„Panelės“ staigmena: viršelyje – vaikinas!

Vasario 5 dieną, penktadienį, prekyboje pasirodys išskirtinis žurnalo PANELĖ numeris, kurio viršelyje – ne mergina, kaip įprasta, o vaikinas, feisbuko sensacija Aivaras Vilutis! Valentino dienos proga – romantiškas, įkvepiantis ir jau šiek tiek pavasariu kvepiantis naujas PANELĖS numeris.

„Net nesapnavome, kad viršeliui pasirinkę vaikiną, o ne merginą, sulauksime tokios skaitytojų reakcijos. Prenumeratoriai žurnalą gauna beveik savaite anksčiau, nei jis pasirodo prekybos vietose, todėl išvydę viršelyje vaikiną jie pradėjo atakuoti redakciją žinutėmis ir klausimais“, – apie vasario staigmeną pasakoja PANELĖS vyr. redaktorė Vytautė Žališkevičiūtė.

„Pasirodo, daugelis nesitikėjo, kad PANELĖS viršelio herojumi gali tapti vaikinas, ir buvo maloniai nustebinti. O mums tai – labai sąmoningas sprendimas. Juk mūsų žurnalą skaito madingas jaunimas, ne vien merginos, o Aivaras – tiesiog nuostabus ir įkvepiantis herojus, turintis daugybę gerbėjų, tiek merginų, tiek ir vaikinų. Džiaugiamės, kad pirmoji šio žaibiškai populiarėjančio pozityvumo ambasadoriaus viršelio fotosesija ir atviras interviu atiteko būtent PANELEI“.

Vasario numeryje Aivaras – visiškai kitoks, nei gerbėjai jį įpratę matyti feisbuke. Atvirame interviu jis nusiima savo kandaus personažo kaukę ir atveria jautrią bei menišką sielą, kuri dėl skaudžių praeities patyrimų slepiasi už aštraus fasado. „Didžiausia mano baimė, kad žmonės ir manys, jog esu labai paviršutiniškas, moku tik juokauti“, – pasakoja viršelio herojus.

Vienuoliktokė Amira Dayekh ilgai bijojo pasakyti draugams, kad yra musulmonė, bet tai padariusi jų neprarado. Priešingai – kantriai atsakinėdama ir į keisčiausius jų sakinius („O jei norėčiau tave vesti, ar turėčiau tavo tėčiui atnešti aukso išpirką?“) Amira keičia jaunų žmonių požiūrį į mitais apipintą islamo religiją.

Jau beveik dešimtmetį klaipėdietis virtuvės šefas Martynas Meid drebina Londono kulinariją, o iki šiol niekas tėvynėje apie jį nerašė. Talentingas vaikinas vengė žurnalistų ir nešvaistė laiko interviu. Nebuvo kada – savo kelią jis pradėjo nuo nulio, atliko praktiką pragariškomis sąlygomis garsėjančioje Gordono Ramsey virtuvėje, stažavosi pas vieną žinomiausių prancūzų virtuvės šefų, o praėjusiais metais Londone atidarė savo paties restoraną INK. Pirmame savo interviu Lietuvai Martynas pasakoja apie savo sėkmės formulę, žodžio „ne“ nepripažįstantį charakterį bei didžiausią savo įkvėpėją, mylimąją Karoliną.


Pasakų su laiminga pabaiga herojų likimai panašūs: jos susiduria su sunkumais, kol jų neišgelbėja tas vienintelis princas, su kuriuo jos gyvena ilgai ir laimingai. O kur tą princą rasti realybėje? Vasario PANELĖJE – eksperimentas pavadinimu „Viskas, ieškau vaikino“! Ar sulauks mūsų Pelenė laimingos pabaigos? O gal liks viena prie suskilusios geldos?

Vasaris abiturientėms – šimtadienio mėnuo! Mes jam jau pasirengėm: siūlom rinktis aprangą pagal savo šimtadienio personą ir dėlioti didžiąją makiažo dėlionę, kuri padės apsispręsti, kokį įvaizdį mokyklos šventei rinktis.

Vasaris – tai jau beveik pavasaris, tiesa? Mados skiltyje dairomės į naujo sezono tendencijas, ieškom madingiausių derinių ir stilingų aksesuarų!


TAIP PAT NUMERYJE:

istoriją pakeitusi meilė
didysis santykių suderininamumo horoskopas;
ką studijuoti, kad gautum svajonių darbą?
Plaukų formavimo prietaisai: kurį pagaliau išsirinkti?

...ir daug kitų įdomių temų!

VASARIO „PANELĖ“ PREKYBOJE NUO VASARIO 5 DIENOS!

Nori mylimiausią žurnalą skaityti pirmoji? Prenumeruok geriausiom sąlygom ir gauk PANELĘ tiesiai į namus!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis