Tavo blogiausius bruožus išduos tai, kokiai stichijai priklauso tavo ZODIAKAS

Senovės kinai buvo užtikrinti - mūsų gyvenimą valdo penkios stichijos - medis, ugnis, žemė, metalas ir vanduo. Būtent todėl skirtingais sezonais gimę žmonės pasižymi unikaliomis savybėmis - vieni savyje talpina daugybę optimizmo, o štai kiti nuolatos linksta į liūdesį, depresiją bei savigraužą.

Kuriai stichijai priklauso tavo Zodiako ženklas? Atradusi savo stichiją sužinok savo blogiausius ir labiausiai tau kenkiančius būdo bruožus, kuriuos vertėtų prislopinti.

Medis (pavasaris). Avinas, Jautis, Dvyniai, Vėžys. Medžio stichijos atstovai - patys nepastoviausi, todėl jiems svarbu nesedėti vienoje vietoje, mat liks savęs nerealizavę bei nuolatos kentės nuo savigraužos. Medžio stichijos atstovai savyje talpina be galo daug emocijų, todėl jei jų neišlaisvina, tampa dirglūs, pikti, gali užsisklęsti. Jiems svarbu suvokti, jog jų stichija lemia nuolatinius asmenybės pokyčius, todėl blogiausia, ką medukai gali padaryti - bijoti keistis ir kovoti dėl savo laimės.

Ugnis (vasara). Liūtas, Mergelė. Ugnies ženklo atstovai yra optimistiški ir gebantys linksminti, tačiau tai, kaip jie reaguoja į skaudžius gyvenimo įvykius, jiems užkerta kelią į sėkmę. Po Ugnies ženklu gimę žmonės pasižymi ypatingu jautrumu, todėl labai skaudžiai reaguoja į kritiką ar pastabas. Jie niekaip negeba suvokti, jog dažniausiai tie, kurie jos kritikuoja, nori tik gero, todėl į kritikuojančius dažniausiai žiūri su panieka, pagieža.

Žemė (vėlyva vasara). Svarstyklės. Šios stichijos atstovai pasižymi tuo, jog dažnai tampa tikromis namisėdomis - yra linkę paskęsti buityje, taip prarasdami galimybę susipažinti su pasauliu, patirti naujų nuotykių ir kitaip save realizuoti. Kuo mažiau būk namuose - susipažinimas su naujais žmonėmis, bendravimas ir puikūs tarpusavio santykiai tau yra vaistas nuo blogų emocijų.

Metalas (ruduo). Skorpionas, Šaulys. Metalo stichijos blogiausias bruožas - negebėjimas išlaisvinti savo jausmų. Gniauždami savo potyrius viduje jie tampa pagiežingi, pikti, daug kuo nepatenkinti. Taip atsiranda galimybė susirgti įvairiomis nervų ligomis, todėl vertėtų daugiau laiko skirti meditacijai, atsipalaidavimui, nelaikyti pykčio savyje ir būti kantresniems.

Vanduo (žiema). Ožiaragis, Vandenis, Žuvys. Vandens stichijos atstovai labai susirūpinę savo pačių gerove. Rūpinimasis savimi nėra blogas bruožas, tačiau kai Vandens stichijos atstovai susikoncentruoja tik ties savimi, jie pamiršta kitų egzistavimą. Būtent todėl dėl to dažnai kenčia jų artimieji bei mylimieji, kurie nagauna pakankamai dėmesio ir rūpsesčio. Patarimas - vertėtų apsidairyti aplink save ir dažniau pajausti, kas slegia artimus žmones.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis