HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 16 - 09 18)

Rudeniškas savaitgalis pranašauja tau kažką ypatingo, tik imkis veiklos ir praleisk jį nepamirštamai!

Avinas. Bendravimo meistras Merkurijus daro staigų posūkį ir palies jūsų meilės ir kūrybingumo zoną. Be abejonės, tai atsilieps draugystei. Jei su kažkuo pradėjote draugauti, didelė tikimybė, kad pasirinkote ne tą žmogų. Na, laikas parodys.

Jautis. Šį savaitgalį nepatartina kurti grandiozinių planų. Dėl pasikeitusios Merkurijaus padėties (kuri veikia jūsų karjeros ir ambicijų sritį) jau pradedant savaitgaliu gali kilti nesklandumų dėl darbo. Nepurkštaukite, nors jūsų vadovai ir norėtų savaitgalį įpiršti jums papildomo darbo.

Dvyniai. Paukščių giesmės suteiks tau laimės. Ir apskritai, skirk laiko dalykams, kurie suteikia tau džiaugsmo. Bendrauk su kūrybingais žmonėmis, skirk laiko kūrybiniams projektams. Lai tavo veikla liejasi laisvai ir atneša laisvę.

Vėžys. Kooperuokis su žmonėmis ir inicijuok veiksmus, kurie rezonuoja su tavo vidine būsena. Galbūt dabar tai nėra akivaizdu, bet būk pasiruošęs netikėtiems įvykiams. Ši energijos tėkmė išves į platesnę tėkmę, kurios dabar gali nematyti. Atlik kasdienes pareigas ir dairykis geresnių perspektyvų.

Liūtas. Dabar išgyveni itin spartaus augimo laikotarpį. Susitelk į tai ir suprasi, kad būtini pokyčiai. Gali kilti sunkumų dėl kai kurių žmonių poelgių ar tam tiktų situacijų. Visa tai svarbu, tai stumia tave į pokyčius, kurie neišvengiami. Atsimink – jau šį savaitgalį tau atsivers daug naujų galimybių.

Mergelė. Žvaigždės įspėja, kad šeštadienį gali pritrūkti žinių ar patirties, sprendžiant kažkokį klausimą. Tai pasakytina ir apie asmeninį gyvenimą, ir apie reikalus, ir apskritai apie santykius su žmonėmis. Jei nepripažinsi, kad kažko nežinai, gali padaryti didelių klaidų. Vienintelis teisingas sprendimas – su kuo nors pasitarti.

Svarstyklės. Šeštadienį laimė – tavo rankose. Vien minties galia pajėgsi pakeisti aplinkinį pasaulį. Abejoji savo jėgomis? Pasakyk sau – viskas įmanoma. Galiausiai, kaip nusiteiksi, taip ir bus. Atsimink – pozityvios mintys greičiau pildosi. Sekmadienį vidinis pasaulis, fantazijos, atsiminimai ir svajonės susipins su realybe, nusitrins ribos. Keista, mistinė diena

Skorpionas. Savaitgalį Merkurijus atkeliaus į jūsų finansų zoną, tad staiga kils noras atsiimti lėšas iš visų investicijų. Dabar ne laikas staigiai imtis priemonių ar pulti atstačius ragus, kaip jums būdinga. Vertėtų palaukti, pažiūrėti, kokios kortos iškris (perkeltine prasme).

Šaulys. Šeštadienį pajusi laisvę. Gali būti, kad artėja didelės permainos, jos jau beldžia tau į duris. Prieš kviesdamas vidun, pažvelk pro rakto skylutę, tik žinok, kad atsakymas, kurio lauki, nebūtinai vilkės kostiumą, kokio tikiesi. Ištirk visus variantus, būk įžūlus ir nesikratyk permainų.

Ožiaragis. Šeštadienį teks susidurti su didele priešiška jėga. Gali atrodyti, kad tas srautas niekada nesiliaus. Jis gali būti energetinis, gali būti fizinis, galbūt sulauksi daugiau dėmesio nei norėtųsi. Sekmadienį nesivelk į dramas, kurios su tavimi nesusijusios. Sutelk dėmesį į tai, kas priklauso nuo tavęs, o visa kita palik, kaip yra.

Vandenis. Savaitgalį tiesiog negalėsi nusėdėti vienoje vietoje. Tau reikės naujų įvykių, emocijų, įspūdžių ir kuo daugiau adrenalino. Žvaigždės pataria nestabdyti savęs ir leisti sau judėti, bendrauti. Sportuok, eik apsipirkti, nebijok naujų pažinčių – vis tai tau tiesiog būtina. Gali būti, kad pakaitinsi sau kraują ekstremaliu sportu ar flirtu su nepažįstamu asmeniu. Kodėl gi ne? Svarbiausia – neprarasti kontrolės.

Žuvys. Žvaigždės įspėja, kad šeštadienį gali pritrūkti žinių ar patirties, sprendžiant kažkokį klausimą. Tai pasakytina ir apie asmeninį gyvenimą, ir apie reikalus, ir apskritai apie santykius su žmonėmis. Jei nepripažinsi, kad kažko nežinai, gali padaryti didelių klaidų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis