Kokį tikslą ateinantiems mokslo metams turėtum išsikelti, pasakys tavo Zodiakas

Kartu su nauju mokslų sezonu neretai sau prisižadame: būsime atsakingesnės, stropesnės, atviresnės sau ir kitiems. Tam, jog pažadai nenueitų veltui, paskaityk, kokį tikslą išsikelti tau rekomenduoja tavasis Zodiako ženklas.

Avinas. Privalai išmokti suprasti kitus žmones. Tavo minusas tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime - nemokėjimas išklaustyti bei priimti kitų žmonių požiūrio. Tavo negatyvumas kitų atžvilgiu gali ne tik sugriauti santykius su klasės ar kurso draugais, bet ir sukelti konfliktus su mokytojais ar dėstytojais.

Jautis. Suvok, jog kartais reikėtų nusileisti. Žinome - principingumas keliauja koja kojon su tavimi, tačiau tau derėtų kartais šiek įsiklausyti į kitų nuomones. Nors galėtum ginti savo poziciją iki išnaktų, patikėk - kartais geriau nesigičyti ir viską priimti šiek tiek lengviau.

Dvyniai. Turėtum labiau susikaupti. Tikriausiai žinai vieną pagrindinių savo minusų - esi išsiblaškiusi, daug ką pamiršti, negebi susikoncentruti. Turėtum labiau gilintis į šią problemą. Galbūt tau vertėtų pamedituoti? Relaksacija padeda susikaupti, gerina koncentraciją. Stenkis per pamokas ar paskaitas nesiblaškyti, klausytis vedamų dalykų.

Vėžys. Vertėtų dažniau ginti savo poziciją. Dažniausiai prasidėjusi ginti savo požiūrį, greitai nuleidi rankas. Naujais mokslo metais pasižadėk, jog būsi ryžtingesnė ir aršiau kovosi už savo nuomonę. Pamatysi, į tave kitaip pradės žiūrėti kiti - tiek mokytojai ar dėstytojai, tiek mokyklos ar univeristeto draugai.

Liūtas. Priimk žmones tokius, kokie jie yra. Ne visi yra tokie, kokia esi tu - kiekvienas mes turime savo požiūrį bei skirtingas vertybes, todėl nenorėk, jog tau artimi žmonės šokinėtų pagal tavo dūdelę. Jei juos myli ir gerbi, privalai suvokti, jog negali nuolatos bandyti jų pakeisti.

Mergelė. Nebūk tokia gera visiems. Taip jau yra - padėdama kiekvienam iš eilės, rizikuoji nudegti pati. Tavo Zodiako ženklas - nuoširdžiausias iš visų, todėl kartais pernelyg didelis atvirumas ir gerumas tau gali pelnyti nesėkmes. Profesinėje aplinkoje išlik draugiška, paslaugi, tačiau prisimink, jog, kaip bebūtų, tavo pačios interesai yra svarbiausi.

Svarstyklės. Išmok susitaikyti su pralaimėjimu. Dažniausiai labai skaudžiai reaguoji, kai kažkas tau nepasiseka - viduje nelengvai tai išgyveni, kaltini save, graužiesi. Patikėk, ne viskas vyksta dėl tavo pačios kaltės. Verčiau savigraužos pasirink taktiką: gerbiu save ir neleisiu sau savęs menkinti. Pamatysi, kaip pasaulis iš karto taps šviesesnis.

Skorpionas. Suprask, jog negali taip dažnai kontroliuoti kitų. Pripažink - mėgsti pavadovauti. Tai nėra blogas bruožas, tačiau profesinėje srityje gali sukelti nemažai sunkumų. Ne visi žmonės yra linkę pasiduoti tavo vadovavimui, todėl privalai rasti kompromisą. Neretai esi linkusi kalbėti daugiau už kitus, pertraukinėti, neleisti pasisakyti - šis tavo bruožas gali ne tik erzinti kitus, bet ir paskatinti atsiribojimą nuo tavęs.

Šaulys. Pabandyk siekti geresnių rezultatų. Tavo bėda - dažniausiai sustoji siekdama savojo tikslo. Tau pritrūksta ryžto ir užsibrėžimo. Būtent todėl turėtum pasisengti kiek daugiau - ypač, jei tai tavo paskutinieji metai mokykloje ar universitete.

Ožiaragis. Išlaisvink savo kūrybiškumą. Kartais tau prisitinga drąsos, nors viduje esi sukaupusi galybes talentų. Šį sezoną pakeisk tai ir pagaliau įrodyk visiem, ko esi verta. Galbūt talentus atskleisti tau padėtų mokytojas ar dėstytojas, su kuriuo puikiai bendrauji? Atmink, jog prašyti pagalbos profesinėje srityje nėra jokia gėda.

Vandenis. Pasistenk kuo daugiau sužinoti. Dažnai apsiriboji komfoto zona ar manaisi viską žinanti. Deja, dar daug ko nesi išbandžiusi, išgirdusi ar sužinojusi, todėl naujais mokslo metais pasistenk semtis kuo daugiau žinių, dalyvauk seminaruose ar užsirašyk į būrelį.

Žuvys. Suprask, jog vien gudrumu visko nepasieksi. Taip, esi gudri, greitai mąstai, tačiau neretai tau pritrūksta susikaupimo bei užsibrėžtumo. Ir pripažink - neretai tinginiauji. Jei dažnai atsipalaiduosi, gerų rezultatų nesitikėk, net jei esi itin protinga.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis