hasanovos puslapis

...ir dar daug daug specialiai rugsėjui ruoštų temų!

Rugsėjo numeris prekyboje pasirodys jau šį penktadienį. Primename, kad pirmieji žurnalą gauna prenumeratoriai! Prenumeruok PANELĘ ČIA ir džiaukis savo žurnalu anksčiau!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis