Su kokiu Zodiako ženklu sėdint garantuoti dvejetai, o su kuriuo - dešimtukai?

Tikriausiai nereikia net sakyti, kokią didelę reikšmę mokymosi rezultatams turi kompanionas, su kuriuo kartu sėdime per pamokas ar paskaitas. Juk jis - ne tik mūsų emocijų sugerėjas, patarėjas, bet ir kai kuriais atvejais tas, kuris gali pakenkti mokymuisi.

Vis svarstai, kodėl vieną semestrą tau taip sekasi, o kitu, nors ir kaip stengiesi, neįstengi pasiekti trokštamų rezultatų? Viskas gali slypėti... suolo draugo Zodiako ženkle!

Avinas. Sėsk su... Vėžiais. Ramaus būdo Vėžiai Avinus nuramins, kai Avinai įsikarščiuos konfilktuodami su mokytojais ar dėstytojais. Juk pati žinai - nuolatiniai vaidai su akademinio pasaulio atstovais pelno ne vien prastą reputaciją, bet ir blogina mokslo rezultatus.

Atsisėk kuo toliau nuo... Dvynių. Nes jei sedėsite kartu, nenustodami plepėsite, o tai tikrai negarantuos gerų mokslo rezultatų.

Jautis. Sėsk su... Mergele. Kartais pamokose ar paskaitose mėgsti pasikarščiuoti, todėl švelnus Mergelių būdas tave nuramins, paskatins į viską žvelgti kur kas labiau atsipalaidavus.

Atsisėk kuo toliau nuo... Skorpiono. Jei jums dviems lieptų dirbti komandinį darbą, tuoj pat susipjautumėte, nes iš prigimties esate linkę lyderiauti. Nenusleistumėte vienas kitam.

Dvyniai. Sėsk su... Ožiaragiais. Ožiaragiai tikslingai siekia savo tikslų mokslo srityje, o tu, pripažink, neretai mėgsti patinginiauti. Todėl Ožiaragiai tave turėtų įkvėpti bei motyvuoti.

Atsisėk kuo toliau nuo... Liūtų. Jūsų sąjunga nėra prasta, tačiau akademinėje aplinkoje gali virsti katastrofa, nes visiškai nesusikaupsite mokslui.

Vėžys. Sėsk su... Šauliu. Šauliai atsipalaidavę ir optimistiški, o tu neretai gavusi prastus rezultatus visiškai nukabini nosį. Šauliai tau padės įkvėpti geros nuotaikos, o kartu su ja kils ir motyvacija labiau stengtis.

Atsisėk kuo toliau nuo... Vandenių. Vandeniai labai mėgsta kišti nosį ten, kur nereikia. O įkyrūs žmonės tave veda iš proto, todėl niekaip negalėsi susikaupti.

Liūtas. Sėsk su... Svarstyklėmis. Svarstyklės tau pagelbės atlikti įvairius darbus, mat yra labai paslaugios ir atviros. Jos net sutiks pasidalinti savo asmeniniais sąrašais!

Atsisėk kuo toliau nuo... Skorpiono. Jei sedėsite kartu, tikėtina, jog labai dažnai konfliktuosite, o tai jūsų mokymosi rezultatų nepagerins.

Mergelė. Sėsk su... Žuvimis. Kartais mėgsti nuklysti į lankas ir pasvajoti, todėl gudriosios ir racionaliosios Žuvys visuomet tave sugrąžins į realybę.

Atsisėk kuo toliau nuo... Dvynių. Jūsų duetas garantuoja juoką iki nukritimo, kuris labiau tinka už mokykos ar universiteto durų, o ne akademinėje aplinkoje.

Svarstyklės. Sėsk su... Šauliu. Jūsų komanda bus nuostabi kartu kuriant prezentacijas ar pristatymus, todėl dešimtukai jums garantuoti.

Atsisėk kuo toliau nuo... Vėžių. Vėžiai be galo lėti, o tu dievini greitą mokymąsi, todėl labai nervinsiesi, jog reikės jiems du kartus iš eilės aiškinti tą patį.

Skorpionas. Sėsk su... Ožiaragiu. Ožiaragis - vienas racionaliausių Zodiako ženklų, galintis kritinėje situacijoje nuraminti ir patirti. O tu juk pati žinai - karščiuotis mėgsti...

Atsisėk kuo toliau nuo... Avino. Jūsų priešprieša jums garantuos prastus balus - nuolat riesitės dėl smulkmenų, o komandinio darbo kartu beveik negalėsite atlikti tinkamai.

Šaulys. Sėsk su... Žuvimis. Žuvys - nė kiek neegoistiškos, todėl savo turimomis žiniomis visuomet pasidalins ir papasakos, ką yra išmokusios.

Atsisėk kuo toliau nuo... Avinų. Tarp jūsų gali kilti šiokia tokia konkurencija, kuri tikrai negelbės besimokant.

Ožiaragis. Sėsk su... Mergele. Jūsų sąjunga gali nuversti kalnus, mat abi esate žingeidžios ir itin atkaklios. Tereikėtų rasti panašų mokymosi būdą, jog galėtumėte mokytis kartu ir po pamokų.

Atsisėk kuo toliau nuo... Avino. Su šiuo Zodiako ženklu tavo sąjunga mažai kur sėkminga, o mokslinėje srityje gali atnešti tik nesutarimus ir nesusipratimus.

Vandenis. Sėsk su... Svarstyklėmis. Tau stinga žinių vienur, Svarstyklėms - kitur. Jūs puikiai pasidalinsite informacija ir pamokysite viena kitą.

Atsisėk kuo toliau nuo... Skorpiono. Jūsų sąjunga pasmerkta nuolatiniams kivirčams, net ir dėl tokių paprastų dalykų kaip ne toje pusėje padėtas rašiklis.

Žuvys. Sėsk su... Jaučiu. Jaučiai be galo atsakingi ir pareigingi, o tau, pripažink, kartais trūksta susikaupimo. Todėl Jaučiai tave paskatins susikaupti.

Atsisėk kuo toliau nuo... Vandenių. Jūs paprasčiausiai per gerai sutariate, jog būtumėte puikūs mokslo partneriai. Juk nuolatos šnekėsite apie laisvalaikio temas...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis